Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

20 жовтня 2017 року

Стажування для викладачів у Польщі

Wycsza Szkola Biznesu - National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща) запрошує пройти стажування з організації навчального процесу, програм підготовки, інноваційних технологій та наукової роботи, що відбудеться 9–20 січня 2018 року.

Програма стажування передбачає аудиторну та позааудиторну, у тому числі дистанційну, роботу.

Термін подання заявок: до 25 листопада 2017 року.

19 жовтня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

17 жовтня 2017 року відбулося друге засідання студентського наукового гуртка з конституційного права. На засіданні представлено на обговорення такі теми: «Обмеження конституційних прав і свобод громадян України в умовах надзвичайних правових режимів» (доповідач М. А. Турченко, ЮП-24), «Конституційне право жінки на штучне переривання вагітності в контексті дотримання прав людини» (доповідач М. Г. Артамонова, ЮП-23).

В цілому засідання гуртка пройшло досить жваво та в невимушеній обстановці.

19 жовтня 2017 року

Міжнародна конференція «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації»

12–13 жовтня 2017 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації», виступивши із доповіддю «Деякі кримінально-правові аспекти забезпечення охорони засад міжнародного правопорядку в умовах глобалізації», а також здійснюючи керівництво однією із секцій конференції.

Під час конференції, яка проводилась у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, обговорювалося широке коло питань засад реформування кримінального законодавства України та розвитку національного кримінального права в умовах глобалізації.

18 жовтня 2017 року

Обговорено модельний проект робочої навчальної програми з курсу «Виборче право» [міжкафедральний семінар]

13 жовтня 2017 року на юридичному факультеті Каразінського університету у рамках Плану дій для України на 2015–2017 роки та проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні» відбувся міжкафедральний семінар з обговорення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право», спрямованої на уніфікацію існуючих методологій викладання виборчого права у вищих навчальних закладах та розвитку доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.

За результатами обговорення було вироблено рекомендації щодо вдосконалення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право».

12 жовтня 2017 року

Лекція Едварда Маркса, присвячена кримінальному процесу

12 жовтня 2017 року на юридичному факультеті відбулася лекція Едварда Маркса, що присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства, правилам доказування та проведенню прямого допиту.

Захід проведено в рамках проекту Левіт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників.

11 жовтня 2017 року

З Днем народження, Тетяно Євгеніївно!

Шановна Тетяно Євгеніївно!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо здоров’я та краси, щастя і радості, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і творчого натхнення!

Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія.

Залишайтесь завжди такою ж світлою, доброю і усміхненою!

10 жовтня 2017 року

Міжкафедральний семінар щодо курсу «Виборче право»

13 жовтня 2017 року о 10:00 відбудеться міжкафедральний семінар з обговорення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право», спрямованої на уніфікацію існуючих методологій викладання виборчого права у вищих навчальних закладах та розвитку доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.

Місце проведення: майдан Свободи 6, ауд. 431.

5 жовтня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка

29 вересня 2017 року відбулось перше засідання студентського наукового гуртка, в ході якого було вирішено організаційні питання. Завідувач кафедри конституційного і муніципального права Марк Миколайович Воронов представив студентам керівника гуртка доцента кафедри Юлію Володимирівну Градову, яка консультуватиме та керуватиме роботою членів гуртка за напрямками наукової діяльності.

2 жовтня 2017 року

До уваги претендентів на присвоєння вчених звань!

Вашій увазі пропонується добірка корисних посилань відповідно до чинного законодавства України.

Детальніше

29 вересня 2017 року

Лекція Джеремі Делічіно з питань кримінального судочинства

28 вересня 2017 року на юридичному факультеті відбулася лекція Джеремі Делічіно в межах проекту Левіт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників.

Джеремі Делічіно практикуючий юрист зі Сполучених штатів Америки, адвокат фірми Jeremy M Delicino LLC, що спеціалізується на кримінальних та імміграційних справах в штатах Юта та Каліфорнія. Тема лекції була присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства, розслідуванням та досудовому процесу.