Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка

Міжнародне співробітництво


31 серпня 2016 року

Створено нову кафедру

31 серпня 2016 року на юридичному факультеті створено нову кафедру міжнародного і європейського права, яка стане базовим структурним підрозділом юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна і проводитиме навчально-виховну і методичну діяльність зі спеціальностей 082 – «Міжнародне право», 081 – «Право», а також науково-дослідну діяльність за цими напрямами. Кафедру очолює доктор юридичних наук, професор Сироїд Тетяна Леонідівна. Серед дисциплін, які викладатимуться кафедрою, -«Право Європейського Союзу».

3 грудня 2015 року

Завершився другий рік Програми Жана Монне

На юридичному факультеті завершився другий рік Програми Жана Монне для студентів п’ятого курсу. Декан юридичного факультету Т. Є. Кагановська та координатор Програми, доцент А.О. Червяцова підвели підсумки другого року. Реалізація Програми відбулася за участі запрошених професорів – Арндта Куннеке, Федеріки Крістані, Густаво Прієто Муньоз та Алессандро Буфаліні та викладачів юридичного факультету – проф. Т. Сироїд, доц. М. Воронова, доц. Л. Кулачок-Тітової, проф. О. Кібенко, ст.викл. В. Савченка. Лекції курсу, які тривали протягом першого семестру 2015-2016 навчального року, були присвячені різним питанням Європейського права та європейської інтеграції – від історії, структури і компетенції ЄС до окремих галузей законодавства ЄС.

1 грудня 2015 року

Зустріч зі студентами-членами Харківського осередку Міжнародної студентської організації ESLA

Запрошені лектори Програми Жана Монне Арндт Куннеке, Хосе Густаво Прієто Муньоз та Алессандро Буфаліні під час свого перебування у м. Харкові зустрілися зі студентами-членами Харківського осередку Міжнародної студентської організації ESLA. Під час зустрічі обговорювалися положення Договору про асоціацію та перспективи набуття ним чинності, сучасні виклики Євроінтеграції, особливості європейської системи юридичної освіти та багато інших питань.

23 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Алессандро Буфаліни

19–20 листопада 2015 року на юридичному факультеті за Програмою Жана Монне в межах курсу «Європейське право» відбулися відкриті лекції професора Алессандро Буфаліни, який є дослідником з міжнародного права в Університеті Мілано-Бікокка та лектором з міжнародного права в Університеті Вітербо (Італія).

Детальніше

23 листопада 2015 року

Лекції скасовано

Лекції запрошеного лектора Програми Жана Монне, дослідника та лектора Університету Сант-Яго де Компостела, доцента з порівняльного конституційного права Мадридського університету ‘Pontificia Comillas’ (Іспані) Антоніетти Елія, заплановані на 26 та 27 листопада 2015 року, скасовано.

22 листопада 2015 року

Зустріч з учнями

21 листопада 2015 року запрошений лектор Програми Жана Монне, дослідник з міжнародного права в Університеті Мілано-Бікокка та лектора з міжнародного права в Університеті Вітер бо (Італія) Алесандро Буфаліні зустрівся з учнями-учасниками «Євро-клубу» Харківської міської гімназії 116. Предметом розмови, яка відбувалася англійською мовою, були історія та культура Італії.

19 листопада 2015 року

Робоча зустріч

19 листопада 2015 року на юридичному факультеті відбулася робоча зустріч запрошеного лектора Програми Жана Монне, дослідника з міжнародного права в Університеті Мілано-Бікокка та лектора з міжнародного права в Університеті Вітер бо (Італія) Алесандро Буфаліні та викладачів юридичного факультету, під час якої обговорювалися питання викладання Європейського права та концепція навчального посібника з цієї дисципліни. У зустрічі взяли участь заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного співробітництва доц. Д. Слінько, координатор Програми Жана Монне доц.А. Червяцова та викладачі кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права.

18 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Арендта Куеннеке

12–13 листопада 2015 року в межах Програми Жана Монне на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Арендта Куеннеке (Університет МЕФ, Стамбул, Туреччина).

Лекції були присвячені актуальним проблемам захисту прав споживачів за законодавством ЄС. Студенти мали можливість ознайомитися з чисельними директивами, які захищають права споживачів у різних сферах — від споживчих товарів до фінансових і банківських послуг.

Лекції читалися англійською мовою із забезпеченням перекладу на українську.

Детальніше

14 листопада 2015 року

Робоча зустріч

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне. 19 та 20 листопада 2015 року відбудуться лекції запрошеного лектора, дослідника з міжнародного права в Університеті Мілано-Бікокка та лектора з міжнародного права в Університеті Вітер бо (Італія) Алесандро Буфаліні. Тема лекцій «Право зовнішніх відносин ЄС». Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу. Запрошуються усі бажаючі!

Матеріали до лекцій за посиланням: http://jurfak.univer.kharkov.ua/docs/mone15/EU_Migration_and_Asylum_Law.pdf

12 листопада 2015 року

Робоча зустріч

13 листопада 2015 року на юридичному факультеті відбулася робоча зустріч запрошеного лектора Програми Жана Монне професора Університету MEF (м. Стамбул, Туреччина) Арндта Куннеке та викладачів юридичного факультету, під час якої обговорювалися питання викладання Європейського права та концепція навчального посібника з цієї дисципліни. У зустрічі взяли участь заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного співробітництва доц. Д. Слінько, координатор Програми Жана Монне доц.А. Червяцова та викладачі кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права.

8 листопада 2015 року

Зустріч з учнями Харківської міської гімназії 166

11 листопада 2015 року запрошений лектора Програми Жана Монне професор Університету MEF (м. Стамбул, Туреччина) Арндт Куннеке відвідав Харківську міську гімназію 116 та зустрівся з учнями-учасниками шкільного «Євро-клубу». Гість відповідав на чисельні запитання школярів, надавши їм можливість поспілкуватися німецькою мовою.

8 листопада 2015 року

Зустріч з учнями Харківської міської гімназії 166

07 листопада 2015 року запрошений лектор Програми Жана Монне Хосе Густаво Прієто Муньоз зустрівся з учнями Харківської міської гімназії 116, які є учасниками шкільного «Євро-клубу». У зустрічі взяли участь учні 5-11 класів. Гість відповів на запитання учнів, які стосувалися системи європейської освіти в загалі та юридичної освіти зокрема. Зустріч відбувалася англійською мовою.

7 листопада 2015 року

Тривають лекції з Європейського права

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне. 12 та 13 листопада 2015 року відбудуться лекції запрошеного лектора професора Університету MEF Арндта Куеннеке за темою «Захист прав споживачів за законодавством ЄС». Запрошуються усі бажаючі! Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Матеріали до лекцій за посиланням: http://jurfak.univer.kharkov.ua/docs/mone15/EU_Consumer_Law_eng.pdf

6 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза

На юридичному факультеті продовжується читання лекцій з курсу Європейське право за Програмою Модуль Жана Монне.

5–6 листопада 2015 року в межах проекту відбулися відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза, докторанта Університету Верони.

Темою лекцій були право та практика зовнішніх відносин ЄС, які розглядалися в контексті сучасних світових викликів та внутрішніх проблем, які існують в країнах Євросоюзу. У ході заходу проаналізовано особливості зовнішньої політики ЄС, проблеми його міжнародної правосуб’єктності, правові норми, які визначають порядок здійснення зовнішньої політики, систему інституцій, які відповідають за зовнішні відносини ЄС та інші питання.

Лекції читалися англійською мовою з забезпеченням перекладу.

5 листопада 2015 року

Робоча зустріч

05 листопада 2015 року на юридичному факультеті відбулася робоча зустріч запрошеного лектора Програми Жана Монне докторанта Університету Верона (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоз та викладачів юридичного факультету, під час якої обговорювалися питання викладання Європейського права та концепція навчального посібника з цієї дисципліни. У зустрічі взяли участь заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного співробітництва доц. Д. Слінько, координатор Програми Жана Монне доц.А. Червяцова та викладачі кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права.

2 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Федеріки Крістані

29–30 жовтня 2015 року на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Федеріки Крістані, яка є доктором наук, дослідником Угорської Академії Наук, запрошеним лектором з міжнародного права та міжнародного економічного права у Католицькому університеті імені Пітера Пазмана, Будапешт (Угорщина).

В межах курсу «Європейське право», яке викладається на юридичному факультеті за Програмою імені Жана Моне, професор Федеріка Крістані прочитала 6 лекцій за темою «Європейське інвестиційне право».

Детальніше


1 листопада 2015 року

Тривають лекції з Європейського права

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне. 05 та 06 2015 року відбудуться лекції запрошеного лектора докторанта Університету Верона (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоз за темою «Право зовнішніх відносин ЄС». Запрошуються усі бажаючі! Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Матеріали до лекцій за посиланням: http://jurfak.univer.kharkov.ua/docs/mone15/EU_External_Relations_Law_and_Policy_eng.pdf

1 листопада 2015 року

Робоча зустріч

30 жовтня 2015 року на юридичному факультеті відбулася робоча зустріч запрошеного лектора Програми Жана Монне наукового дослідника та лектора з публічного міжнародного та міжнародного економічного права факультету юридичних та політичних наук Католицького університету імені Пітера Пазмана, м. Будапешт (Угорщина) Федеріки Кристані та викладачів юридичного факультету, під час якої обговорювалися питання викладання Європейського права та концепція навчального посібника з цієї дисципліни. У зустрічі взяли участь заступник декана юридичного факультету з питань міжнародного співробітництва доц. Д. Слінько, координатор Програми Жана Монне доц.А. Червяцова та викладачі кафедри конституційного, муніципального і міжнародного права.

30 жовтня 2015 року

Зустріч з проректором з міжнародного співробітництва

30 жовтня 2015 року проректор з міжнародного співробітництва Заріф Назиров зустрівся із запрошеним лектором Програми Жана Монне науковим дослідником та лектором з публічного міжнародного та міжнародного економічного права факультету юридичних та політичних наук Католицького університету імені Пітера Пазмана, м. Будапешт (Угорщина) Федерікою Кристані. У зустрічі також взяли участь начальник Відділу організації міжнародного співробітництва О. Фадєєв та координатор Програми Жана Моне доц. А. Червяцова. Під час зустрічі обговорювалися проблеми та перспективи реалізації програми Жана Монне. Ф. Крістані поділилася своїми враженнями від участі у Програмі Жана Монне та перебування в Україні.

27 жовтня 2015 року

Лекція з інвестиційного права ЄС професора Федеріки Крістані [Програма Жана Моне]

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне.

В межах курсу запланована лекція професора Федеріки Крістані з інвестиційного права, що відбудеться 29–30 жовтня 2015 року.

Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Запрошуються усі бажаючі!

Детальніше


15 жовтня 2015 року

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне. 29 та 30 жовтня 2015 року відбудуться відкриті лекції запрошеного лектора, наукового дослідникам та лектора з публічного міжнародного та міжнародного економічного права факультету юридичних та політичних наук Католицького університету імені Пітера Пазмана, м. Будапешт (Угорщина) Федеріки Крістані. Тема лекції: «Інвестиційне право ЄС». Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу. Запрошуються усі бажаючі!

Матеріали до лекції за посиланням:

http://jurfak.univer.kharkov.ua/docs/mone15/EU_Investment_Law_eng.pdf

1 вересня 2015 року

На юридичному факультеті розпочинається другий рік Програми Жана Монне

На юридичному факультеті розпочинається другий рік Програми Жана Монне за участі викладачів юридичного факультету (проф. Т. Сироїд, доц. М. Воронов, доц. Л. Кулачок-Тітова, проф. О. Кібенко, доц. А. Червяцова, ст.викл. В. Савченко, проф. Т. Кагановська) та запрошених викладачів (А.Куеннеке, Ф. Крістані, А. Буфаліні, Х.Г. Прієто Муньоз, А. Елія).

Лекції відбуватимуться відповідно до розкладу.

Інформація про запрошених викладачів знаходиться за цим посиланням.

Матеріали для підготовки до лекцій доступні за цим посиланням.

Перша лекція за програмою відбудеться 3 вересня 2015 року. Тема «Право ЄС: історія та джерела», лектор проф. Т. Сироїд. Матеріали до лекції за цим посиланням.