Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

14 березня 2019 року

Засідання науково-практичного гуртка «Школа приватного права»

12 березня 2019 року відбулося засідання науково-практичного гуртка «Школа приватного права». З доповіддю, присвяченою порівняльному аналізу спадкового договору та договору довічного утримання, виступила Олена Мілюта.

В ході свого виступу доповідачка звернула увагу на критерії для розмежування спадкового договору та договору довічного утримання, а також проблеми, що виникають в ході їх укладення.

Дякуємо за змістовний виступ та запрошуємо всіх бажаючих на засідання гуртка у весняному семестрі, що будуть присвячені захисту наукових робіт гуртківців!

5 березня 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка

На кафедрі конституційного і муніципального права 28 лютого 2019 року відбулося засідання студентського наукового гуртка. Керівник гуртка, доцент Юлія Градова запропонувала план роботи на поточний семестр. Члени гуртка вирішили організаційні питання, серед яких: обрання старости та тем власних наукових пошуків, а також заслухали та обговорили підготовлені доповіді.

28 лютого 2019 року

Науковий круглий стіл молодих учених, аспірантів та магістрів «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»

18 квітня 2019 року в Каразінському університеті відбудеться Х Науковий круглий стіл молодих учених, аспірантів та магістрів «Верховенство права — основоположний принцип правової держави», присвячений 15-річчю відродження юридичного факультету в Харківському національному університеті В. Н. Каразіна.

Основне завдання конференції — забезпечити українських студентів, аспірантів та молодих вчених реальною можливістю донести результати власних досліджень для ознайомлення з ними широких кіл української наукової спільноти.

Участь у конференції безкоштовна.

За підсумками наукового заходу будуть сформовані рекомендації, які направлять до вищих органів державної влади України та Європи.

28 лютого 2019 року

Збережемо первоцвіти!

Увага! Вже за кілька днів у всіх можливих місцях знов почнуть продавати червонокнижні підсніжники, проліски та інші квіти з нагоди 8 Березня. Проте в Мінекології нагадали, що збір і продаж таких рослин карається штрафами - від 510 до 3655 грн. І, варто звернути увагу, що оштрафувати можуть не лише продавців, а й покупців (!) первоцвітів.

За даними Мінекології, за кожен сезон через нелегальний збір в Україні знищується близько 20 млн. підсніжників, пролісків та інших сортів первоцвітів.

28 лютого 2019 року

Відзначено дипломом підручник «Основи права Європейського Союзу»

Вітаємо колектив авторів під керівництвом доктора юридичних наук, професора, завідувача кафедри міжнародного і європейського права юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Тетяни Леонідівни Сироїд за вручення диплому за підручник «Основи права Європейського Союзу» за результатами 19-ї виставки-конкурсу навчальної та наукової літератури, яка проводилася Каразінським університетом.

21 лютого 2019 року

Марафон освітянських програм серед школярів

Практико-освітній центр «Юридична допомога» Каразінського університету проводить марафон освітянських програм серед школярів. Освітній захід відбувся за сприяння адміністрації Харківської ЗОШ І–ІІІ ступенів № 111 в межах «Місяця права».

Команда каразінців — Марія Артамонова, Поліна Бортник, Володимир Могильников, Аліна Белова, Анна Скрипка, Тетяна Статкевич, Викторія Маленко — провели серед учнів вікторину та запропонували школярам вирішити кросворди на правову тематику. Учасники марафону в ігровій формі оволоділи корисною інформацією.

За традицією насамкінець всі учасники отримали на згадку буклети із правовими лайфхаками.

15 лютого 2019 року

День відкритих дверей: університет запрошує

17 лютого 2019 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії.

Детальніше

15 лютого 2019 року

Оприлюднено Правила прийому до університету в 2019 році

Оприлюднено Правила прийому до Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна в 2019 році.
У Правилах прийому до університету міститься інформація про строки та порядок прийому заяв і документів, проведення вступних іспитів, конкурсного відбору та зарахування на навчання, вимоги до рівня освіти вступників тощо.

З Правилами прийому до університету та додатками до них можна ознайомитися на сайті для вступників «Абітурієнт Каразінського».

12 лютого 2019 року

Статус публічних осіб у полі зору юридичної спільноти

8 лютого 2019 року в Каразінському університеті за ініціативи юридичного факультету проведено круглий стіл на тему «Публічні фігури на юридичній шахівниці: дебют тривалої гри». У його роботі взяли участь представники наукової громадськості, суддівського корпусу, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування.

З вітальним словом звернулася декан юридичного факультету, професор Тетяна Кагановська, яка не лише підкреслила високу практичну значущість заходу, але і закцентувала увагу присутніх на загальній проблематиці правового статусу публічних осіб та визначила основні напрямки подальшої дискусії.

15 січня 2019 року

Урочистий випуск магістрів Каразінського університету

14 січня 2019 року відбувся випуск магістрів Каразінського університету.

Юридичний факультет щиро вітає своїх випускників і бажає міцного здоров'я, успіхів, натхненності, творчої енергії, високих досягнень та віри в себе!