Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

30 грудня 2016 року

Зберігання інтернет-трафіку визнано втручанням у приватне життя

Європейський суд справедливості назвав такою, що суперечить нормам ЄС, вимогу до інтернет-провайдерів про нагромадження і зберігання особистої інформації та електронного листування (в тім числі й видаленого) користувачів, а також даних геолокації.

Детальніше

30 грудня 2016 року

В Раді пропонують деталізувати межі необхідної самооборони

У Верховній Раді намагаються більш чітко прописати особливості меж необхідної самооборони та зменшити випадки, коли за її наслідками особу притягають до кримінальної відповідальності.

Детальніше

30 грудня 2016 року

Для органів опіки можуть скасувати судовий збір

Розширити випадки коли органи опіки можуть не сплачувати судовий збір пропонують народні обранці. Причина — недостатнє фінансування для його сплати.

Детальніше

23 грудня 2016 року

Закон про Вищу раду правосуддя прийнято

21 грудня Верховна Рада України прийняла Закон «Про Вищу раду правосуддя».

Детальніше

23 грудня 2016 року

Прийнято Закон про гарантію повного відшкодування вкладів у держбанках

Верховна Рада прийняла Закон, яким держава бере на себе обов’язок із відшкодування фізособам-вкладникам державних банків тієї частини суми вкладу, що перевищує граничний розмір гарантований ФГВФО.

Детальніше

23 грудня 2016 року

Антикорупційний закон перевірять на конституційність

22 грудня Конституційний Суд України розпочне у формі усного слухання розгляд справи щодо конституційності окремих положень Закону «Про запобігання корупції» та статті 366 Кримінального кодексу.

Детальніше

15 грудня 2016 року

Дозвіл органу опіки на придбання житла можуть скасувати

У Верховній Раді пропонується скасувати надання дозволу органів опіки та піклування при набутті дитиною права власності на нерухомість. На думку нардепів, нинішня процедура породжує корупційні ризики.

Детальніше

15 грудня 2016 року

Територіальна компетенція

Нещодавнє внесення змін до Конституції зумовлює необхідність пошуку нових підходів до організації роботи судів у державі. Реформування судоустрою шляхом «переформатування» Верховного та вищих спеціалізованих судів відсунуло на другий план інші проблеми. Водночас одним з основних завдань у цій сфері вбачається оновлення територіальної побудови системи судів.

Детальніше

15 грудня 2016 року

Мін’юст планує створити реєстр публічних осіб

У наступному році Міністерство юстиції України, за допомогою громадськості, має намір створити реєстр публічних осіб.

Детальніше

9 грудня 2016 року

Мін'юст анонсував реформу «сплячої» адвокатури

У 2017 році Україну чекає реформа адвокатури від Міністерства юстиції. За два роки відомство сподівається змінити законодавство, щоб до 2019 року завершити реформу.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... 18 ... 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... Наступні >>