Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Право і Закон

7 вересня 2016 року

Запропоновано припинити фінансування політичних партій

Група народних депутатів запропонувала Верховній Раді скасувати фінансування парламентських політичних партій вже у цьому році та перенаправити кошти на потреби освіти.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Прийнято Закон про гуманізацію порядку виконання покарань

Верховна Рада 6 вересня прийняла Закон про внесення змін до Кримінально-виконавчого кодексу відносно гуманізації порядку і умов виконання покарань (законопроект № 2252а).

Детальніше

7 вересня 2016 року

Підтримка молодих фахівців

Разом з іншими лідерами юридичних послуг ЮФ Eterna Law сприятиме створенню до 2020 року 10000 місць для стажування й першої роботи для молодих фахівців.

Детальніше

7 вересня 2016 року

Тиждень права - 2016: оприлюднено план заходів

В грудні в Україні пройде Всеукраїнський тиждень права. В планах — проведення лекцій стосовно прав людини, надання допомоги громадянам в юридичних клініках, проведення виставки «Правники — суспільству» та правничого конкурсу імені В. Корецького.

Детальніше

2 вересня 2016 року

Мін’юст дав список центрів безоплатної правової допомоги в Україні

На сайті Міністерства юстиції України з’явилася інформація про місцеві центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги (зокрема, їх назви, адреси та сайти).

Детальніше

8 липня 2016 року

Змінюється механізм відбору голів місцевих держадміністрацій

Повноваження Комісії з питань вищого корпусу держслужби щодо проведення конкурсу, переведення та дисциплінарних проваджень, не поширюються на державних службовців, які призначаються на посади та звільняються з посад Президентом України.

Детальніше

17 червня 2016 року

За поліцією закріпили повноваження щодо ОРД

Закон про Національну поліцію доповнили новим пунктом згідно з яким до основних повноважень Національної поліції віднесено здійснення оперативно-розшукової діяльності.

Детальніше

17 червня 2016 року

Опубліковано Закон з питань видворення іноземців

В Україні оновили низку положень стосовно видворення іноземців, зокрема, було схвалено нову статтю щодо особливостей провадження у справах за адмінпозовами з приводу затримання та видворення іноземців та осіб без громадянства.

Детальніше

17 червня 2016 року

Оновлено порядок отримання даних з Реєстру юросіб та ФОПів

Міністерство юстиції затвердило порядок надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань. Відповідні попередні акти, які регулювати ці питання, втрачають чинність.

Детальніше

17 червня 2016 року

Підготовлено порядок таємної перевірки прокурорів

Генеральна прокуратура України спрямувала на реєстрацію до Мін’юсту порядок таємної перевірки доброчесності прокурорів. Документ стосується прокурорів та слідчих прокуратури.

Детальніше

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... 22 ... 24 ... 26 ... 28 ... 30 ... 32 ... 34 ... Наступні >>