Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

15 жовтня 2015 року

Адвокати отримуватимуть витяг з ЄРДР щодо руху провадження — проект

Депутати вирішили спростити адвокатам процес отримання інформації з Єдиного реєстру досудових розслідувань про рух провадження. Для цього вони пропонують додавати відповідний витяг з ЄРДР до обвинувального акта та надсилати його копію підозрюваному та його захиснику.

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Задзеркалля реформ

За 10 років діяльності над адмінсистемою неодноразово повисала загроза ліквідації. Перспектива проведення конституційної реформи вселяє в «адміністративників» надію, що вони стануть більш захищеними. А чи дійсно після внесення змін до Основного Закону володарі мантій позбудуться багатьох побоювань і не конфліктуватимуть з Конституційним Судом через «споріднені» справи?

Детальніше

15 жовтня 2015 року

Українці складатимуть присягу на вірність прапору

Уряд вносить на розгляд парламенту законопроект про державний прапор України і запровадження присяги на вірність державному прапору, яка буде складатися і учнями, і студентами, і державними службовцями.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

В Україні з'являться кіберполіцейських

До 5 листопада МВС планує сформувати кіберполіції.

Старт набору в цей підрозділ і докладні умови конкурсу будуть оголошені з 15 жовтня, а з 26 жовтня розпочнеться атестаційний конкурс для всіх майбутніх кіберполіцейських.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Банкам хочуть надати можливість перевіряти інформацію про доходи клієнта

Незалежна асоціація банків України та Американська торгівельна палата звернулися до голови Комітету ВР з питань податкової та митної політики з спільним листом про підтримку законопроекту № 2460а про внесення змін до Податкового кодексу щодо доступу до інформації про платників податків.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Мінінфраструктури протестують майбутніх керівників держпідприємств на благонадійність

Мінінфраструктури планують використовувати додаткові методи оцінки кандидатів, що беруть участь у конкурсах на заміщення керівних посад держпідприємств. Важливо, щоб потенційні керівники держкомпаній мали бездоганну репутацію та професійну етику.

Учасникам оголошених конкурсів, відповідних кваліфікаційним вимогам, буде запропоновано пройти тестування на визначення рівня благонадійності від компанії Midot (Ізраїль).

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Нацбанк ввів новий підхід до розрахунку окремих економічних нормативів

Правління Національного банку України 8 жовтня 2015 року прийняло постанову № 683, якою внесено зміни до Інструкції № 368.

Постанова набуде чинності з 11 листопада.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Держреєстрація прав на нерухомість: розробники розповіли про узгоджені законодавчі зміни

Доопрацьована редакція законопроекту № 2982 має кілька принципових відмінностей від первісної

Прийнятий у першому читанні законопроект № 2982 «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» вже скоро з'явиться в сесійній залі для голосування в цілому. Експерти високо оцінюють шанси прийняття, відзначаючи, при цьому, що остаточна редакція матиме декілька принципових відмінностей від початкового варіанта.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

ВР пропонують обмежити право осіб бути обраним до місцевих рад

Напередодні місцевих виборів 25 жовтня 2015 року народні депутати від БПП зареєстрували законопроект, відповідно до якого особи, які підпадають під критерії очищення влади, не можуть претендувати на посаду в місцевих радах.

Відповідний законопроект №3271 “Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про місцеві вибори» щодо заборони бути обраною особі, які підпадає під очищення влади (люстрацію)” було зареєстровано у ВРУ 8 жовтня.

Детальніше

13 жовтня 2015 року

Як виконувати виконавчі написи на аграрних розписках?

Виконавчі написи, вчинені на аграрних розписках, підлягають негайному виконанню. Протягом 7 днів з дня відкриття відповідного виконавчого провадження, державний виконавець забезпечує передачу кредитору за аграрною розпискою предмета застави аграрної розписки.

Це передбачено положеннями щодо виконання виконавчих написів, вчинених на аграрних розписках, якими Міністерство юстиції України доповнило Інструкції з організації примусового виконання рішень. Відповідні зміни передбачені наказом Мін’юсту від 29.09.2015 №1839/5.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>