Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка

Міжнародне співробітництво
29 квітня 2015 року

На юридичному факультеті завершився перший рік Програми Жана Монне

На юридичному факультеті завершився перший рік Програми Жана Монне для студентів п’ятого курсу. Декан юридичного факультету Т. Є. Кагановська та координатор Програми, доцент А.О. Червяцова підвели підсумки першого року. Було зазначено, що попри нестабільну політичну ситуацію в Україні, у реалізації програми взяли участь п’ять зарошених лекторів з різних університетів країн Європейського Союзу. Вони прочитали лекції з тем «Право соціального захисту ЄС», «Право зовнішніх відносин ЄС», «Вільний рух товарів за правом ЄС», «Торгівельне право ЄС», «Інвестиційне право ЄС», «Захист прав споживачів за законодавством ЄС». Студентам було запропоновано викласти свої враження від програми, а також побажання щодо покращення викладення курсу у наступному навчальному році (опитування проводилося анонімно).

Наведемо деякі відгуки, отримані від студентів:

«Хочу подякувати організаторам програми за цікавий і корисний досвід. Засмучує те, що наша держава нескоро стане повноправним членом Європейського Союзу…»

«Мені сподобалися лекції зарубіжних викладачів, особливо те, як вони пояснювали матеріал, наводячи приклади з практики Суду ЄС. Ми мали корисний досвід і цікаві дискусії…»

«Хочу подякувати перекладачеві, який зробив вільне спілкування з зарубіжними лекторами можливим!»

«Це, дійсно, був інтенсивний курс з Європейського права!»


29 квітня 2015 року

Лекції професорів Арндта Куеннеке та Федеріка Крістіані

27, 28 та 29 квітня 2015 року в межах курсу Європейського права за Програмою Жана Монне відбулися лекції професора Арндта Куеннеке (Університет МEF, м. Стамбул, Туреччина) та професора Федеріка Крістіані (Католицький університет імені Пітера Пазмана, м. Будапешт, Угорщина).

Детальніше

28 квітня 2015 року

Зустріч кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права із викладачами, залученими за Програмою Жана Монне

28 квітня 2015 року відбулася зустріч кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права із викладачами, залученими до читання курсу лекцій з «Європейського права» за Програмою Жана Монне, — Арндт Куеннеке (Університет МЕФ, м. Стамбул, Туреччина), Федеріка Крістані (Католицький університет імені Пітера Пазмана, м.аБудапешт, Угорщина), Густаво Прієто Муньоз (Університет Верони, м. Верона, Італія).

Детальніше

24 квітня 2015 року

Лекції професора Густава Прієта Муньоза

20, 22 та 23 квітня 2015 року на юридичному факультеті в межах курсу Європейського права за Програмою імені Жана Монне відбулися лекції професора Густаво Прієто Муньоз, докторанта Університету Верони (м. Верона, Італія).

Детальніше

23 квітня 2015 року

Лекції з митного права професора Маркку Кіікері

На юридичному факультеті продовжується курс лекцій з Європейського права за Програмою Жана Монне. З 21 по 23 квітня в рамках Програми відбулися лекції з митного права ЄС. Лекції читав професор Маркку Кіікері, Університет Лапландії (м. Рованіемі, Фінляндія).

Детальніше

21 квітня 2015 року

Лекції з права соціального захисту професора Чарльза Шиманські

20 та 21 квітня 2015 року на юридичному факультеті за програмою імені Жана Монне відбулися лекції з права соціального захисту професора Чарльза Шиманські, заступника декана з питань міжнародного співробітництва юридичного факультету Університету Вітовта Великого (м. Каунас, Литва).

Детальніше

18 квітня 2015 року

Розпочато курс лекцій з Європейського права за програмою імені Жана Монне

На юридичному факультету розпочато курс лекцій з Європейського права за програмою імені Жана Монне за участю провідних викладачів факультету та запрошених викладачів університетів держав-членів ЄС.

Детальніше

9 квітня 2015 року

Презентація Програми Жана Монне

9 квітня 2015 року на юридичному факультеті відбулася презентація Програми Жана Монне та курсу Європейського права, який читатиметься провідними викладачами юридичного факультету та зарубіжними викладачами, залученими до участі в програмі.

Детальніше

9 квітня 2015 року

Програма Жана Моне: курс лекцій з права Європейського союзу

В межах програми Жана Моне (Модуль Жана Моне) на юридичному факультеті розпочинається курс лекцій з права Європейського союзу. Лекції читатимуть викладачі юридичного факультету та запрошені спеціалісти.

Лекції зарубіжних викладачів читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Презентація програми відбудеться 9 квітня в аудиторії 423.
Початок о 13:25.

Запрошуються усі бажаючі!

Детальніше