Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!       Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше

Останні події

3 березня 2017 року

Зустріч студентів із представниками Харківського окружного адміністративного суду

13 лютого 2017 року відбулося знайомство студентів 4-го курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з потенційними роботодавцями — співробітниками Харківського окружного адміністративного суду.

2 березня 2017 року

Студенти університету — чемпіони студентської спартакіади Харківщини

З листопада 2016 року розпочалась серія матчів з міні-футболу у ході спартакіади серед вищих навчальних закладів Харківщини, у якій взяли участь 26 команд.

21 лютого 2017 року відбувся фінальний матч, у якому за звання чемпіонів змагались команди Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна та Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди. Основний час закінчився з рахунком 3:3, а у серії пенальті студенти Каразінського університету перемогли з рахунком 3:2.

28 лютого 2017 року

Перше засідання спеціалізованої вченої ради К 64.051.31

16 лютого 2017 року у залі Вченої ради юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відбулося перше засідання спеціалізованої вченої ради К 64.051.31, яка має право приймати до розгляду та проведення захисту дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень» та «Конституційне право; муніципальне право».

28 лютого 2017 року

Студенти факультети взяли участь у літературно-правовому заході «Ігровий суд»

27 лютого 2017 року у Харківській загальноосвітній школі І–ІІІ ступенів № 64 Харківської міської ради Харківської області відбувся районний літературно-правовий захід «Ігровий суд» для школярів, у якому, на запрошення адміністрації зазначеного закладу, взяли участь у якості головуючого судді та двох суддів студенти-магістри юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна — Каленик Олександр, Лаврущенко Олександр та Певко Станіслав.

Під час імпровізованого судового засідання команди спробували на собі ролі захисника та обвинувача. Студенти ж модерували засідання у якості професійних суддів. Долю справи вирішило журі з 12 учасників.

27 лютого 2017 року

Випуск студентів

Буває такий настрій, коли водночас радісно та сумно. Так і сьогодні... Відлітають наші пташенята з гнізда. Перед ними — океан можливостей та небезпек. Та ми дали їм усе необхідне, щоб політ був легким та впевненим, решта — залежить від них самих. А вони — молодці! Студенти юридичного факультету — найкращi! Можливо, тому, що наші, найрідніші!? А, можливо, тому, що розумні, амбіційні, цілеспрямовані і вміють захистити права тих, хто цього потребує!

Ми віримо в вас! Щасти Вам, наші дорогі!

23 лютого 2017 року

Зустріч з режисером та продюсером документального фільму “All Rise”

6 березня 2017 року у Каразінському університеті на запрошення Посольства США в Україні відбудеться зустріч з режисером та продюсером документального фільму “All Rise” («Встати, суд іде!») Джеффрі Сондерс та Джей Шапіро.

20 лютого 2017 року

Засідання Вченої ради університету

27 лютого 2017 року відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Початок заходу: о 14:00

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус університету, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

20 лютого 2017 року

Проект «П’ятий Харків»: зустріч із музикантом Сашком Положинським

3 березня 2017 року у рамках проекту «П’ятий Харків» Каразінський університет відвідає лідер гурту «Тартак» Сашко Положинський.

Захід відбудеться за ініціативи поета, письменника Сергія Жадана та за підтримки політика і бізнесмена Ярослава Маркевича.

14 лютого 2017 року

Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук

У поточному 2016/2017 навчальному році з метою підтримки обдарованої студентської молоді, створення належних умов для її творчого зростання й активізації науково-дослідної роботи відбудеться XI Харківський регіональний конкурс студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук.

14 лютого 2017 року

Звітна конференція Первинної профспілкової організації університету

16 лютого 2017 року у Каразінському університеті відбудеться звітна конференція Первинної профспілкової організації Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Реєстрація учасників: о 14:45

Місце проведення: майдан Cвободи, 4, головний корпус університету, 10-й поверх, Велика хімічна аудиторія