Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

15 лютого 2017 року

НАБУ відкрило реєстр справ, що розслідують детективи

Реєстр кримінальних проваджень, які розслідуються детективами НАБУ під назвою «Реєстр справ» почав роботу на сайті Національного антикорупційного бюро України. Наразі до реєстру внесено 46 кримінальних проваджень.

Детальніше

14 лютого 2017 року

Коло осіб, які можуть оскаржити правочин, не обмежено, — аналіз ВССУ

Коло заінтересованих осіб, яке може оскаржити правочин, не є обмеженим і залежить від обставин конкретної справи. Такий висновок зробив ВСС в аналізі, текст якого друкує «Закон і Бізнес».

Детальніше

14 лютого 2017 року

Проект Порядку перевірки е-декларацій підтримали в НАЗК

Розроблений робочою групою при Секретаріаті Кабміну проект Порядку перевірки електронних декларацій чиновників підтримали члени НАЗК. У випадку затвердження відповідним рішенням, Мін'юст обіцяє зареєструвати його протягом однієї доби.

Детальніше

26 січня 2017 року

Кабмін схвалив створення Громадської ради при НАЗК

Кабінет Міністрів України затвердив сьогодні на своєму засіданні план заходів щодо проведення конкурсу з формування Громадської ради при Національному агентстві з питань запобігання корупції.

Детальніше

26 січня 2017 року

У ВР підтримали введення «перехідного періоду» для закриття ФОП

Комітет ВРУ з питань промислової політики і підприємництва підтримав законопроект про запровадження трьохмісячного перехідного періоду для закриття ФОП без сплати єдиного соціального внеску за цей період.

Детальніше

26 січня 2017 року

Cудова практика визнання правочинів недійсними

Вищий спеціалізований суд з розгляду цивільних i кримінальних справ оприлюднив аналіз окремих питань судової практики, що виникають при застосуванні ППВСУ від 06.11.2009 № 9 «Про судову практику розгляду цивільних справ про визнання правочинів недійсними».

Детальніше

26 січня 2017 року

Оприлюднено Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм

Національне агентство з питань запобігання корупції опублікувало Методичні рекомендації щодо підготовки антикорупційних програм органів влади, що були затверджені на засіданні 19 січня.

Детальніше

18 січня 2017 року

Рух уперед є, тому не можна сказати, що судді-спікери відбувають повинність — Тетяна Суярко

Поява інституту суддів-спікерів вплинула на процес комунікації служителів Феміди із суспільством. У деяких судах почали застосовувати новітні методи спілкування з громадськістю.

Детальніше

16 січня 2017 року

НАБУ отримало доступ до реєстру е-декларацій

Національне антикорупційне бюро України та Національне агентство з питань запобігання корупції підписали Меморандум про співпрацю та обмін інформацією. Документ передбачає доступ НАБУ до інформаційних систем і банків даних, якими володіє НАЗК.

Детальніше

13 січня 2017 року

У ВРП з’являться дисциплінарні інспектори

У складі Вищої ради правосуддя будуть створені дисциплінарні палати, також з’являться дисциплінарні інспектори палат. Вони не будуть держслужбовцями і будуть керуватися Положенням, яке має затвердити ВРП.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... 17 ... 19 ... 21 ... 23 ... 25 ... 27 ... 29 ... 31 ... 33 ... 35 Наступні >>