Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

23 листопада 2018 року

Аспекти юридичної діяльності в органах пробації

14 листопада 2018 року на юридичному факультеті відбувся захід, спрямований на професійне орієнтування студентів для роботи в службі пробації. Заступник начальника Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області Дар’я Чабан висвітила окремі аспекти розвитку системи пробації та правове регулювання діяльності служби.

15 листопада 2018 року

Тиждень кар’єри: запрошуємо

На юридичному факультеті триває тиждень кар’єри.

16 листопада 2018 року о 8:30 відбудеться зустріч зі старшим лейтенантом поліції, командиром роти № 5 Управління патрульної поліції в Харківській області департаменту патрульної поліції Романом Масленніковим. Роман Сергійович розповість про особливості роботи поліцейського та поділиться власним досвідом на службі у поліції.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 429

13 листопада 2018 року

Зустріч із керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим — «Тиждень кар’єри»

13 листопада 2018 року на юридичному факультеті Каразінського університету у межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч відбулася зустріч студентів із керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим. Присутні дізналися про особливості тендерних процедур та публічних закупівель.

Пан Андрій розповів про систему публічних електронних закупівель Prozorro та проблеми, які виникають під час закупівель, та можливості оскарження результатів тендеру.

13 листопада 2018 року

Зустріч із прокурором Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим — «Тиждень кар’єри»

На юридичному факультеті в межах заходу «Тиждень кар’єри» відбулася зустріч студентів із прокурором Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області Андрієм Огородніковим та корпоративним юристом Євгеном Єгоровим.

Присутні дізналися про особливості працевлаштування в органах прокуратури України та специфіку доступу до професії адвоката.

7 листопада 2018 року

Тиждень кар’єри: запрошуємо

На юридичному факультеті відбудеться тиждень кар’єри.

12 листопада 2018 року о 10:10 відбудеться зустріч з прокурором Харківської місцевої прокуратури № 2 Харківської області Андрієм Огородніковим та адвокатом, членом адвокатського об’єднання «Дніпропетровська об’єднана колегія адвокатів» Аліною Боднарчук.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 423

13 листопада 2018 року о 10:10 відбудеться зустріч з керівником тендерного відділу ТОВ «Альвера» Олександром Абрамовим. В рамках зустрічі студенти матимуть можливість ознайомитись з тонкощами професії юриста.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 423

13 листопада 2018 року о 13:40 відбудеться зустріч з суддею Харківського апеляційного адміністративного суду Зоєю Кононенко та начальником відділу правового забезпечення регіонального відділення Фонду державного майна України по Донецькій області Єлизаветою Квасковою.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 420

14 листопада 2018 року о 10:10 відбудеться зустріч із заступником начальника Індустріального районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Харківський області, майором внутрішньої служби Дар’єю Чабан.

Місце проведення: майдан Свободи 6, аудиторія 429

5 листопада 2018 року

Засідання студентського наукового гуртка

2 листопада 2018 року на кафедрі конституційного і муніципального права відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка.

На засіданні обговорено такі теми: «Заборона катувань в Україні та ЄС» (доповідачі А. Харченко, ЮП-22, Н. Рульов, ЮП-23), «Нормативно-правове регулювання трансплантації органів в Україні» (доповідач Т. Статкевич, ЮП-32), «Право на судовий захист в системі прав громадян України» (доповідач Л. Глєбова, ЮП-22), «Конституційно-правовий статус омбудсмана» (доповідач Н. Гурбанова, ЮП-21).

Керівник гуртка доцент Юлія Градова подякувала всім присутнім за плідну роботу та жваву дискусію в ході розгляду зазначених питань.

25 жовтня 2018 року

Перемога вихованців факультету у ХІ Міському турнірі юних правознавців

Збірна команда Шевченківського району Харкова у складі Дарини Колмик та Олександра Русецького здобула перемогу у ХІ Міському турнірі юних правознавців. Підготовкою команди до участі в турнірі займався кандидат юридичних наук, доцент кафедри державно-правових дисциплін Євген Григоренко.

Вітаємо юних правознавців та їх наставника з перемогою. Бажаємо подальших успіхів у навчанні!

23 жовтня 2018 року

Міжнародний круглий стіл «Китайське право»

23 жовтня 2018 року на кафедрі цивільно-правових дисциплін відбувся міжнародний круглий стіл «Китайське право» за участю співробітників кафедри та запрошеного професора з Китаю Ліхонг Чжана.

Ліхонг Чжан (Lihong Zhang) — професор цивільного, римського та порівняльного права у Східно-Китайському університеті політичних наук і права, місто Шанхай, директор Дослідного центру римського та європейського права.

23 жовтня 2018 року

Майстер-клас «Тварини як об'єкти цивільних прав»

На юридичному факультеті відбулося чергове засідання науково-практичного гуртка «Школа приватного права», присвячене темі «Тварини як об'єкти цивільних прав».

Перед слухачами виступила кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Олена Устименко.

Дякуємо пані Олені за проведений майстер-клас.

Запрошуємо студентів долучитися до роботи гуртка!

11 жовтня 2018 року

Вітаємо з Днем народження!

Шановну Тетяну Євгеніївну Кагановську — декана нашого юридичного факультету — від усього серця вітаємо з Днем народження!

Нехай цвітуть під небом синьооким
Безмежно і невпинно дні й літа,
А тиха радість, чиста і висока,
Щоденно до оселі заверта!
Бажаємо здоров'я, сонця у зеніті,
Любові, доброти і щастя повен дім,
Нехай у серці розкошує літо
І соняхом квітує золотим.
Хай постійний успіх, радість і достаток
Сипляться до вас, немов вишневий цвіт,
Хай життєвий досвід творить з буднів свята,
А Господь дарує довгих-довгих літ!