Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
ї
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка
The Jean Monnet Module
Initiating Course on EU Law
Презентація проекту
Tempus TRADIR
Модуль Жана Монне


Міжнародне співробітництво


4 вересня 2017 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

З метою сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності, Левітт інститут міжнародного розвитку запрошує студентів-правників відвідати курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», що викладатиметься на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

До участі запрошуються студенти з 1 по 5 курс.

Заняття розпочинаються з 14 вересня 2017 року.

Детальніше

9 червня 2017 року

Візит Г. М. Третьякова в рамках Cross-university Assessment (TEMPUS TRADIR)

6–8 червня 2017 року юридичний факультет Каразінського університету відвідав Г. М. Третьяков, заступник декана юридичного факультету, доцент кафедри кримінального права, кримінального процесу і криміналістики Гродненського державного університету імені Янки Купали в рамках Cross-university Assessment проекту TRADIR.

Детальніше

19 грудня 2016 року

Науково-методична конференція «Актуальні проблеми юридичної освіти в контексті навчання альтернативного врегулювання спорів як підходу до забезпечення прав людини»

29 листопада – 3 грудня 2016 року у рамках міжнародного проекту TEMPUS TRADIR («Навчання альтернативному вирішенню спорів як підхід до забезпечення прав людини») завідуючий кафедри кримінально-правових дисциплін, доктор юридичних наук, професор, Олександр Житний, кандидати юридичних наук, доценти кафедри кримінально-правових дисциплін Дмитро Слінько та Олександр Передерій, кандидат юридичних наук, старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін Оксана Карпенко відвідали юридичний факультет Білоруського державного університету (Білорусь, м. Мінськ), у якому відбулася міжнародна науково-методична конференція «Актуальні проблеми юридичної освіти в контексті навчання альтернативного врегулювання спорів як підходу до забезпечення прав людини».

Детальніше

8 листопада 2016 року

V Міжнародна наукова конференція «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення»

23–26 жовтня 2016 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін юридичного факультету, професор Олександр Житний взяв участь в V Міжнародній науковій конференції з циклу «В пошуках оптимальної моделі ув’язнення» на тему «Багатовимірність ресоціалізаційних впливів в пенітенціарній роботі», яка відбулася у м. Ополе (Республіка Польща).

Детальніше

8 листопада 2016 року

Право на життя vs Право на недоторканість приватного життя

1 листопада 2016 року викладачі кафедри цивільно-правових дисциплін Юлія Єпіфанова та Віктор Савченко взяли участь у семінарі «Право на життя vs Право на недоторканість приватного життя», що був організований ELSA Kharkiv за сприяння проекту «Університет центр формування культури міста».

В межах семінару було розглянуто питання: правова природа аборту; регулювання абортів, як політична маніпуляція; міжнародна практика регулювання абортів; права на життя та право на вибір.

8 листопада 2016 року

Візит делегації Каразінского університету до Чехії

Представник юридичного факультету Юлія Єпіфанова, у складі делегації Каразінського університету відвідала Університет Палацького в м. Оломоуц (Чехія).

У рамках візиту було розглянуто питання мобільності студентів і викладачів, удосконалення навчальних програм, розвитку університетського управління і демократичних принципів самоврядування.

За результатами візиту було налагоджено співробітництво у навчальній, науковій та організаційній сферах, досягнуто домовленості щодо реалізації спільних проектів за програмою ERASMUS+.

28 вересня 2016 року

Відкриті лекції, присвячені проблемам зовнішньої політики ЄС

У Каразінському університеті, у рамках реалізації Модулю Жана Моне, відбувся дводенний цикл лекцій докторанта Університету Верони (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоза з проблеми зовнішньої політики Європейського Союзу.13 вересня 2016 року

Програма Модуль Жана Моне «Основи права ЄС»

До уваги студентів юридичного факультету!

Розпочато третій рік Програми Модуль Жана Моне «Основи права ЄС»! Програма фінансується Європейською Комісією ЄС і передбачає курс лекцій з права Європейського союзу, які читатимуться викладачами юридичного факультету та запрошеними лекторами. Лекції зарубіжних викладачів читатимуться англійською мовою.

15 березня 2016 року

Доцент Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США

З 24 лютого до 6 березня 2016 року в рамках програми «Відкритий світ» за підтримки Центру лідерства «Відкритий світ» доцент кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Каразінського університету Юлія Єпіфанова у складі української делегації відвідала США.

29 лютого 2016 року

Програма імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників

Запрошуємо взяти участь у щорічному конкурсі за Програмою імені Фулбрайта для студентів старших курсів та випускників вищих навчальних закладів/Fulbright Graduate Student Program.

Програма пропонує можливість навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. Кандидати повинні мати щонайменше диплом бакалавра на час призначення стипендії.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

25 лютого 2016 року

Міжнародний Moot court з державного та конституційного права

Центр німецького права запрошує студентів та аспірантів до участі у першому в Україні міжнародному німецькомовному Moot Court з державного та конституційного права, який відбудеться у два етапи: підготовчий у м. Києві (8–10 червня 2016 року) та практичний у м. Дюссельдорфі (19–24 вересня 2016 року).

23 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Алессандро Буфаліни

19–20 листопада 2015 року на юридичному факультеті за Програмою Жана Монне в межах курсу «Європейське право» відбулися відкриті лекції професора Алессандро Буфаліни, який є дослідником з міжнародного права в Університеті Мілано-Бікокка та лектором з міжнародного права в Університеті Вітербо (Італія).

18 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Арендта Куеннеке

12–13 листопада 2015 року в межах Програми Жана Монне на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Арендта Куеннеке (Університет МЕФ, Стамбул, Туреччина).

Лекції були присвячені актуальним проблемам захисту прав споживачів за законодавством ЄС. Студенти мали можливість ознайомитися з чисельними директивами, які захищають права споживачів у різних сферах — від споживчих товарів до фінансових і банківських послуг.

Лекції читалися англійською мовою із забезпеченням перекладу на українську.

6 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза

На юридичному факультеті продовжується читання лекцій з курсу Європейське право за Програмою Модуль Жана Монне.

5–6 листопада 2015 року в межах проекту відбулися відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза, докторанта Університету Верони.

Темою лекцій були право та практика зовнішніх відносин ЄС, які розглядалися в контексті сучасних світових викликів та внутрішніх проблем, які існують в країнах Євросоюзу. У ході заходу проаналізовано особливості зовнішньої політики ЄС, проблеми його міжнародної правосуб’єктності, правові норми, які визначають порядок здійснення зовнішньої політики, систему інституцій, які відповідають за зовнішні відносини ЄС та інші питання.

Лекції читалися англійською мовою з забезпеченням перекладу.

2 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Федеріки Крістані

29–30 жовтня 2015 року на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Федеріки Крістані, яка є доктором наук, дослідником Угорської Академії Наук, запрошеним лектором з міжнародного права та міжнародного економічного права у Католицькому університеті імені Пітера Пазмана, Будапешт (Угорщина).

В межах курсу «Європейське право», яке викладається на юридичному факультеті за Програмою імені Жана Моне, професор Федеріка Крістані прочитала 6 лекцій за темою «Європейське інвестиційне право».

1 жотвня 2015 року

Cross-university Assessment

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна в рамках проекту “Cross-university Assessment” з оцінки якості та стану виконання проекту ТЕМПУС, відвідав Григорій Михайлович Третьяков, доцент кафедри кримінального процесу та криміналістики юридичного факультету Гродненського державного університету імені Янки Купали.

9 квітня 2015 року

Програма Жана Моне: курс лекцій з права Європейського союзу

В межах програми Жана Моне (Модуль Жана Моне) на юридичному факультеті розпочинається курс лекцій з права Європейського союзу. Лекції читатимуть викладачі юридичного факультету та запрошені спеціалісти.

Лекції зарубіжних викладачів читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Презентація програми відбудеться 9 квітня в аудиторії 423.
Початок о 13:25.

Запрошуються усі бажаючі!

 

15 грудня

 

 

 

 

 

 

 

 

Вашій увазі пропонується звіт доцента кафедри державно-правових дисциплін юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Григоренка Є.І. у межах програми «Відкритий Світ» за підтримки Центру Лідерства Відкритий Світ (США)

Звіт

Перейти до альбому

15 грудня

Вашій увазі пропонується звіт доцента кафедри цивільно-правових дисциплін, к.ю.н. Єпіфанової Ю.С. про участь у першому етапі проекту «Інноваційний університет та лідерство»

звіт

 

До уваги студентів юридичного факультету!12, 15, 16, 17, 22 та 23 грудня 2014 року о 14-00 у межах спільного проекту з корпоративного і фінансового права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та юридичного факультету Корнелльського університету (м. Ітака, штат Нью-Йорк, США) відбудуться лекції проф. Чарльза Вайтхеда з проблематики «Злиття і поглинання корпорацій».

Лекції читатимуться англійською мовою.

Місце проведення лекцій:

12 грудня - ауд. 6-24

15, 16, 17, 22 та 23 грудня - ауд. 4-33 (Північний корпус).

Запрошуються студенти, які цікавляться проблемами корпоративного і фінансового права і володіють англійською мовою.

 

До уваги студентів та аспірантів юридичного факультету!


Формується група (10-15 осіб) для участі у спільному проекті з корпоративного і фінансового права юридичного факультету Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна та юридичного факультету Корнелльського університету (м. Ітака, штат Нью-Йорк, США).

Проект передбачає серію лекцій з проблематики «Злиття і поглинання корпорацій», які відбудуться на юридичному факультеті у листопаді-грудні 2014 року, а також в режимі відео конференцій (за участі викладачів та студентів Корнелльського університету) у квітні 2015 року. Про час та місце проведення заходів його учасників буде повідомлено додатково.

Лекції читатимуться англійською мовою.

До участі в проекті запрошуються студенти та аспіранти, які цікавляться проблемами корпоративного і фінансового права і добре володіють англійською мовою (переклад лекцій не забезпечується).

Участь у проекті передбачає попередню реєстрацію. Для реєстрації прохання надіслати листа з поміткою «реєстрація» на адресуfacultylaw_int@ukr.net із зазначенням ПІБ, курсу та групи.

З повагою та найкращими побажаннями,

Заступник декана юридичного факультету з питань

міжнародного співробітництва Червяцова А.О.

 

До уваги студентів юридичного факультету!

Повідомляємо Вам, що за підсумками конкурсу за програмою Європейського Союзу імені Жана Моне проект, запропонований юридичним факультетом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна «Запровадження курсу з європейського права», було відібрано для фінансування.
(http://www.tempus.org.ua/uk/news/1191-vitajemo-ukraji..)
Проект передбачає читання циклу лекцій з дисципліни «Європейське право» запрошеними викладачами, які представляють провідні університети держав-членів Європейського Союзу (Італія, Німеччина, Фінляндія, Польща, Угорщина, Литва). Лекції читатимуться англійською мовою з забезпеченням перекладу.
Заняття за проектом розпочнуться у квітні 2015 року.

Координатор проекту – доц. Червяцова А.О., заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного співробітництва.

 

Звіт про відкриті лекції Чарльза Уайтхеда

14-15 жовтня 2014 року на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбулися відкриті лекції Чарльза Уайтхеда, професора Корнельського університету (м.Ітака, США), фахівця з питань фінансових ринків, фінансового врегулювання та корпоративного управління, присвячені проблемам фінансового та корпоративного права.

Лекції відвідали студенти юридичного факультету та студенти факультету міжнародних економічних відносин та туристичного бізнесу ХНУ ім.В.Н.Каразіна.

Презентація лекції