Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

30 жовтня 2017 року

Зустріч з адвокатом Олексієм Кучером

В рамках програми «Старт кар’єри» відбулася зустріч студентів з адвокатом Олексієм Володимировичем Кучером, на якій презентовано професію адвоката як найбільш самостійну, неполітизовану, з широкими можливостями використання власного інтелекту.

Студентів зацікавила професія адвоката та вони ставили питання щодо найкоротшого шляху для отримання адвокатського посвідчення; впливу захисту одіозних клієнтів і ведення резонансних справ на імідж адвоката тощо.

30 жовтня 2017 року

Лекція Мімі Коффі, присвячена кримінальному процесу

26 жовтня 2017 року відбулася лекція Мімі Коффі, присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства, суду присяжних. Під час заняття викладач провів зі студентами імітацію судового засідання, де студенти спробували себе в якості сторони обвинувачення та захисту, провели прямі та перехресні допити свідків.

Захід реалізовано завдяки співпраці з Левіт інститут міжнародного розвитку. В рамках курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» слухачі знайомляться із системою кримінальної юстиції, особливостями роботи суду присяжних, адвокатською етикою та новими підходами в роботі.

27 жовтня 2017 року

Зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи

В рамках програми «Старт кар’єри» 25 жовтня відбулася зустріч студентів із головою Чугуївської правозахисної групи, керівником адвокатської компанії «Лихачов і партнери» Романом Борисовичем Лихачовим.

Під час заходу Роман Борисович ознайомив присутніх із специфікою роботи на посадах юрисконсульта та помічника адвоката. Також студентів поінформовано про вакантні посади в правозахисній групі та адвокатській компанії.

27 жовтня 2017 року

Зустріч з прокурором Сергієм Сергійовичем Дібровим

23 жовтня 2017 року в рамках програми «Старт кар’єри» відбулася зустріч студентів юридичного факультету з прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області Сергієм Сергійовичем Дібровим.

Студенти мали можливості доторкнутися до практичної сторони реалізації функцій прокуратури, безпосередньо задати питання працівнику правоохоронного органу, поділитися своїми проблемами та думками.

24 жовтня 2017 року

Майстер-клас «Новий алгоритм стягнення аліментів на дитину»

24 жовтня 2017 року в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін відбувся майстер-клас на тему «Новий алгоритм стягнення аліментів на дитину». Перед присутніми виступила кандидат юридичних наук, доцент Ольга Володимирівна Розгон.

Ольга Володимирівна ознайомила із правовою природою аліментів, особливостями здійснення права власності на аліменти дітьми, основними етапами проведення процедури стягнення аліментів, у тому числі за примусовим порядком.

23 жовтня 2017 року

Зустріч із юристами-міжнародниками

24 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри міжнародного і європейського права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч з доктором юридичних наук, професором Олександром Анатолійовичем Гавриленком на тему «Перспективи наукової кар'єри» та практикуючим адвокатом Віктором Володимировичем Єрмолаєвим з приводу обговорення представлення інтересів клієнта у міжнародних органах.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

23 жовтня 2017 року

Зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи

25 жовтня 2017 року об 11:30 в рамках програми «Старт кар’єри» на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри кримінально-правових дисциплін відбудеться зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи.

Запрошуємо всіх бажаючих.

23 жовтня 2017 року

Зустріч із адвокатом Олексієм Кучером

27 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри конституційного та муніципального права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч із адвокатом Олексій Кучер, під час якої студенти та інші зацікавлені особи зможуть поспілкуватися з практикуючим юристом, дізнатися про всі тонкощі адвокатської діяльності.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

20 жовтня 2017 року

Презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста»

23 жовтня о 15:00 на юридичному факультеті в рамках програми «Тиждень працевлаштування» відбудеться презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста».

Запрошуємо приєднатися до програми «Тиждень працевлаштування», щоб отримати вичерпну інформацію про стажування або працевлаштування в цих провідних компаніях, перейняти досвід людей, що там працюють та ефективно провести час.

20 жовтня 2017 року

На юридичному факультеті прочитав лекцію американський адвокат Жан Сейгель

Каразінський університет відвідав американський адвокат Жан Сейгель. У рамках візиту він прочитав лекцію для викладачів і студентів юридичного факультету та поділився своїм професійним досвідом.

У своєму виступі Жан Сейгель розглянув особливості здобуття юридичної освіти у США. Він наголосив на важливості емпіричного навчання, застосуванні методів симуляції та розгляду конкретних кейсів, особливо у підготовці майбутніх юристів, адвокатів. Також він надав кваліфіковані поради, що допоможуть досягти успіху у юридичній справі.

Наприкінці зустрічі усі охочі могли поставити питання лектору.