Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

11 лютого 2016 року

Юристи працюють над переглядом антидемпінгових заходів

Команда практики міжнародної торгівлі ЮФ Sayenko Kharenko консультувала ПАТ «Дніпропетровський трубний завод» з приводу потенційного ініціювання проміжного перегляду антидемпінгових заходів щодо імпорту в Євразійський Економічний Союз.

Детальніше

3 лютого 2016 року

Законопроект про Державний Прапор прийнятий за основу

Верховна Рада 2 лютого на останньому пленарному засіданні третьої сесії прийняла за основу законопроект № 3334 про Державний Прапор України. Детальніше

3 лютого 2016 року

Адвокати, що не підвищують кваліфікацію, можуть бути притягнуті до відповідальності, - НААУ

НААУ нагадала, що 31 січня 2016 закінчується перший трирічний період оцінювання підвищення кваліфікації адвоката, передбачений пунктом 13 Порядку підвищення кваліфікації адвокатів.

Детальніше

28 січня 2016 року

ВР пропонують погодити декларування доходів посадовців

Комітету ВР з питань запобігання і протидії корупції розглянув законодавчу ініціативу щодо скасування відтермінування введення системи електронного декларування, як нової системи фінансового контролю державних службовців, визнавши її такою, що відповідає вимогам антикорупційного законодавства.

Детальніше

28 січня 2016 року

ВР скасувала Закон про реструктуризацію боргів в інвалюті

Верховна Рада України розглянула заветований Президентом Закон про реструктуризацію зобов'язань за кредитами в іноземній валюті. У ВР не знайшлось голосів ні для підтримки П.Порошенка, ні для подолання вето. Тож Закон скасовано.

Детальніше

28 січня 2016 року

Оприлюднено висновок НААУ щодо монополії адвокатури

Поетапний механізм запровадження представництва у судах та захисту від обвинувачення виключно адвокатами може призвести до порушення принципу верховенства права. Тому Національна асоціація адвокатів України пропонує ввести мораторій на певний час для одночасного запровадження представництва в усіх судах лише адвокатами.

Детальніше

28 січня 2016 року

Судові зміни до Конституції готуються знову направити в КС

В парламенті зареєстровано проект постанови про включення до порядку денного третьої сесії ВР оновленого законопроекту про внесення змін до Конституції України (щодо правосуддя) і про його направлення до Конституційного Суду України.

Детальніше

28 січня 2016 року

ДМС роз'яснює питання реєстрації місця проживання

Реєстрація місця проживання за заявою особи може бути здійснена з одночасним зняттям з реєстрації попереднього місця проживання.

Детальніше

28 січня 2016 року

Компетентність, здатність і відповідність

РСУ і ВККС узгодили процедуру визначення професійного рівня судді. Таке положення містить рішення Ради суддів України від 11 грудня 2015 року №14, текст якого друкує видання "Закон і Бізнес".

Детальніше

28 січня 2016 року

В Україні з’явиться стратегія кібербезпеки

Стратегія кібербезпеки передбачає розбудову національної системи забезпечення захисту кіберпростору, своєчасного виявлення та нейтралізації кіберзагроз, а також запобігання їм з урахуванням практики провідних держав-членів НАТО та ЄС.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>