Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

15 грудня 2017 року

IX Науковий круглий стіл магістрів, аспірантів та молодих учених «Верховенство права — основоположний принцип правової держави»

15 грудня 2017 року в Каразінському університеті відбувся IX Науковий круглий стіл магістрів, аспірантів та молодих учених «Верховенство права — основоположний принцип правової держави».

У рамках заходу молоді вчені, аспіранти, здобувачі, студенти-магістри, а також досвідчені викладачі та науковці юридичного факультету, мали змогу активно обмінятися своїми думками з приводу найрізноманітніших сучасних актуальних питань правової науки.

12 грудня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка

8 грудня 2017 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка. На засіданні було представлено на обговорення такі теми: «Порівняльно-правова характеристика інституту глави держави в Україні та США» (доповідачі В. Маленко, Ю. Рудакова, ЮП-22), «Суб’єкти законодавчої ініціативи в конституційному законодавстві України» (доповідач В. Смірнова, ЮП-22), «Судово-правова реформа як невід’ємна складова конституційного будівництва в Україні» (доповідач М. Литкова, ЮП-24).

11 грудня 2017 року

Представники факультету взяли участь у роботі Малої академії наук України

Представники юридичного факультету Каразінського університету — старший викладач кафедри державно-правових дисциплін Євген Єгоров, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри кримінально-правових дисциплін Ольга Шайтуро — взяли участь у роботі І (районного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у Шевченківському районі Харкова.

Викладачі факультету залучалися для оцінки науково-дослідницьких робіт та виступів їх авторів — учнів-членів Малої академії наук України. Захист робіт, який відбувся 9 грудня у Харківській гімназії № 47, дозволив визначити переможців районного етапу конкурсу та рекомендувати найкращі роботи до участі на обласному етапі.

7 грудня 2017 року

Зустріч ректора, академіка Віля Бакірова з іноземними студентами

У Каразінському університеті відбулася зустріч ректора, академіка Віля Бакірова з іноземними студентами.

У зустрічі взяли участь представники адміністрації університету, зокрема проректор, доцент Антон Пантелеймонов, проректор, професор Заріф Назиров, директор Навчального центру соціально-виховної та позаосвітньої діяльності Сергій Махновський, а також голова Студентської ради університету Марина Дудніченко. Юридичний факультет представляли заступник декана по роботі з іноземними студентами, доцент Олександр Передерій та старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко.

7 грудня 2017 року

Засідання наукового гуртка міжнародного і європейського права

До уваги студентів юридичного факультету та усіх, хто цікавиться міжнародним правом!

У середу, 13 листопада 2017 року, о 13:30 відбудеться засідання наукового гуртка кафедри міжнародного і європейського права. Тема засідання: «Права людини у сучасному світі: міжнародний і національний аспект».

Чекаємо усіх бажаючих на кафедрі міжнародного і європейського права (ауд. 433б)

7 грудня 2017 року

Виїзне засідання студентського гуртка «Школа приватного права»

5 грудня 2017 року відбулося виїзне засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права». Члени гуртка разом з співкерівником гуртка Валентином Віталійовичем Зінченко відвідали Апеляційний суд Харківської області.

30 листопада 2017 року

Мотиваційна зустріч із арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом Королевим

Відбулася мотиваційна зустріч студентів юридичного факультету з арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом Королевим щодо перспектив побудови кар’єри юриста.

Вадим В’ячеславович розповів про особливості професії арбітражного керуючого, який виступає розпорядником майна в справах про банкрутство. Студенти дізналися про вимоги до здобуття права на здійснення діяльності арбітражного керуючого, порядок складання іспиту та процедуру призначення розпорядника майна.

Учасники зустрічі, яких зацікавила юридична практика, отримали можливість пройти співбесіду для працевлаштування помічником арбітражного керуючого.

29 листопада 2017 року

Олександр Житний взяв участь у роботі конференції «Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії злочинності»

Представник юридичного факультету завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний виступив із доповіддю «Суб’єктивні елементи кримінально значимої поведінки особи (проблеми законодавчої регламентації і теоретичної інтерпретації)» на Всеукраїнській науково-практичній конференції «Кримінально-правові та кримінологічні заходи протидії злочинності», яка проходила у Одеському державному університеті внутрішніх справ МВС України 24 листопада 2017 року.

На форумі провідні правознавці країни обговорили стан та перспективи розвитку й напрямки боротьби зі злочинністю в Україні та світі, можливості впровадження позитивного зарубіжного досвіду у вітчизняний законодавчий та правозастосовний процес, проблеми підвищення ефективності правових норм у протидії злочинності.

27 листопада 2017 року

Зустріч із арбітражним керуючим Вадимом Корольовим

29 листопада об 11:40 відбудеться мотиваційна зустріч студентів-магістрів юридичного факультету з арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом В'ячеславовичем Корольовим з приводу працевлаштування.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 630.

27 листопада 2017 року

Відбувся круглий стіл, присвячений 100-річчю підготовки охоронців правопорядку в Харкові

24 листопада 2017 року члени гуртка з кримінального права разом з керівником гуртка професором Олександром Миколайовичем Храмцовим взяли участь у круглому столі, який присвячений 100-річчю підготовки охоронців правопорядку в Харкові. Організатором заходу виступив Харківський національний університет внутрішніх справ.