Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

30 березня 2019 року

На юридичному факультеті відбувся публічний захист дисертації

27 березня 2019 року у Каразінському університеті відбувся публічний захист дисертації за спеціальністю «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» на засіданні Спеціалізованої вченої ради К64.051.30.

Науковий ступінь кандидата юридичних наук присуджено Олексію Володимировичу Герасимову за роботу «Протидія злочинності у банківській сфері» (науковий керівник – кандидат юридичних наук, доцент Михайло Леонідович Давиденко).

Вітаємо членів спеціалізованої вченої ради та дисертанта з успішним публічним захистом, бажаємо подальших професійних звершень.

30 березня 2019 року

Французька весна у Харкові

Кафедра німецької та французької мов запрошує стдуентів немовних факультетів взяти участь у вечорі «L’inspiration printaniere» присвяченому Французькій весні у Харкові, що відбудеться 3 квітня о 13:30 (майдан Свободи 4, ауд. 8-23)

29 березня 2019 року

Студенти юридичного факультету відвідали судове засідання у кримінальній справі

26 березня 2019 року студенти 3 курсу групи ЮП-32 юридичного факультету у супроводі куратора, старшого викладача кафедри цивільно-правових дисциплін Оксани Карпенко відвідали Київський районний суд м. Харків, де спостерігали за перебігом відкритого судового засідання при розгляді кримінального провадження щодо громадянина, який обвинувачується у вчиненні умисного вбивства.

Студенти мали змогу наочно спостерігати за ходом кримінального процесу, допиту свідків та аналізувати як втілюються на практиці правила кримінального процесу.

Співпраця з фахівцями-практиками в галузі юриспруденції є необхідним досвідом для студентів-правників, що сприяє закріпленню отриманих ними знань з процесу та розширює світогляд у виборі юридичної професії в майбутньому.

21 березня 2019 року

Модельні вибори

20 березня 2019 року відбулося спільне зі студентами Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого засідання наукового гуртку з конституційного права, в рамках якого проведено модельні вибори.

Студенти мали змогу взяти участь у виборчому процесі не тільки як виборці, але і в якості членів дільничної виборчої комісії, ознайомитись з типовими помилками та порушеннями, які виникають під час виборчого процесу.

15 березня 2019 року

Засідання Вченої ради університету

25 березня 2019 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Детальніше

15 березня 2019 року

Конкурс «Міс університет–2019»

28 березня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний шоу-конкурс «Міс університет–2019».

Наразі представниці факультетів активно готуються до конкурсу краси: репетирують творчі номери, знімають фото- та відеопрезентації, що демонструють їх здібності й таланти. Тож незабутні враження, бурхливі емоції й цікаві виступи гарантовано!

Початок заходу: о 15:30

15 березня 2019 року

Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті»: обираєш ти, обирають тебе

4 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті».

Організатори заходу – Каразінський університет, Студія HR Рішень.

Ярмарок вакансій «Кар’єра у великому місті» – це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців та студентів і молодих спеціалістів.

Детальніше

15 березня 2019 року

Каразінський увійшов до топ–600 предметного рейтингу QS World University Rankings

У 2019 році Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна вперше увійшов до топ–600 предметного рейтингу QS World University Rankings.

У класифікації QS World University Rankings за тематикою репрезентовано провідні світові університети.

Детальніше

15 березня 2019 року

День відкритих дверей

7 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають усю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Детальніше

15 березня 2019 року

Міжнародна науково-практична конференція «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації»

Запрошуємо науковців, працівників закладів вищої освіти, юридичної спільноти, органів державної влади та місцевого самоврядування та органів охорони правопорядку взяти участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна юридична наука: проблеми доктринальної комунікації», що відбудеться 19 квітня 2019 року.

Подання матеріалів: до 1 квітня 2019 року.