Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

21 жовтня 2015 року

Конституційна комісія розгляне питання відповідальності нардепів за прогули

Конституційна комісія розгляне питання щодо внесення зміни до статті 81 Конституції України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України у разі його відсутності без поважних причин на трьох пленарних засіданнях Верховної Ради України протягом однієї чергової сесії

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Мін'юст запроваджує публічні зустрічі для спілкування з чиновниками

Міністерство юстиції запроваджує нову ініціативу — проект публічного прийому громадян під назвою «Ви маєте право». Це будуть відкриті зустрічі, в ході яких громадяни можуть поспілкуватися з керівництвом органів юстиції, місцевих органів влади, адвокатами з центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Реформа: погляд із середини

Втратити довіру легко, а повернути — дуже складно, до того ж для цього знадобиться багато часу. Цю ситуацію необхідно виправляти. Перший крок уже зроблено: Верховному Суду повернуто статус найвищого судового органу. Але це тільки початок, відновлення колись чинних законодавчих положень. Що потрібно ще зробити?

Детальніше

21 жовтня 2015 року

КМУ пропонує визначити порядок використання державного прапора

У службових кабінетах Державний Прапор України встановлюється праворуч від робочого місця посадової особи. Установлений або піднятий прапор не повинен торкатися поверхні землі та води, підлоги, дерев чи інших предметів.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

В Україні планується запровадити арбітраж ad hoc

В умовах критично низької довіри до судової системи створення незалежної арбітражу із залученням міжнародних арбітрів допоможе повернути довіру інвесторів до країни, вважає перший заступник Міністра економічного розвитку Юлія Ковалів.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Мін'юст уточнив повноваження органів місцевого самоврядування з видачі свідоцтв про спадщину

У разі підтвердження факту закладу спадкової справи нотаріусом, посадовою особою іншого органу місцевого самоврядування посадова особа органу місцевого самоврядування відмовляє заявнику.

Наказом від 17 вересня 2015 № 1784/5 Мін'юст вніс зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Внесено зміни до переліку органів ліцензування

Кабмін постановою від 07.10.2015 № 829 вніс зміни до Переліку органів ліцензування.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Кабмін обіцяє державну реєстрацію бізнесу за добу

Кабінет міністрів України планує, що процедуру реєстрації підприємців у держорганах протягом 24-х годин буде запущено наприкінці цього тижня. Про це на засіданні Кабміну повідомив міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Магера: Виборцю треба мати на увазі, що який би максимальний результат не здобув кандидат від місцевої організації партії, яка не подолала 5%-вий бар’єр — він депутатом ніколи не стане

Ексклюзивне інтерв'ю заступника голови Центральної виборчої комісії Андрія Магери агентству «Інтерфакс-Україна»

Детальніше

16 жовтня 2015 року

Україна стала членом Радбезу ООН

На Генасамблеї ООН обрали нових членів Ради Безпеки організації Україна, Єгипет, Сенегал, Уругвай і Японія стали непостійними членами Радбезу ООН на 2016-2017 роки, повідомляє ТАСС.

Під час голосування, що проходило в Генеральній асамблеї, всі вони заручилися підтримкою необхідних двох третин делегацій 193 країн, присутніх у залі.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>