Головна
Історія факультету
Вчена рада
Кафедри
Юридична клініка
Консультаційний центр
Абітурієнту
Студенту
Наукове життя
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету

 

 

Харківський національний університет

імені В. Н. Каразіна

Юридичний факультет

Юридичний факультет вітає своїх

випускників – магістрів і спеціалістів 2012 року!

 

51 студент склав випускні випробування, що дає змогу отримати диплом про повну вищу юридичну освіту, з них – 22 магістри (7 дипломів з відзнакою) і 29 спеціалістів (2 дипломи з відзнакою).

Юрист – професія відповідальна і складна, разом з тим гуманна, оскільки спрямована насамперед на забезпечення прав і свобод людини ; соціально значуща, тому що пов'язана з державою і правом, важливими соціальними явищами ; високоінтелектуальна, оскільки повинна охоплювати всі сфери життя суспільства з урахуванням складних заплутаних юридичних проблем ; творча, оскільки пов'язана з вирішенням нестандартних юридичних ситуацій ; точна, тобто вона є діяльністю, яка спирається на конкретні юридичні факти при точному дотриманні законодавства для отримання конкретного результату ; має організований характер, тому що завдання юриста полягає в організації дотримання юридичних заборон, виконанні обов'язків, використанні прав ; має велику свободу і самостійність, оскільки без них неможливо вирішити складні нестандартні ситуації, які виникають у діяльності юриста, але ця свобода повинна перебувати в межах закону ; відповідальна, оскільки завжди пов'язана з долею людей, і тут помилок не повинно бути.

Тепер Ви володієте відповідними знаннями та навичками. А враховуючи недостатню кількість в нашій країні кваліфікованих спеціалістів-юристів, постійно зростаючу роль права та юридичної процедури, враховуючи престиж юридичної роботи та юридичного навчання, Ви є елітними фахівцями.

Для Вас настав довгоочікуваний час вступу у самостійне професійне життя. Сподіваємося, що ви готові до зважених рішень, готові нести відповідальність за зроблені кроки, ефективно користуватися знаннями, отриманими вУніверситеті. Бажаємо Вам невичерпної енергії , плідної праці, принциповості і відповідальності у повсякденній роботі

Держава чекає на Вас – готових до сміливих і дієвих рішень ! Хай вогонь ніколи не згасне у ваших серцях, меч правосуддя буде мірою вашої правоти, а всі ваші дії будуть зважуватись на терезах справедливості!”

 

У ХАТОБі випускників привітали від імені ректора Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна Перший проректор Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна В.В. Александров, проректор з науково-педагогічної роботи Ю.В. Холін, народний депутат Ураїни В.В. Писаренко, начальник ГУ освіти і науки ХОДА Р. В. Шаповал.