Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

19 січня 2016 року

Працівникам з дітьми хочуть надавати додаткову відпустку

Працівнику, який має двоє або більше дітей віком до 15 років, або дитину-інваліда, або який усиновив дитину або взяв під опіку, або який виховує й утримує дитину сам (у тому числі й у разі тривалого перебування одного з батьків в лікувальному закладі), хочуть надати щорічну додаткову оплачувану відпустку тривалістю 10 календарних днів без урахування святкових і неробочих днів.

Детальніше

19 січня 2016 року

Покарання за домовленістю

Укладення угоди може ініціюватися в будь-який момент після повідомлення особі про підозру й до виходу суду до нарадчої кімнати для ухвалення вироку. Таке положення містить постанова Пленуму ВССУ від 11 грудня 2015 року №13, текст якої друкує видання «Закон і Бізнес».

Детальніше

16 січня 2016 року

В Україні можуть запровадити єдині вимоги для отримання дозволів

На розгляд Верховній Раді України пропонують законопроект № 3759, який встановлює єдині умови для отримання 38 документів дозвільного характеру, уніфікує строки видачі таких дозволів, а також встановлює вичерпний перелік підстав для їх переоформлення та анулювання.

Детальніше

16 січня 2016 року

В Україні хочуть запровадити систему автоматизованого арешту коштів

Сьогодні Петро Порошенко зареєстрував у парламенті два законопроекти, один з яких передбачає запровадження системи автоматизованого арешту коштів у цивільному та господарському судочинстві.

Детальніше

16 січня 2016 року

Порошенко підписав Закон про Державне бюро розслідувань

З метою реалізації Прикінцевих і Перехідних положень Кримінального процесуального кодексу в Україні буде створено Державне бюро розслідувань. Сьогодні Президент підписав Закон про створення такого бюро.

Детальніше

16 січня 2016 року

Антикорупційне бюро шукає оперативних працівників

Національне антикорупційне бюро України оголосило конкурс на заміщення вакантних посад оперативних працівників відділу оперативно-технічних заходів, відділу візуального спостереження та відділу проведення установчих заходів. Всього відкрито 10 вакансій.

Детальніше

16 січня 2016 року

Гройсман назвав завдання реформи децентралізації на 2016 рік

Основними завданнями, які мають бути здійснені у 2016 році задля подальшого провадження децентралізації в Україні є: підтримка об'єднання громад, підвищення їх спроможності, передача повноваження на місця та розвиток місцевої демократії.

Детальніше

31 грудня 2015 року

В Україні створять бюро правової допомоги

Понад 400 бюро правової допомоги розпочнуть обслуговувати громадян вже з 1 липня 2016 року. Бюро будуть утворені в кожному районі і місті України як відокремлені підрозділи місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше

31 грудня 2015 року

В країні хочуть запровадити електронне наказне провадження

До процесуального законодавства України збираються внести зміни, які дозволять запровадити електронне наказне провадження та систему автоматизованого арешту коштів.


Детальніше

31 грудня 2015 року

В березні презентують реформу ВР

Дорожня карта з реформування Верховної Ради України буде презентована на початку березня 2016 року

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 ... 32 ... 34 ... 36 Наступні >>