Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

9 листопада 2016 року

Круглий стіл «Права людини: міжнародні стандарти та українські реалії»

8 листопада 2016 року на юридичному факультеті Каразінського університету відбувся круглий стіл «Права людини: міжнародні стандарти та українські реалії».

У заході взяли участь відомі американські науковці — президент Інституту реформації, доктор історії та філософії Брюс Андерсон, професори правознавства, доктори права і філософії Джим Дейвідс та Ерік Дегроф.

Учасниками круглого столу також стали професори, доценти, магістри, аспіранти Каразінського університету та Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

8 листопада 2016 року

V Міжнародна наукова конференція «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення»

23–26 жовтня 2016 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, професор Олександр Житний взяв участь в V Міжнародній науковій конференції з циклу «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення» на тему «Багатовимірність ресоціалізаційних впливів в пенітенціарній роботі», яка відбулася у м. Ополе (Республіка Польща).

8 листопада 2016 року

Право на життя vs Право на недоторканість приватного життя

1 листопада 2016 року викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін Юлія Єпіфанова та Віктор Савченко взяли участь у семінарі «Право на життя vs Право на недоторканість приватного життя», що був організований ELSA Kharkiv за сприяння проекту «Університет центр формування культури міста».

В межах семінару було розглянуто питання: правова природа аборту; регулювання абортів, як політична маніпуляція; міжнародна практика регулювання абортів; права на життя та право на вибір.

8 листопада 2016 року

Візит делегації Каразінского університету до Чехії

Представник юридичного факультету Юлія Єпіфанова, у складі делегації Каразінського університету відвідала Університет Палацького в м. Оломоуц (Чехія).

У рамках візиту було розглянуто питання мобільності студентів і викладачів, удосконалення навчальних програм, розвитку університетського управління і демократичних принципів самоврядування.

За результатами візиту було налагоджено співробітництво у навчальній, науковій та організаційній сферах, досягнуто домовленості щодо реалізації спільних проектів за програмою ERASMUS+.

4 листопада 2016 року

Зимовий ярмарок вакансій

1 грудня 2016 року в Каразінському університеті відбудеться Зимовий ярмарок вакансій, під час якого студенти університету отримають можливість поспілкуватися із роботодавцями, запропонувати своє резюме та записатися на співбесіду.

Організатор — Центр працевлаштування студентів та випускників університету

2 листопада 2016 року

Організація Об’єднаних Націй: від витоків до сучасності

24 жовтня 2016 року кафедрою міжнародного і європейського права було проведено науково-практичний круглий стіл, присвячений 71-й річниці від дня заснування Організації Об’єднаних Націй на тему: «Організація Об’єднаних Націй: від витоків до сучасності». У заході взяли участь студенти 1–5-го курсів юридичного факультету, а також студенти 2–3-го курсів факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу.

У межах круглого столу було обговорено низку актуальних питань: забезпечення міжнародного миру і безпеки, права людини, міжнародно-правова протидія злочинності тощо.

26 жовтня 2016 року

Круглий стіл «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»

16 грудня 2016 року на юридичному факультеті відбудеться VІІІ Науковий круглий стіл магістрів, аспірантів та молодих учених «Верховенство права — основоположний принцип правової держави», у рамках якого планується висвітлити актуальні питання присвячені різним сучасним проблемам становлення громадянського суспільства і правової держави в Україні.

25 жовтня 2016 року

Засідання Вченої ради університету

31 жовтня 2016 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

25 жовтня 2016 року

День відкритих дверей: університет запрошує

6 листопада 2016 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

20 жовтня 2016 року

Круглий стіл «Організація Об’єднаних Націй: від витоків до сучасності»

24 жовтня 2016 року о 13:00 відбудеться науково-практичний круглий стіл, присвячений 71-й річниці від дня заснування Організації Об’єднаних Націй «Організація Об’єднаних Націй: від витоків до сучасності».

Місце проведення: майдан Свободи 6, ауд. 429.

Запрошуються всі бажаючі.