Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

1 жовтня 2015 року

Відтепер чиновники більше не вимагатимуть довідок та виписок

1 жовтня 2015 року спливає термін виділений представникам райдержадміністрації та центрів надання адміністративних послуг для підключення до реєстрів нерухомості та підприємців. Відсьогодні чиновники не мають права вимагати від заявника довідок, витягів і виписок.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Уряд відкриває майнові реєстри

Кабінет Міністрів України в ході сьогоднішнього засідання прийняв постанову, яка забезпечує відкриття всіх майнових реєстрів та можливість пошуку інформації не лише за об’єктом, а й за прізвищем, ім’ям та по-батькові власника.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

62,5% інформації на сайтах судів недоступно для громадян

Загальний показник інформаційної відкритості на досліджених веб-сайтах судів за 2015 рік становить 37,5 %, відповідно 62,5% інформації залишається недоступною для громадян.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Порядок розгляду скарг на прокуратуру пропонують змінити

Перелік засад діяльності прокуратури пропонують доповнити забороною прокуратурі нижчого рівня розглядати скарги на рішення, дії чи бездіяльність прокуратури вищого рівня.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

У жовтні українці відпочиватимуть на день більше

У 2015 році українці вперше святкуватимуть День захисника Вітчизни вдома. Цього року 14 жовтня став офіційним святковим днем.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Розроблено проекти програми підготовки кандидатів в судді

Національна школа суддів України підготувала проекти програми та навчального плану спеціальної підготовки кандидатів на посаду судді, з якими можна ознайомитись та висловити свої пропозиції до документів.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Нардеп хоче зробити платною реєстрацію символіки партії

За реєстрацію символіки політичної партії, заміну свідоцтва про реєстрацію у зв'язку з пошкодженням, видачу дубліката оригіналу у зв'язку з його втратою вноситься плата, розмір якої встановлюється Кабінетом Міністрів України.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Як банки відкриватимуть рахунки платників податків?

Банки зможуть відкривати рахунки на підставі інформації з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, отриманої банком відповідно до закону, із зазначенням даних про взяття на облік в контролюючих органах як платника податків.

Детальніше

28 вересня 2015 року

Норми поведінки адвоката у соціальних мережах

Вашій увазі пропонується добірка матеріалів про норми поведінки адвоката (світовий досвід і українські реалії) у соціальних мережах

Детальніше

28 вересня 2015 року

Закон про держслужбу: чиновники розповіли про причини конфлікту

Долю законопроекту про держслужбу може вирішити експертна група, яка доповнить його або запропонує альтернативу, паралельно консультуючись з ЄС

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>