Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

21 жовтня 2015 року

Мін'юст запроваджує публічні зустрічі для спілкування з чиновниками

Міністерство юстиції запроваджує нову ініціативу — проект публічного прийому громадян під назвою «Ви маєте право». Це будуть відкриті зустрічі, в ході яких громадяни можуть поспілкуватися з керівництвом органів юстиції, місцевих органів влади, адвокатами з центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Реформа: погляд із середини

Втратити довіру легко, а повернути — дуже складно, до того ж для цього знадобиться багато часу. Цю ситуацію необхідно виправляти. Перший крок уже зроблено: Верховному Суду повернуто статус найвищого судового органу. Але це тільки початок, відновлення колись чинних законодавчих положень. Що потрібно ще зробити?

Детальніше

21 жовтня 2015 року

КМУ пропонує визначити порядок використання державного прапора

У службових кабінетах Державний Прапор України встановлюється праворуч від робочого місця посадової особи. Установлений або піднятий прапор не повинен торкатися поверхні землі та води, підлоги, дерев чи інших предметів.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

В Україні планується запровадити арбітраж ad hoc

В умовах критично низької довіри до судової системи створення незалежної арбітражу із залученням міжнародних арбітрів допоможе повернути довіру інвесторів до країни, вважає перший заступник Міністра економічного розвитку Юлія Ковалів.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Мін'юст уточнив повноваження органів місцевого самоврядування з видачі свідоцтв про спадщину

У разі підтвердження факту закладу спадкової справи нотаріусом, посадовою особою іншого органу місцевого самоврядування посадова особа органу місцевого самоврядування відмовляє заявнику.

Наказом від 17 вересня 2015 № 1784/5 Мін'юст вніс зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Внесено зміни до переліку органів ліцензування

Кабмін постановою від 07.10.2015 № 829 вніс зміни до Переліку органів ліцензування.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Кабмін обіцяє державну реєстрацію бізнесу за добу

Кабінет міністрів України планує, що процедуру реєстрації підприємців у держорганах протягом 24-х годин буде запущено наприкінці цього тижня. Про це на засіданні Кабміну повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Магера: Виборцю треба мати на увазі, що який би максимальний результат не здобув кандидат від місцевої організації партії, яка не подолала 5%-вий бар’єр — він депутатом ніколи не стане

Ексклюзивне інтерв'ю заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери агентству «Інтерфакс-Україна»

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Україна стала членом Радбезу ООН

На Генасамблеї ООН обрали нових членів Ради Безпеки організації Україна, Єгипет, Сенегал, Уругвай і Японія стали непостійними членами Радбезу ООН на 2016-2017 роки, повідомляє ТАСС.

Під час голосування, що проходило в Генеральній асамблеї, всі вони заручилися підтримкою необхідних двох третин делегацій 193 країн, присутніх у залі.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

226-а річниця прийняття Білля про права

25 вересня 1789 року було прийнято 10 поправок до Конституції США, які отримали неофіційну назву-Білль про права. У поправках були закріплені норми що гарантували права та свободи громадян.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>