Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

5 жовтня 2015 року

Набув чинності закон про електронну комерцію

30 вересня набув чинності Закон № 675-VIII «Про електронну комерцію».

Закон регулює правові відносини у сфері електронної комерції під час здійснення електронних угод.

Електронна комерція — відносини, спрямовані на отримання прибутку, що виникають під час здійснення угод щодо набуття, зміни або припинення цивільних прав та обов'язків, здійснювані дистанційно з використанням інформаційно-телекомунікаційних систем, в результаті чого в учасників таких відносин виникають права та обов'язки майнового характеру.

Детальніше

5 жовтня 2015 року

У раді зареєстровано проект виборчого кодексу

У парламенті, 2 жовтня, під № 3112-1 зареєстровано проект Виборчого кодексу України. Ініціатори — нардепи А. Парубій та Л. Ємець (Народний фронт), А. Черненко (БПП).

Зокрема пропонується застосувати виборчу систему, яка дозволяє персоніфікувати голосування («відкриті» списки кандидатів), що вимагає введення регіональних виборчих округів. У той же час, запланована підтримка загальноукраїнського характеру політичних партій, недопущення їх регіоналізації тощо.

Детальніше

5 жовтня 2015 року

Набрав чинності новий закон України «Про особливості здійснення права власності в багатоквартирних будинках»

Незважаючи на те, що закон містить у собі серйозні зміни в системі управління житловими будинками, влада не поспішає інформувати населення про нововведення. Що ж чекає власників квартир багатоповерхових будинків в найближчій перспективі?

Детальніше

5 жовтня 2015 року

З наступного року в Україні почне діяти система електронного декларування та моніторингу майна, доходів та витрат держслужбовців

Вже з початку наступного року Україна отримає нову модель декларування та моніторингу майна чиновників, а також запрацює відкритий реєстр декларацій, доступ до якого матиме кожен українець. Про це повідомив під час прес-конференції в Кабінеті Міністрів Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Особливо тяжкі злочини хочуть розслідувати по півтора року

Парламенту пропонують визначити, що загальний строк досудового розслідування не може перевищувати 18 місяців із дня повідомлення особі про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину або щодо якої здійснюється спеціальне досудове розслідування. Те ж саме стосується строку тримання під вартою.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Відтепер чиновники більше не вимагатимуть довідок та виписок

1 жовтня 2015 року спливає термін виділений представникам райдержадміністрації та центрів надання адміністративних послуг для підключення до реєстрів нерухомості та підприємців. Відсьогодні чиновники не мають права вимагати від заявника довідок, витягів і виписок.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Уряд відкриває майнові реєстри

Кабінет Міністрів України в ході сьогоднішнього засідання прийняв постанову, яка забезпечує відкриття всіх майнових реєстрів та можливість пошуку інформації не лише за об’єктом, а й за прізвищем, ім’ям та по-батькові власника.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

62,5% інформації на сайтах судів недоступно для громадян

Загальний показник інформаційної відкритості на досліджених веб-сайтах судів за 2015 рік становить 37,5 %, відповідно 62,5% інформації залишається недоступною для громадян.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

Порядок розгляду скарг на прокуратуру пропонують змінити

Перелік засад діяльності прокуратури пропонують доповнити забороною прокуратурі нижчого рівня розглядати скарги на рішення, дії чи бездіяльність прокуратури вищого рівня.

Детальніше

1 жовтня 2015 року

У жовтні українці відпочиватимуть на день більше

У 2015 році українці вперше святкуватимуть День захисника Вітчизни вдома. Цього року 14 жовтня став офіційним святковим днем.

Детальніше

<< Попередні ... 2 ... 4 ... 6 ... 8 ... 10 ... 12 ... 14 ... 16 ... 18 ... 20 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 Наступні >>