Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

17 листопада 2015 року

В Україні розпочнуть роботу над Виборчим кодексом

Голова Верховної Ради України Володимир Гройсман має намір найближчим часом зібрати робочу групу, яка проаналізує реалізацію на практиці закону про місцеві вибори й на основі цього аналізу розпочне роботу над Виборчим кодексом.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Вихідні дні–2016: Кабмін назвав святкові та вихідні дні

Кабінет Міністрів України своїм розпорядженням від 11.11.2015 № 1155-р рекомендував графік перенесення робочих днів у 2016 році з урахуванням встановлених законом святкових і неробочих днів в Україні.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Продаж об'єктів незавершеного будівництва можуть спростити

Уряд пропонує парламенту спростити механізм приватизації об’єктів незавершеного будівництва. Якщо об’єкт придбавається для розбирання, він має продаватись окремо від земельної ділянки.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Уряд погодив звільнення аптек від обов’язкової акредитації

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядку акредитації закладу охорони здоров’я, визначивши, що акредитація аптечних закладів може здійснюватись на добровільних засадах.

Детальніше

17 листопада 2015 року

Які ознаки здійснення банком ризикової діяльності?

Банк зобов’язаний довести, що в діях клієнта або банку немає ознак здійснення ризикової діяльності, перелік яких на днях затвердив Національний банк України.

Детальніше

12 листопада 2015 року

Визначено завдання екзаменаційних комісій військових вузів

Міноборони наказом від 9 вересня 2015 року № 472 затвердило Положення про екзаменаційні комісії вищих військових навчальних закладів та військових навчальних підрозділів вищих навчальних закладів

12 листопада 2015 року

20 основних змін, які готує нам Трудовий кодекс

12 листопада 2015 року

Затверджено показник середньої зарплати за вересень

Показник застосовується під час призначення пенсій

Детальніше

12 листопада 2015 року

Визначено установи судової системи, що охоронятимуться поліцією та Нацгвардією

Постановою від 9 листопада 2015 № 906 Кабінет Міністрів затвердив Перелік судів, інших органів та установ судової системи, а також установ судових експертиз, охорона яких здійснюється підрозділами Національної гвардії та Національної поліції.

Детальніше

12 листопада 2015 року

Податкові документи в електронному вигляді є оригіналами і можуть використовуватися в суді

Органи доходів і зборів можуть укладати договори, що визначають їх взаємовідносини у сфері електронного документообігу

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 36 Наступні >>