Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка

Міжнародне співробітництво


30 жовтня 2017 року

Завершення програми «Модуль Жана Монне»

На юридичному факультеті завершилася програма «Модуль Жана Монне», яка тривала три роки (2014-2017). Зі звітом про реалізацію програми можна ознайомитися за посиланням.

26 квітня 2017 року

Завершення лекцій з курсу «Право ЄС»

На юридичному факультеті завершилися лекції з курсу «Право ЄС», які читалися в межах Програми Жана Монне.

26 квітня 2017 року декан юридичного факультету проф. Т. Кагановська та завідуюча Кафедри міжнародного та європейського права проф. Т. Сироїд підвели підсумки курсу «Право ЄС» у 2016-2017 навчальному році та підсумки трьох років реалізації Програми Жана Монне в цілому. Зокрема, Т. Кагановська зазначила, що у цьому навчальному році викладання курсу «Європейське право» забезпечувалося, головним чином, викладачами Кафедри міжнародного і європейського права. Участь у Програмі Жана Монне стала першим іспитом Кафедри, який було успішно складено. Т. Сироїд привітала студентів із завершенням курсу, наголосивши на тому, що, попри завершення лекцій Програми Жана Монне, процес вивчення та викладання права ЄС на юридичному факультеті триватиме.

23 березня 2017 року

Лекції із Арндта Куеннеке

21 та 22 березня 2017 року на юридичному факультеті в межах Програми Жана Монне відбулися відкриті лекції запрошеного лектора, професора MEF Університету (м. Стамбул, Туреччина) Арндта Куннеке, присвячені одній з фундаментальних свобод ЄС – вільному руху осіб. Обговорення теми було сфокусовано навколо трьох основних питань: 1) джерела правового регулювання вільного руху осіб за законодавством ЄС та значення рішень Суду ЄС для розвитку цього інституту; 2) особливості вільного руху працівників в межах ЄС; 3) особливості вільного руху осіб, які шукають місце роботи. Під час лекцій студенти дізналися відповіді на низку практичних правових питань стосовно працевлаштування в країнах-членах ЄС в контексті принципу вільного руху осіб. Наприкінці лекції А. Куннеке подякував юридичному факультету за запрошення взяти участь у Програмі Жана Монне, наголосивши, що він мав за честь бути запрошеним лектором протягом трьох років існування Програми.

17 березня 2017 року

До уваги студентів 5 курсу юридичного факультету!

На юридичному факультеті триває реалізація Програми Модуль Жана Моне «Основи права ЄС», що здійснюється за фінансової підтримки Європейської Комісії ЄС.

21–22 березня 2017 року відбудуться відкриті лекції професора Арндта Куеннекке на тему: «Вільний рух осіб за законодавством ЄС» (Free Movements of Persons in the EU). Лекції читатимуться англійською мовою.

Запрошуються усі бажаючі!

Детальніше

17 листопада 2016 року

Зустріч із Арндта Куеннеке

На юридичному факультеті завершився перший семестр третього року Програми Жана Монне з курсу «Право ЄС». У цьому семестрі викладачами юридичного факультету та запрошеними лекторами Програми було проведено 36 лекцій (72 академічні години), які були присвячені різним аспектам права ЄС.

Реалізація Програми Жана Монне триває! Лекції з Європейського права у другому семестрі 2016-217 навчального року розпочнуться 14 лютого 2017 року.

13 листопада 2016 року

Зустріч із Арндта Куеннеке

Запрошений лектор програми Жана Монне, професор MEF Університету (м. Стамбул, Туреччина) Арндт Куннеке зустрівся з учнями Харківської міської гімназії 116 – учасниками шкільного «Євро-клубу». Під час спілкування, яке відбувалося німецькою мовою, А. Куннеке відповів на питання школярів, а також подякував адміністрацію гімназії за організацію зустрічі та юридичний факультет ХНУ імені В.Н. Каразіна за запрошення до Харкова у якості лектора Програми Жана Монне.

11 листопада 2016 року

Зустріч із Арндта Куеннеке

09 листопада 2016 року запрошений лектор програми Жана Монне, професор MEF Університету (м. Стамбул, Туреччина) Арндт Куннеке зустрівся з професорсько-викладацьким складом кафедри міжнародного та європейського права. У ході зустрічі А. Куннеке поділився досвідом щодо оцінювання успішності студентів, викладання лекцій з курсу Європейське право. Також А. Куеннеке, який у своєму Університеті є координатором Програми Erasmus+, надав присутнім інформацію стосовно програм обміну для студентів та викладачів.

10 листопада 2016 року

Лекції Арндта Куеннеке

08 та 09 листопада 2016 року на юридичному факультеті в межах Програми Жана Монне відбулися відкриті лекції запрошеного лектора, професора MEF Університету (м. Стамбул, Туреччина) Арндта Куннеке. Лекції було присвячено захисту прав споживачів за законодавством ЄС. Крім студентів 5 курсу юридичного факультету лекції також відвідали студенти Національної юридичної академії імені Ярослава Мудрого. Наступні лекції Арндта Куннеке заплановано на 21 та 22 березня 2017 року. Лекції будуть присвячені принципу вільного руху осіб за законодавством ЄС.

1 листопада 2016 року

Лекції Арндта Куеннеке

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне. 08 та 09 листопада 2016 року відбудуться лекції запрошеного лектора, професора Університету MEF Арндта Куеннеке за темою «Захист прав споживачів за законодавством ЄС». Запрошуються усі бажаючі! Лекції читатимуться англійською мовою. Матеріали до лекцій за посиланням: http://jurfak.univer.kharkov.ua/docs/mone16/EU_Consumer_Law_eng.pdf

25 жовтня 2016 року

Лекції Бенедетти Убертацці скасовано

Лекції запрошеного лектора Програми Жана Монне, Бенедетти Убертацці, заплановані на 28 жовтня та 01 листопада 2016 року, скасовано

30 вересня 2016 року

Хосе Густаво Прієто Муньозо відвідав Харківську міську гімназію 116

28 вересня 2016 року запрошений лектор Програми Жана Монне, докторант Університету Верона (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоз відвідав Харківську міську гімназію 116, де зустрівся з викладачами іноземних мов та учнями 5-11 класів - учасниками шкільного «Євро-клубу». Гість відповів на питання школярів, які стосувалися різних тем. Також він зазначив, що своїм третім візитом до Гімназії він завдячує Програмі Жана Монне та юридичному факультету ХНУ імені В. Н. Каразіна. Спілкування відбувалося англійською мовою.

28 вересня 2016 року

Зустріч із Хосе Густаво Прієто Муньозом

27 вересня 2016 року на юридичному факультеті відбулася робоча зустріч професорсько-викладацького складу Кафедри міжнародного та європейського права та запрошеного лектора Програми Жана Монне, докторанта Університету Верона (Італія) Х. Г. Прієто Муньоз. Учасники зустрічі обговорювали проблеми викладання міжнародного та європейського права та нові дисципліни, які будуть читатися викладачами кафедри. Гість надав інформацію щодо курсів з європейського права та європейської інтеграції, які викладаються в Університеті Верони (Італія).28 вересня 2016 року

Відкриті лекції, присвячені проблемам зовнішньої політики ЄС

У Каразінському університеті, у рамках реалізації Модулю Жана Моне, відбувся дводенний цикл лекцій докторанта Університету Верони (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоза з проблеми зовнішньої політики Європейського Союзу.

Детальніше


20 вересня 2016 року

Лекції запрошеного лектора докторанта Університету Верона (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоз

На юридичному факультеті тривають лекції з Європейського права за Програмою Жана Монне. 27 та 28 вересня 2016 року відбудуться лекції запрошеного лектора докторанта Університету Верона (Італія) Хосе Густаво Прієто Муньоз за темою «Право зовнішніх відносин ЄС». Запрошуються усі бажаючі! Лекції читатимуться англійською мовою. Матеріали до лекцій за посиланням: http://jurfak.univer.kharkov.ua/docs/mone16/EU_External_Relations_Law_eng.pdf

13 вересня 2016 року

Програма Модуль Жана Моне «Основи права ЄС»

До уваги студентів юридичного факультету!

Розпочато третій рік Програми Модуль Жана Моне «Основи права ЄС»! Програма фінансується Європейською Комісією ЄС і передбачає курс лекцій з права Європейського союзу, які читатимуться викладачами юридичного факультету та запрошеними лекторами. Лекції зарубіжних викладачів читатимуться англійською мовою.

Детальніше

15 вересня 2016 року

Презентація Програми Жана Монне

На юридичному факультеті розпочався третій рік реалізації Програми Жана Монне. 14 вересня 2016 року декан юридичного факультету Т. Кагановська та координатор Проекту доц. А. Червяцова провели презентацію Програми для студентів юридичного факультету. Т. Кагановська відзначила важливість вивчення дисципліна «Право ЄС» у світлі розвитку співробітництва між ЄС та Україною й наголосила на своєчасності відкриття на юридичному факультеті нової кафедри – Кафедри міжнародного та європейського права.

Доц. А. Червяцова ознайомила присутніх з освітніми програми Erasmus+, приділивши особливу увагу цілям і завданням програм європейських студій Жана Монне.

1 вересня 2016 року

Третій рік Програми Жана Монне

На юридичному факультеті розпочинається третій рік Програми Жана Монне. У цьому навчальному році лекції з Європейського права триватимуть два семестри. До участі у проекті залучені викладачі юридичного факультету, головним чином, представники новоствореної кафедри міжнародного та європейського права, яку очолює доктор юридичних наук, професор Т. Сироїд. Також заплановано лекції запрошених професорів – А.Куеннеке (матиме два візити до Університету), Х.Г. Прієто Муньоз та Б. Убертацці.

Лекції відбуватимуться відповідно до розкладу

Інформація про запрошених викладачів знаходиться за посиланням

Матеріали для підготовки до лекцій доступні за посиланням

13 вересня 2016 року відбудеться презентація Програми Жана Монне.

Лекції за програмою починаються з 14 вересня 2016 року. Першу лекцію, традиційно, буде присвячено історії та джерелам права ЄС. Лекцію читатиме проф. Т. Сироїд.