Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
 
 
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Студентське дозвілля

 

Студентське самоврядування

Студентська рада

 

На факультеті проводяться культурно-масові та інформаційно-просвітницькі роботи. Студенти організовують та беруть участь у святкуванні Дня юриста та Дня факультету. Традиційно День юридичного факультету відзначають в травні, а День юриста – 8 жовтня. В ці дні відбуваються святкові концерти, урочисті привітання викладачам та студентам факультету. Проводяться конкурси, розігруються подарунки. Деякі викладачі також проявляють ініціативу та демонструють свої таланти: співають, грають на музикальних інструментах тощо.

На кафедрах факультету працюють наукові гуртки. На кафедрі цивільно-правових дисциплін діє науково-студентський гурток «Школа приватного права», в якому студенти юридичного факультету досліджують актуальні та проблемні питання цивільного права.

На кафедрі конституційного, муніципального і міжнародного права юридичного факультету діє науковий гурток «Конституційне право України».

На кафедрі кримінально-правових дисциплін студенти займаються в гуртках за трьома дисциплінами: криміналістика, кримінальне право і кримінологія.

На кафедрі державно-правових дисциплін юридичного факультету діє науковий гурток «Актуальні проблеми розвитку держави та права».

На кафедрі міжнародного і європейського права юридичного факультету діє науковий гурток «Міжнародне право».