Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

27 жовтня 2015 року

Чи має право працівник отримати компенсацію за невикористану додаткову щорічну відпустку

Держпраці повідомила, що за бажанням працівника частина щорічної відпустки замінюється грошовою компенсацією. При цьому тривалість наданої працівникові щорічної та додаткових відпусток не повинна бути менше 24 календарних днів.

Детальніше

27 жовтня 2015 року

Кредит військовослужбовця: чи обкладаються відсотки за користування

Податківці у листі від 19.10.2015 р № 22010/6 / 99-99-17-03-03-15 повідомили, що військовослужбовцям з початку і до закінчення особливого періоду, а резервістам та військовозобов'язаним — з моменту призову під час мобілізації і до закінчення особливого періоду штрафні санкції, пеня за невиконання зобов'язань перед підприємствами, установами та організаціями всіх форм власності, у тому числі банками, та фізичними особами, а також відсотки за користування кредитом не нараховуються.

27 жовтня 2015 року

В Україні хочуть законодавчо заборонити звичайні лампочки

У Верховну Раду внесли законопроект, який пропонує вивести з обороту звичайні лампи розжарювання.

В Європі заборона на продаж таких ламп діє з 1 вересня 2012 року, але вводилася норма поетапно. Зокрема, з початку осені 2009 року заборонили реалізацію пристроїв потужністю 100 вт і більше, з 1 вересня наступного року — 75 ватів, з 2011 року — 60 ват, а з 2012 року всі решта — 25 і 40 ватт. Повне виведення з експлуатації ламп розжарювання в країнах ЄС планують здійснити до 2016 року.

В Україні пропонується ввести заборону на ввезення і виробництво освітлювальних приладів, клас енергоефективності яких менше «A» і «B».

Детальніше

21 жовтня 2015 року

До грудня в Україні може з’явитись антикорупційний прокурор

Зараз треба забезпечити, щоб робота спеціалізованої конкурсної комісії проводилася ефективно. Вважаю, що цілком реальне завдання, щоб ми завершили всі процедури до кінця листопада і на перше грудня мали спеціального антикорупційного прокурора.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Конституційна комісія розгляне питання відповідальності нардепів за прогули

Конституційна комісія розгляне питання щодо внесення зміни до статті 81 Конституції України щодо дострокового припинення повноважень народного депутата України у разі його відсутності без поважних причин на трьох пленарних засіданнях Верховної Ради України протягом однієї чергової сесії

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Мін'юст запроваджує публічні зустрічі для спілкування з чиновниками

Міністерство юстиції запроваджує нову ініціативу — проект публічного прийому громадян під назвою «Ви маєте право». Це будуть відкриті зустрічі, в ході яких громадяни можуть поспілкуватися з керівництвом органів юстиції, місцевих органів влади, адвокатами з центрів безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Реформа: погляд із середини

Втратити довіру легко, а повернути — дуже складно, до того ж для цього знадобиться багато часу. Цю ситуацію необхідно виправляти. Перший крок уже зроблено: Верховному Суду повернуто статус найвищого судового органу. Але це тільки початок, відновлення колись чинних законодавчих положень. Що потрібно ще зробити?

Детальніше

21 жовтня 2015 року

КМУ пропонує визначити порядок використання державного прапора

У службових кабінетах Державний Прапор України встановлюється праворуч від робочого місця посадової особи. Установлений або піднятий прапор не повинен торкатися поверхні землі та води, підлоги, дерев чи інших предметів.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

В Україні планується запровадити арбітраж ad hoc

В умовах критично низької довіри до судової системи створення незалежної арбітражу із залученням міжнародних арбітрів допоможе повернути довіру інвесторів до країни, вважає перший заступник Міністра економічного розвитку Юлія Ковалів.

Детальніше

21 жовтня 2015 року

Мін'юст уточнив повноваження органів місцевого самоврядування з видачі свідоцтв про спадщину

У разі підтвердження факту закладу спадкової справи нотаріусом, посадовою особою іншого органу місцевого самоврядування посадова особа органу місцевого самоврядування відмовляє заявнику.

Наказом від 17 вересня 2015 № 1784/5 Мін'юст вніс зміни до Порядку вчинення нотаріальних дій посадовими особами органів місцевого самоврядування.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>