Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

1 червня 2017 року

XIII літня Універсіада України

26 травня 2017 року у Києві пройшли змагання з тхеквондо ВТФ у межах XIII літньої Універсіади України.

Участь у змаганнях брали 79 спортсменів-студентів з 11-ти областей України та Києва, які представляли 25 вищих навчальних закладів країни.

Переможцем та призером Універсіади-2017 у категорії «жінки у ваговій категорії до 73 кг» стала студентка 2-го курсу юридичного факультету — Олена Давиденко.

Вітаємо з черговою перемогою! Пишаємося! Бажаємо успіхів та нових професійних злетів!

15 травня 2017 року

Олег Першин став триразовим чемпіоном Європи з таеквондо (ITF)

З 24 по 30 квітня 2017 року у м. Ліверпуль (Англія) проходив Чемпіонат Європи з таеквондо (ITF). У змаганнях взяли участь майже 1 000 спортсменів з 32 країн.

За результатами змагань збірна України посіла третє загальнокомандне місце. Студент 4 курсу юридичного факультету Олег Першин став триразовим чемпіоном Європи.

Вітаємо Олега, бажаємо нових успіхів та перемог!

15 травня 2017 року

Університет отримав доступ до бази даних SCOPUS

Каразінський університет отримав доступ до бази даних SCOPUS, найбільшої в світі універсальної реферативної та бібліографічної наукометричної бази даних компанії Elsevier. Вона індексує понад 21 000 наукових видань з природничих, технічних, медичних та гуманітарних наук від 5 000 міжнародних видавництв, вміщує понад 50 мільйонів записів. SCOPUS має функцію відстежування наукового цитування публікацій і щоденно поновлюється.

15 травня 2017 року

Інформація про міжнародні програми для студентів, аспірантів та науково-педагогічних працівників

Відділом міжнародних програм та академічної мобільності Каразінського університету надано 53 випуск інформаційного бюлетеня щодо актуальних міжнародних програм, грантів, стипендій та стажувань в Австрії, Великобританії, Індонезії, Іспанії, Італії, Німеччині, ОАЕ, Словаччині, США, Фінляндія для студентів, аспірантів і науково-педагогічних працівників.

15 травня 2017 року

Урочисте засідання Вченої ради університету

18 травня 2017 року відбудеться урочисте засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, присвячене Дню науки.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради університету

11 травня 2017 року

«Міжнародна парламентська стипендія» від Німецького уряду

Посольство Федеративної Республіки Німеччина інформує про можливість отримати «Міжнародну парламентську стипендію», що передбачає стажування в офісах депутатів Німецького Бундестагу в якості помічників та одночасне навчання в одному з трьох провідних університетів Берліна — Берлінському вільному університеті, Берлінському університеті імені Гумбольдта або Берлінському технічному університеті.

Програма розрахована на претендентів віком до 30 років, які цікавляться політикою і прагнуть брати активну участь у суспільно-політичному житті своєї країни.

1 травня 2017 року

Пішов із життя перший проректор, професор Юрій Холін: університет сумує...

Ректорат, Вчена рада університету, профспілкові комітети, студентський академічний сенат із глибоким сумом сповіщають, що 1 травня 2017 року пішов із життя видатний вчений, доктор хімічних наук, професор, лауреат Державної премії України в галузі науки і техніки, заслужений діяч науки і техніки України, заслужений професор Харківського університету, перший проректор Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

ХОЛІН ЮРІЙ ВАЛЕНТИНОВИЧ
(04.04.1962 – 01.05.2017)

Висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким, друзям, колегам і учням Юрія Валентиновича.

Прощання відбудеться 3 травня 2017 року об 11:00 у Колонній залі північного корпусу університету (майдан Свободи, 6).

27 квітня 2017 року

Відбулася міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави»

На юридичному факультеті Каразінського університету відбулася ХІІІ Міжнародна конференція молодих вчених та студентів «Від громадянського суспільства — до правової держави». З огляду на сучасні темпи життя, інформатизацію суспільства і зростаючу роль новітніх технологій у повсякденності людини конференція проходила в онлайн-форматі.

25 квітня 2017 року

Круглий стіл з питань українсько-німецького співробітництва в освітній та науковій сферах

26 квітня 2017 року з ініціативи Українсько-Німецького академічного центру та Ради молодих учених університету відбудеться круглий стіл «Німеччина — стратегічний партнер України. Робота Українсько-Німецького академічного центру. Знайомство з німецькими програмами».

Спікер — директор Українсько-Німецького академічного центру Олена Сліпченко.

25 квітня 2017 року

Відбулася ХIII міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства – до правової держави»

21 квітня 2017 року на юридичному факультеті відбулася ХIII Міжнародна науково-практична конференція «Від громадянського суспільства – до правової держави» за напрямом «Конституційне реформування в Україні: сучасні виклики та тенденції.

Загалом у роботі конференції взяли участь більш як 120 науковців, у тому числі понад 30 докторів наук з Києва, Харкова, Одеси, Львова, Дніпра та інших центрів юридичної думки України.

За результатами обговорення було прийнято рекомендації конференції, в яких міститься наукова думка щодо сучасних викликів і тенденцій конституційного реформування в Україні.