Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

19 лютого 2016 року

Офіс в оренді

Надання в найм нежитлового приміщення не означає, що механічно разом з майном передається й обов’язок зі сплати податку за земельну ділянку. До такого висновку дійшов Верховний Суд України в постанові від 24 листопада 2015 року №826/14703/13-а, текст якої друкує

Детальніше

19 лютого 2016 року

Опубліковано Закон про публічні закупівлі

Закон про публічні закупівлі, підписаний Президентом України 16 лютого 2016 р., опубліковано в сьогоднішньому номері "Голосу України". Відповідний Закон прийнято в грудні минулого року, а на початку лютого цього року депутати проголосували за редакційні правки до закону.

Детальніше

19 лютого 2016 року

Достукатися до верхівки

Нині в Україні триває чергова судова реформа. Так, Верховна Рада попередньо схвалила доопрацьований законопроект №3524 «Про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя)». Однак народні депутати під час обговорення цього документа в сесійній залі обійшли увагою таке важливе питання, як подальша доля суддів, призначених на посади вперше.

Детальніше

19 лютого 2016 року

Іноземцям-військовим спростили отримання громадянства України

Вимоги для отримання громадянства України щодо безперервного проживання протягом 5 р. на території України, володіння державною мовою, отримання дозволу на імміграцію та наявності законних джерел для існування не поширюються на осіб, які мають визначні заслуги перед Україною, в т. ч. на іноземців і осіб без громадянства, які проходять військову службу у Збройних Силах України та нагороджені державною нагородою

Детальніше

19 лютого 2016 року

КСУ розгляне питання грошового утримання судді у відставці

23 лютого 2016 року о 14:00 Конституційний Суд України розпочне розгляд справи за конституційним поданням Верховного Суду України щодо конституційності положень статті 141 Закону України „Про судоустрій і статус суддів“ про пенсію або щомісячне довічне грошове утримання судді у відставці.

Детальніше

16 лютого 2016 року

Адвокатам розкажуть про стратегії захисту у податкових спорах

19 лютого 2016 року в Києві пройде семінар для адвокатів, на якому розкажуть про актуальні питання захисту суб’єктів господарювання під час податкових перевірок, деякі кримінально-правові аспекти відповідальності за ухилення від сплати податків та ефективні методи захисту суб’єктів господарювання та їх посадових осіб від необґрунтованих претензій.

Детальніше

16 лютого 2016 року

Запрацював call-центр Нацполіції України

Національна поліція України запустила роботу всеукраїнського саll-центру за єдиним номером 0-800-50-02-02, куди громадяни з усіх регіонів держави можуть звертатись у цілодобовому режимі.

Детальніше

16 лютого 2016 року

Адмінсуди хочуть більше

Тенденцію до зменшення надходження матеріалів відзначають в адміністративних судах. За таких умов у Вищому адміністративному суді припускають навіть можливість перерозподілу справ. Водночас керівництво установи змушене визнати: навіть за теперішніх умов значна частина справ розглядається з порушенням строків, а розв’язати цю проблему може тільки Верховна Рада.

Детальніше

16 лютого 2016 року

В Києві розкажуть про суддівську етику та конфлікт інтересів

24 лютого 2016 р. відбудеться брифінг з питань затвердженого Радою суддів України коментаря до Кодексу суддівської етики та порядку здійснення контролю за дотриманням законодавства щодо конфлікту інтересів в діяльності суддів.

Детальніше

16 лютого 2016 року

В середу стартує кваліфоцінювання: 20 суддів складуть тести

17 лютого 2016 року о 10:00 в приміщенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (Київ, вул. Механізаторів, 9) розпочнеться первинне кваліфікаційне оцінювання суддів, які подали до Комісії заяви про обрання суддею безстроково.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>