Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version






Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська



До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


Останні події

8 жовтня 2018 року

Відбулося засідання студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

28 вересня 2018 року відбулося перше засідання студентського наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права. На засіданні вирішено організаційні питання, зокрема обрано старосту гуртка, розподілено теми доповідей та складено план роботи на перший семестр поточного навчального року, та заслухано доповіді членів гуртка.

30 вересня 2018 року

Круглий стіл «Університетська політика у сфері інтелектуальної власності»

На юридичному факультеті Каразінського університеті відбувся круглий стіл «Університетська політика у сфері інтелектуальної власності»

На заході обговорювалися найбільш важливі питання щодо формування та впровадження університетами політики в сфері інтелектуальної власності: комерціалізація результатів інтелектуальної власності, практики академічної доброчесності вітчизняних академічних видань, європейський досвід кодифікації законодавства у сфері інтелектуальної власності, можливість наближення університетської науки до бізнес-технології, проблеми захисту авторського права в системах дистанційної освіти.

27 вересня 2018 року

Мотиваційна зустріч із управляючим партнером фірми «Riyako&partners»

28 вересня 2018 року о 8:30 відбудеться мотиваційна зустріч управляючого партнера фірми «Riyako&partners» Євгена Ріяки зі студентами юридичного факультету на тему «Особливості працевлаштування молодих юристів. Просто, але практично».

Місце проведення: аудиторія 4-29 Північного корпусу університету.

26 вересня 2018 року

Круглий стіл «Університетська політика в сфері інтелектуальної власності»

28 вересня 2018 року о 14:00 на юридичному факультеті відбудеться круглий стіл на тему: «Університетська політика в сфері інтелектуальної власності». Захід проводиться Національним офісом інтелектуальної власності спільно з Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна.

На заході будуть обговорені найбільш важливі питання щодо формування та впровадження університетами політики в сфері інтелектуальної власності.

Місце проведення: майдан Свободи 6, зал засідань вченої ради юридичного факультету.

24 вересня 2018 року

Рейтинг науково-педагогічних працівників за 2017/2018 навчальний рік

До уваги відвідувачів!

Розміщено рейтинг науково-педагогічних працівників юридичного факультету за 2017/2018 навчальний рік за формами зайнятості: oсновне місце роботи та сумісництво.

22 вересня 2018 року

Триває відбір консультантів юридичної клініки

Практико-освітній центр «Юридична допомога» Каразінського університету оголошує конкурсний відбір серед студентів юридичного факультету на позицію консультанта юридичної клініки.

Завданням юридичної клініки є надання безоплатної правової допомоги громадянам та громадським об’єднанням, а також забезпечення практичної підготовки студентів юридичного факультету до професійної діяльності, формування розуміння соціального значення юридичної професії.

1 вересня 2018 року

Привітання з початком навчального року

Шановні викладачі та студенти!

Вітаю Вас з початком нового навчального року!

Нехай цей рік буде набагато яскравішим та успішнішим, ніж минулий, і нехай попереду чекає багато відкриттів, звершень і блискучих перемог!

Бажаю всім нам, дорогі друзі, Вчитися, Діяти, Мріяти, Працювати, Старатися, Вірити і Перемагати на благо нашої держави, освіти і науки!

Нехай завжди з нами буде поруч підтримка та розуміння наших близьких та знайомих. Зі святом!

Декан факультету

14 серпня 2018 року

Поселення до гуртожитку

До уваги першокурсників!

Поселення студентів юридичного факультету до гуртожитку відбудеться 31 серпня 2018 року

о 10:00 — першокурсники бакалавріату,
о 13:00 — першокурсники магістратури,

в аудиторії 422 Північного корпусу університету (майдан Свободи, 6).

Перелік документів, необхідних для поселення до гуртожитку, додається.

Для поселення до гуртожитку необхідно заповнити форму.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 Наступні >>