Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Студентське життя
На факультеті проводяться культурно-масові та інформаційно-просвітницькі роботи. Студенти організовують та беруть участь у святкуванні Дня юриста та Дня факультету. Традиційно День юридичного факультету відзначають в травні, а День юриста – 8 жовтня. В ці дні відбуваються святкові концерти, урочисті привітання викладачам та студентам факультету. Проводяться конкурси, розігруються подарунки. Деякі викладачі також проявляють ініціативу та демонструють свої таланти: співають, грають на музикальних інструментах тощо.

Традиційно перед Новим роком студенти прикрашають факультет, надаючи йому новорічний настрій. Також наряджають ялинку, та готують цікаві новорічні привітання.

Щороку на День студентського самоврядування деканом факультету стає студентський декан, приймає студентів з питаннями, що їх турбують в кабінеті декана.

Щорічно для першокурсників проходить Конкурс ораторського мистецтва. Там студенти демонструють свою комунікабельність, знання з курсу дисципліни «Ораторське мистецтво». Конкурс відбувається в декілька етапів, переможець нагороджується цінними призами.

На кафедрах факультету працюють наукові гуртки. На кафедрі цивільно-правових дисциплін діє науково-студентський гурток «Школа приватного права», в якому студенти юридичного факультету досліджують актуальні та проблемні питання цивільного права.

На кафедрі конституційного і муніципального права юридичного факультету діє науковий гурток «Конституційне право України».

На кафедрі кримінально-правових дисциплін студенти займаються в гуртках за трьома дисциплінами: криміналістика, кримінальне право і кримінологія.

Студентський актив юридичного факультету

Культурно-масовий центр: Акулова Анастасія (ЮП-11), Комарь Дарья (ЮП-13), Стародубцева Настасья (ЮМП-12), Шапоренко Аліна (ЮП-31), Маркелова Кристина (ЮП-34).

Інформаційний центр: Уданська Катерина (ЮП-21), Лаптєв Микита (ЮМП-11), Дворник Кристина (ЮП-14), Калінчук Гліб (ЮП-14).

Освітньо-пізнавальний центр: Артамонова Марія (ЮП-13), Свистун Анжеліка (ЮП-21), Гуццо Єлизавета (ЮП-22), Маленко Вікторія (ЮП-12), Бойко Марія (ЮМП-12).

Спортивний центр: Аносов Михайло (ЮП-11), Яковенко Максим (ЮП-11), Єрємєєва Тетяна (ЮМП-12), Куделя Кирило (ЮМП-12), Єрьомін Данило (ЮМП-11).

Робота на факультеті: Дзюба Юлія (ЮП-14), Майкова Ольга (ЮП-14), Рибалка Вікторія (ЮП-14), Щербак Альона (ЮМП-11), Касьян Аліна (ЮМП-12), Шпак Аліна (ЮМП-11), Кіченко Карина (ЮМП-12), Шмадченко Катерина (ЮМП-12), Руденко Анастасія (ЮМП-11).

У зв'язку з прогресивним розвитком надможливих технічних приладів та засобів, студенти активно поширюють інформацію про юридичний факультет у різних соціальних мережах. У студентів факультету є власні групи в соцільній мережі ВКонтакте й аккаунти в Instagram. Подібний формат сприяє ефективному та швидкому поширенню інформації навчально-виховного та культурно-розважального змісту серед усіх студентів факультету, незалежно від курсу та групи навчання, а також допомогає налагоджувати та підтримувати спілкування між студентами.

Групи в ВКонтакте служать певним "сервером" для зберігання методичних матеріалів та завдань, а профіль в Instagram відображає яскравість життя юридичного факультету в форматі фотографій.

Студенти мають можливість втілювати будь-які бажання щодо свого дозвілля на факультеті, а отже сумувати їм не доводиться.

Ще фото зі студентського життя нашого факультету: