Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка
The Jean Monnet Module
Initiating Course on EU Law
Презентація проекту
Tempus TRADIR
Модуль Жана Монне


Міжнародне співробітництво


25 червня 2020 року

Міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

24 квітня 2020 року в межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» на юридичному факультеті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». З огляду на запроваджений в Україні карантин конференція відбулася заочно.

У роботі конференції взяли участь понад 70 фахівців, у тому числі 16 докторів та 56 кандидати наук з більш як 20 навчальних і наукових закладів України, а також посадові особи місцевого самоврядування, молоді науковці.

Детальніше

3 березня 2020 року

Презентація проекту Модуль Жана Моне «Кримінальна політика ЄС»

Завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний під час візиту до Донецького юридичного інституту МВС України здійснив презентацію європейського освітнього проекту Модуль Жана Моне 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Criminal policy of the European Union» / «Кримінальна політика ЄС», який передбачає створення спеціального навчального курсу, присвяченого сучасній кримінальній політиці Європейського Союзу, що викладатиметься на юридичному факультеті Каразінського університету впродовж 2019–2022 роках.

У ході зустрічі з керівництвом та провідними науковцями зазначеного закладу вищої освіти було визначено перспективи використання одержаних під час реалізації проекту результатів в процесі підготовки вітчизняних правоохоронців.

Детальніше

10 лютого 2020 року

Кримінальна політика ЄС

Вітаємо юридичний факультет з перемогою у міжнародному конкурсі проектів за програмою Модуль Жана Монне та отриманням фінансування від Європейської Комісії ЄС. Наприкінці 2019 р. Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Criminal policy of the European Union / «Кримінальна політика ЄС», який передбачає створення спеціального навчального курсу, присвяченого сучасній кримінальній політиці Європейського Союзу, що викладатиметься на юридичному факультеті ХНУ імені В. Н. Каразіна впродовж 2019–2022 р.р. (координатор проекту – к.ю.н., доцент Давиденко М.Л., керівник робочої групи – д.ю.н., проф. Житний О.О.).

Детальніше

10 лютого 2020 року

Конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», яка проводиться 24 квітня 2020 року у м. Харкові в рамках реалізації проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

Детальніше

17 жовтня 2019 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Вітаємо робочу групу проекту ( керівник робочої групи – доцент Воронов М.М., координатор проекту – доцент Червяцова А.О.; члени робочої групи: професор Кагановська Т.Є., професор Серьогін В.О.) з перемогою у міжнародному конкурсі проектів за програмою Модуль Жана Монне та отриманням фінансування від Європейської Комісії ЄС.

Детальніше

10 жовтня 2019 року

Каразінський університет очолює список переможців Програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне

Вперше в історії участі Каразінського університету в конкурсах напряму Жан Моне перемогу отримали одразу 4 університетські проєкти з-поміж 15 модулів з усієї України. Серед них проєкти «Кримінальна політика Європейського союзу» та «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», над якими працює команда юридичного факультету.

Ці проєкти покликані сприяти ефективному поступу в напрямі інтернаціоналізації вищої освіти, популяризації європейських студій в Україні та зростанню конкурентоспроможності університету на світовому рівні.

Детальніше

4 вересня 2017 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

З метою сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності, Левітт інститут міжнародного розвитку запрошує студентів-правників відвідати курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», що викладатиметься на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До участі запрошуються студенти з 1 по 5 курс.

Заняття розпочинаються з 14 вересня 2017 року.

Детальніше

9 червня 2017 року

Візит Г. М. Третьякова в рамках Cross-university Assessment (TEMPUS TRADIR)

6–8 червня 2017 року юридичний факультет Каразінського університету відвідав Г. М. Третьяков, заступник декана юридичного факультету, доцент кафедри кримінального права, кримінального процесу і криміналістики Гродненського державного університету імені Янки Купали в рамках Cross-university Assessment проекту TRADIR.

Детальніше

19 грудня 2016 року

Науково-методична конференція «Актуальні проблеми юридичної освіти в контексті навчання альтернативного врегулювання спорів як підходу до забезпечення прав людини»

29 листопада – 3 грудня 2016 року у рамках міжнародного проекту TEMPUS TRADIR («Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини») завідуючий кафедри кримінально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор, Олександр Житний, кандидати юридичних наук, доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Дмитро Слінько та Олександр Передерій, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко відвідали юридичний факультет Білоруського державного університету (Білорусь, м. Мінськ), у якому відбулася міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми юридичної освіти в контексті навчання альтернативного врегулювання спорів як підходу до забезпечення прав людини».

Детальніше

8 листопада 2016 року

V Міжнародна наукова конференція «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення»

23–26 жовтня 2016 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, професор Олександр Житний взяв участь в V Міжнародній науковій конференції з циклу «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення» на тему «Багатовимірність ресоціалізаційних впливів в пенітенціарній роботі», яка відбулася у м. Ополе (Республіка Польща).

Детальніше

8 листопада 2016 року

Право на життя vs Право на недоторканість приватного життя

1 листопада 2016 року викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін Юлія Єпіфанова та Віктор Савченко взяли участь у семінарі «Право на життя vs Право на недоторканість приватного життя», що був організований ELSA Kharkiv за сприяння проекту «Університет центр формування культури міста».

В межах семінару було розглянуто питання: правова природа аборту; регулювання абортів, як політична маніпуляція; міжнародна практика регулювання абортів; права на життя та право на вибір.

8 листопада 2016 року

Візит делегації Каразінского університету до Чехії

Представник юридичного факультету Юлія Єпіфанова, у складі делегації Каразінського університету відвідала Університет Палацького в м. Оломоуц (Чехія).

У рамках візиту було розглянуто питання мобільності студентів і викладачів, удосконалення навчальних програм, розвитку університетського управління і демократичних принципів самоврядування.

За результатами візиту було налагоджено співробітництво у навчальній, науковій та організаційній сферах, досягнуто домовленості щодо реалізації спільних проектів за програмою ERASMUS+.

28 вересня 2016 року

Відкриті лекції, присвячені проблемам зовнішньої політики ЄС

У Каразінському університеті, у рамках реалізації Модулю Жана Моне, відбувся дводенний цикл лекцій докторанта Університету Верони (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоза з проблеми зовнішньої політики Європейського Союзу.13 вересня 2016 року

Програма Модуль Жана Моне «Основи права ЄС»

До уваги студентів юридичного факультету!

Розпочато третій рік Програми Модуль Жана Моне «Основи права ЄС»! Програма фінансується Європейською Комісією ЄС і передбачає курс лекцій з права Європейського союзу, які читатимуться викладачами юридичного факультету та запрошеними лекторами. Лекції зарубіжних викладачів читатимуться англійською мовою.

15 березня 2016 року

Доцент Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США

З 24 лютого до 6 березня 2016 року в рамках програми «Відкритий світ» за підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США.

29 лютого 2016 року

Програма імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників

Запрошуємо взяти участь у щорічному конкурсі за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.

Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

25 лютого 2016 року

Міжнародний Moot court з державного та конституційного права

Центр німецького права запрошує студентів та аспірантів до участі у першому в Україні міжнародному німецькомовному Moot Court з державного та конституційного права, який відбудеться у два етапи: підготовчий у м. Києві (8–10 червня 2016 року) та практичний у м. Дюссельдорфі (19–24 вересня 2016 року).