Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

1 жовтня 2015 року

Розроблено проекти програми підготовки кандидатів в судді

Національна школа суддів України підготувала проекти програми та навчального плану спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, з якими можна ознайомитись та висловити свої пропозиції до документів.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Нардеп хоче зробити платною реєстрацію символіки партії

За реєстрацію символіки політичної партії, заміну свідоцтва про реєстрацію у зв'язку з пошкодженням, видачу дубліката оригіналу у зв'язку з його втратою вноситься плата, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Як банки відкриватимуть рахунки платників податків?

Банки зможуть відкривати рахунки на підставі інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в контролюючих органах як платника податків.

Детальніше

28 вересня 2015 року

Норми поведінки адвоката у соціальних мережах

Вашій увазі пропонується добірка матеріалів про норми поведінки адвоката (світовий досвід і українські реалії) у соціальних мережах

Детальніше

28 вересня 2015 року

Закон про держслужбу: чиновники розповіли про причини конфлікту

Долю законопроекту про держслужбу може вирішити експертна група, яка доповнить його або запропонує альтернативу, паралельно консультуючись з ЄС

Детальніше

28 вересня 2015 року

Нацбанк України скасує валютні обмеження до середини 2016 року

Національний банк України має намір повністю зняти валютні обмеження, введені у вересні 2014 року і лютому 2015 року, ближче до середини 2016 року, повідомила глава НБУ Валерія Гонтарєва.

Детальніше

27 вересня 2015 року

Новий законопроект дозволить суду за наявності для цього достатніх підстав залучати до участі у справі іншого відповідача

Законопроектом № 2779 пропонується дозволити суду за наявності для цього достатніх підстав залучати до участі у справі іншого відповідача. Відповідні зміни передбачається внести до ст. 33 Цивільного процесуального кодексу з метою уніфікації відповідного положення Цивільного кодексу з аналогічними положеннями Кодексу про адміністративне судочинство та Господарського процесуального кодексу, в яких, зокрема, передбачено залучення іншого відповідача за ініціативою суду.

Детальніше

24 вересня 2015 року

Виборче законодавство хочуть кодифікувати

Виборче законодавство пропонують кодифікувати. Проект відповідного кодексу зареєстрував у парламенті народний депутат Валерій Писаренко.

Проект «Виборчий кодексу України» (№ 3112) передбачає, що документ запобігатиме різній інтерпретації положень законів «Про вибори Президента України», «Про вибори народних депутатів України», «Про місцеві вибори», «Про Центральну виборчу комісію», «Про Державний реєстр виборців».

Детальніше

24 вересня 2015 року

Технічна довіра

2 липня 2015 року Верховною Радою України прийнято Закон України «Про Національну поліцію» № 580-VIII, стаття 50 якого передбачає застосування поліграфа до осіб, які виявили бажання вступити на службу до поліції, за їх згодою. Хоча цей Закон в цілому набирає чинності 7 листопада 2015 року, проте його положення застосовуються у містах, де здійснюється набір до патрульної поліції.

Детальніше

23 вересня 2015 року

6 жовтня набуває чинності закон про відкриття реєстрів власності

«6 жовтня набуває чинності закон про відкриття реєстрів власності. Хочу підкреслити, що Міністерство юстиції вже відкрило свої реєстри для громадян, але з 6 жовтня ми відкриваємо пошук по суб'єкту. Наприклад, якщо в реєстрі нерухомості раніше лише за адресою можна було знайти окремий об’єкт, то зараз ви можете ввести прізвище та побачити, що дана особа має бути зареєстрованим за нею на території України», — зазначила вона.

14 липня 2015 року Верховна Рада внесла зміни в деякі закони України щодо посилення прозорості у сфері відносин власності з метою запобігання корупції (№ 2423), які відкривають доступ до реєстрів рухомого та нерухомого майна, а також відомостей земельного кадастру.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 Наступні >>