Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

30 березня 2017 року

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

5 квітня 2017 року о 12:00 за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету відбудеться зустріч із представниками юридичної фірми ILF.

У межах зустрічі планується презентація працедавця та презентація програми стажування.

Місце проведення: аудиторія 429, майдан Свободи 6.

Довідково. Фірма ILF створена в 1994 році в Харкові. Має офіси в Києві та Харкові. Штат представлений більше, ніж 50-ма юристами, які надають послуги на ринках агробізнесу, ІТ-технологій, банків, фінансів, медицини, фармації, ритейлу та альтернативної енергетики.

30 березня 2017 року

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з юридичних наук: вітаємо переможця

28–29 березня 2017 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з юридичних наук.

У конкурсу взяли участь 59 робіт з 21 університету України. Переможницею конкурсу стала студентка 3 курсу юридичного факультету Ярослава Олійник. Науковий керівник — доктор юридичних наук, професор Віталій Олександрович Серьогін.

Щиро вітаємо Ярославу Олійник! Радіємо разом з Вами. Пишаємося! Бажаємо нових наукових здобутків!

30 березня 2017 року

Обласна студентська спартакіада: змагання з боксу

23–27 березня 2017 року відбулися змагання з боксу за програмою Обласної студентської спартакіади, на якій виступила та стала чемпіонкою Альона Давиденко, студентка 2-го курсу юридичного факультету. Тренери переможниці — викладачі кафедри фізичного виховання та спорту Віталій Знак та Сергій Федченко.

Щиро вітаємо Альону Давиденко! Знай наших! Пишаємося Вами! Бажаємо нових здобутків!

29 березня 2017 року

Лекція «Судові спори у сфері ІТ»

30 березня 2017 року об 11:40 відбудеться лекція на тему: «Судові спори у сфері ІТ». Планується висвітлення таких питань: спори із розробниками програмного забезпечення, використання email в якості доказів, особливості використання документів з ЕЦП у судовому процесі.

Лектор — Юлія Карнась, юрист судової практики КПМГ в Україні, а також випускниця Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Місце проведення: аудиторія 429, майдан Свободи, 6.

Вхід вільний.

24 березня 2017 року

Зустріч із Катериною Павлуненко

23 березня 2017 року відбулася зустріч із партнером з правових питань консалтингової групи «Рубаненко і Партнери» Катериною Леонідівною Павлуненко. Захід проводився в рамках програми сприяння працевлаштуванню студентів.

Під час жвавої дискусії гість розповіла студентам про напрямки діяльності консалтингової групи, можливі варіанти працевлаштування майбутніх правників на практиці, поділилася власним досвідом побудови юридичної кар’єри після завершення навчання.

24 березня 2017 року

День відкритих дверей: університет запрошує

26 березня 2017 року в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У рамках заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, а також ознайомляться з умовами та Правилами прийому до університету в 2017 році.

Окрім цього, всі бажаючі можуть зареєструватися для участі у заході та отримати можливість виграти сувенірну продукцію.

24 березня 2017 року

Конкурс «Красуня університету–2017»

30 березня 2017 року відбудеться традиційний шоу-конкурс «Красуня університету–2017».

Наразі представниці 20 факультетів активно готуються до конкурсу краси: репетирують творчі номери, знімають фото- та відеопрезентації, що демонструють їх здібності й таланти. Тож незабутні враження, бурхливі емоції й цікаві виступи гарантовано!

Ознайомитися з учасницями конкурсу, визначитися з фавориткою і підтримати її, віддавши свій голос шляхом інтернет-голосування, можна на сайті профкому.

24 березня 2017 року

Конкурс «Містер університет–2017»

31 березня 2017 року з ініціативи Студентської ради університету відбудеться традиційний шоу-конкурс «Містер університет—2017».

19 найталановитіших хлопців Каразінського університету змагатимуться за головний титул конкурсу. Харизматичні учасники вразять гостей заходу своїми талантами та влаштують незабутнє свято.

Підтримати учасників можна, віддавши свій голос шляхом інтернет-голосування.

23 березня 2017 року

ХІ Ярмарок вакансій

6 квітня 2017 року о 12:00 відбудеться ХІ Ярмарок вакансій у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Ярмарок відбудеться в рамках проведення тижня кар’єри університету — “Karazin Career Week”. Під час тижня кар’єри на факультетах відбудуться презентації роботодавців та програм стажування молодих спеціалістів, зустрічі із успішними випускниками та представниками Державної служби зайнятості.

Місце проведення: колонна зала Північного корпусу університету (майдан Свободи, 6).

21 березня 2017 року

Стажування та науково-практична конференція в Польщі

Wyzsza Szkola Biznesu - National Louis University (Польща) запрошує науковців на стажування «Організація навчального процесу, програми підготовки, інноваційні технології та наукова робота» та міжнародну науково-практичну конференцію «Пріоритети наукових досліджень – 2017: теоретична та практична цінність».

Голова оргкомітету — Dariusz Wozniak Dr of Economics, Dean of College of Social and Computer Science.

Детальніше