Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка

Міжнародне співробітництво


23 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Алессандро Буфаліни

19–20 листопада 2015 року на юридичному факультеті за Програмою Жана Монне в межах курсу «Європейське право» відбулися відкриті лекції професора Алессандро Буфаліни, який є дослідником з міжнародного права в Університеті Мілано-Бікокка та лектором з міжнародного права в Університеті Вітербо (Італія).

Детальніше

18 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Арендта Куеннеке

12–13 листопада 2015 року в межах Програми Жана Монне на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Арендта Куеннеке (Університет МЕФ, Стамбул, Туреччина).

Лекції були присвячені актуальним проблемам захисту прав споживачів за законодавством ЄС. Студенти мали можливість ознайомитися з чисельними директивами, які захищають права споживачів у різних сферах — від споживчих товарів до фінансових і банківських послуг.

Лекції читалися англійською мовою із забезпеченням перекладу на українську.

Детальніше

6 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза

На юридичному факультеті продовжується читання лекцій з курсу Європейське право за Програмою Модуль Жана Монне.

5–6 листопада 2015 року в межах проекту відбулися відкриті лекції професора Хосе Густаво Прієто Муньоза, докторанта Університету Верони.

Темою лекцій були право та практика зовнішніх відносин ЄС, які розглядалися в контексті сучасних світових викликів та внутрішніх проблем, які існують в країнах Євросоюзу. У ході заходу проаналізовано особливості зовнішньої політики ЄС, проблеми його міжнародної правосуб’єктності, правові норми, які визначають порядок здійснення зовнішньої політики, систему інституцій, які відповідають за зовнішні відносини ЄС та інші питання.

Лекції читалися англійською мовою з забезпеченням перекладу.

2 листопада 2015 року

Відкриті лекції професора Федеріки Крістані

29–30 жовтня 2015 року на юридичному факультеті відбулися відкриті лекції професора Федеріки Крістані, яка є доктором наук, дослідником Угорської Академії Наук, запрошеним лектором з міжнародного права та міжнародного економічного права у Католицькому університеті імені Пітера Пазмана, Будапешт (Угорщина).

В межах курсу «Європейське право», яке викладається на юридичному факультеті за Програмою імені Жана Моне, професор Федеріка Крістані прочитала 6 лекцій за темою «Європейське інвестиційне право».

Детальніше

27 жовтня 2015 року

Лекція з інвестиційного права ЄС професора Федеріки Крістані [Програма Жана Моне]

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне.

В межах курсу запланована лекція професора Федеріки Крістані з інвестиційного права, що відбудеться 29–30 жовтня 2015 року.

Лекції читатимуться англійською мовою із забезпеченням перекладу.

Запрошуються усі бажаючі!

Детальніше