Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка

Міжнародне співробітництво


23 травня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Шановні студенти 4 курсу!!!

Наш освітній марафон з дисципліни «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» в межах реалізації програми Модуль Жана Моне завершено!

Це був незвичайний, дуже цікавий і корисний експеримент, який змусив усіх нас залишити «зону комфорту».
Дякуємо всім студентам, які віддували лекції і активно працювали на семінарських заняттях! Ми особливо вдячні тим з вас, хто приєднувався до онлайн занять із увімкнутими камерами. Нам дуже важливо було бачити ваші обличчя, мати зворотній зв’язок і знати, що ви поруч!

Бажаємо вам успіхів і вдалої сесії! Бережіть себе і своїх рідних!

Від імені команди Модулю Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», керівник робочої групи, завідувач кафедри конституційного та муніципального права доц. Воронов М.М. та координатор проекту, доцент кафедри конституційного та муніципального права. Червяцова А.О.

14 травня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

13 травня 2020 року відбулася лекція за темою «Регіоналізація та регіоналізм: основні поняття й типологія». Лектор – заступник декана юридичного факультету з наукової роботи проф. Серьогін В.О.

Матеріали до лекції «Регіоналізація та регіоналізм: основні поняття й типологія».

14 травня 2020 року відбулася лекція за темою «Регіоналізація в контексті «європеїзації» України». Лектор – завідувач кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, керівник робочої групи проекту доц. Воронов М.М.

13 травня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

7 та 8 травня 2020 року відбулися лекції в межах модуля Жана Моне за темою «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». Лектор: професор Болонського університету (Італія) Сабріна Рагоне. Лекції читалися англійською мовою із забезпеченням перекладу на українську мову. Перекладач - доц. кафедри конституційного і муніципального права, координатор проекту Червяцова А.О.

Матеріали до лекції

Лекція «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», частина І.

Лекція «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», частина ІІ.

5 травня 2020 року

Лекції за модулем Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

7 та 8 травня 2020 року проходитимуть відкриті лекції в межах модуля Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», присвячені регіональній політиці ЄС.

Реалізація проєкту триває на кафедрі конституційного та муніципального права юридичного факультету Каразінського університету за фінансової підтримки Європейської комісії ЄС.

Лектор: професор Болонського університету (Італія) Сабріна Рагоне.

Детальніше

29 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

28 та 29 квітня 2020 року відбулися лекції за темою «Європейський регіоналізм у контексті розбудови Європейського Союзу». Лектор – заступник декана юридичного факультету з наукової роботи проф. Серьогін В.О.
Лекція «Європейський регіоналізм у контексті розбудови Європейського Союзу»

25 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

23 та 24 квітня 2020 року відбулися лекції за темою «Місцеве самоврядування у багаторівний системі врядування ЄС» та «Європейські стандарти місцевого самоврядування». Лектор – доц. кафедри конституційного і муніципального права, координатор проекту Червяцова А.О.
Лекція «Місцеве самоврядування у багаторівний системі врядування ЄС»
Лекція «Європейські стандарти місцевого самоврядування»

24 квітня 2020 року

Відбулася міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

24 квітня 2020 року в межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘ European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001) на юридичному факультеті ХНУ імені В.Н. Каразіна відбулася міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Детальніше

22 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

21 квітня 2020 року відбулася лекція за темою «Теорії регіоналізму в сучасних політико-правових дискурсах». Лектор – заступник декана юридичного факультету з наукової роботи проф. Серьогін В.О.

Матеріали до лекції

Лекція «Теорії регіоналізму в сучасних політико-правових дискурсах»

17 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Шановні студенти! На юридичному факультеті триває реалізації програми Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ в умовах карантину.

Нагадуємо, що навчальні матеріали, які ви можете використовувати для підготовки до семінарських занять (презентації та конспекти лекцій, список рекомендованої літератури, корисні посилання тощо), розміщені у Google Classroom.

16 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

15 квітня 2020 року відбулася лекція за темою «Реалізація регіональної політики ЄС в процесі реформування систем врядування держав-членів ЄС». Лектор - завідувач кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, керівник робочої групи проекту доц. Воронов М.М.

Матірали до лекції «Реалізація регіональної політики ЄС в процесі реформування систем врядування держав-членів ЄС»

12 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

10 та 13 квітня 2020 року відбулися дві лекції за темою «Моделі і системи місцевого самоврядування в Європі». Лектор – завідувач кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету, керівник робочої групи проекту доц. Воронов М.М.

Матеріали до лекцій

Лекція «Моделі і системи місцевого самоврядування в Європі» (частина І)

Лекція ««Моделі і системи місцевого самоврядування в Європі» (частина ІІ)

10 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

8 та 9 квітня 2020 року в режимі онлайн було проведено перші дві лекції курсу: «Європейське врядування: правовий вимір» та «Теорії регіоналізму в сучасних правових дискурсах». Лектор – декан юридичного факультету проф. Кагановська Т.Є.

Матеріали до лекцій:

Лекція «Європейське врядування: правовий вимір»

Лекція «Теорії регіоналізму в сучасних правових дискурсах»

4 квітня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Звернення керівника робочої групи доц. Воронова М.М. та координатора проекту доц. Червяцової А.О. щодо особливостей реалізації Модулю Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’ в умовах карантину.

Детальніше

26 березня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

23 березня 2020 року проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» зареєстровано в Секретаріаті Кабінету Міністрів України. Реєстраційна картка № 4345.

25 березня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Шановні колеги! Попри карантинні обмеження, на юридичному факультету триває реалізація проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’.

Ми проводжуємо прийом тез для участі у міжнародній науковій конференції.

Детальніше

23 березня 2020 року

Звернення ректора, академіка Віля Бакірова щодо викликів перед університетом в карантинний період

Дорогі каразінці!

Університет зустрівся з неочікуваним і дуже небезпечним викликом. Але він був готовий до цього. Ми вже протрималися 10 днів карантинного режиму і не зупинили навчальний процес, наукову роботу. Університет стабільно працює, хоча і в надзвичайному, дуже складному й незвичному форматі. Зв’язок зі студентами не втрачений, навіть більше, як показує моніторинг, стає більш продуктивним. Спрацьовує накопичений кафедрами досвід дистанційного електронного спілкування з нашими вихованцями.

Детальніше

18 березня 2020 року

В університеті призупинено аудиторні заняття

Шановні студенти! У звязку із введенням тимчасових карантинних обмежень, пов’язаних із COVID-19, в Університеті призупинено аудиторні заняття. Відповідно, реалізацію проекта (лекції та семінарські заняття) Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ також призупинено.

Інформацію щодо змін у порядку реалізації проекту Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ ви отримате на нашому сайті. Слідкуйте за оголошеннями!!!

17 березня 2020 року

Заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV

Відповідно до наказу ректора «Про заходи щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV» з метою профілактики та недопущення розповсюдження серед населення області захворювань, спричинених коронавірусом, у Каразінському університеті оголошено карантин. Проте університет не припиняє працювати. Введено нові формати роботи за основними напрямами діяльності університету.

Детальніше

12 березня 2020 року

Презентація проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

11 березня 2020 року на юридичному факультеті відбулася презентація Проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»/‘European Standards of Local SelfGovernment and EU Regional Policy’ №611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE (Грантова Угода № –2019-1872/001-001). В презентації прийняли участь деканеса юридичного факультету, професор Тетяна Кагановська, професор Віталій Серьогін, доцент Марк Воронов, викладачі, студенти, аспіранти факультету.

Детальніше

6 березня 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

До уваги студентів 4 курсу юридичного факультету!

11 березня 2020 року, в аудиторії 429, о 15-20 відбудеться презентація проекту Модуль Жана Моне ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». Проект реалізується за фінансової підтримки Європейської Комісії ЕС.

10 лютого 2020 року

Конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

Запрошуємо взяти участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», яка проводиться 24 квітня 2020 року у м. Харкові в рамках реалізації проекту Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» за фінансової підтримки Виконавчої агенції з освіти, аудіовізуалізації та культури Європейської Комісії ЄС.

Детальніше

3 лютого 2020 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

На юридичному факультеті розпочинається реалізація проекту Модуль Жана Моне ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». Лекції та семінарські заняття, розраховані на студентів 4 курсу юридчиного факультету (бакалаврат спеціаліність 081 – право та 082 – міжнародне право), відбуватимуться відповідно затвердженого розкладу.

Детальніше

1 листопада 2019 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Між Харківським національним університетом імені В. Н. Каразіна та Виконавчим агенством з питань освіти, аудіовізуальних засобів і культури Європейської Комісії ЄС підписано Грантову Угоду щодо реалізації кафедрою конституційного і муніципального права юридичного факультету проекту Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Модуль передбачає викладання однойменного курсу за участі запрошених лекторів, а також проведення низки наукових заходів протягом 2019-2022 навчальних років.

17 жовтня 2019 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Вітаємо робочу групу проекту ( керівник робочої групи – доцент Воронов М.М., координатор проекту – доцент Червяцова А.О.; члени робочої групи: професор Кагановська Т.Є., професор Серьогін В.О.) з перемогою у міжнародному конкурсі проектів за програмою Модуль Жана Монне та отриманням фінансування від Європейської Комісії ЄС.

Детальніше

5 серпня 2019 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Європейська Комісія ЄС відібрала грантову заявку, підготовлену кафедрою конституційного і муніципального права ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» для фінансування за програмою Модуль Жана Моне.

У цьому році на розгляд Комісії було подано 1315 грантових заявок, серед яких для фінасування відбрано 251. Вітаємо команду проекту (координатор проекту – доц. Червяцова А.О., кервіник робочої групи – доц. Воронов М.М., члени робочої групи: проф. Кагановська Т.Є. та проф. Серьогін В.О.) з перемогою у престижному міжнародному конкурсі!

Проект Модуль Жана Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» передбачає розроблення нової навчальної дисципліни та введення її до навчального плану дисциплін юридичного факультету. Початок лекцій та семінарських занять заплановано на другий семетр 2019-2020 навчального року.

Детальніше про програму Жана Моне