Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Студентське життя
На факультеті проводяться культурно-масові та інформаційно-просвітницькі роботи. Студенти організовують та беруть участь у святкуванні Дня юриста та Дня факультету. Традиційно День юридичного факультету відзначають в травні, а День юриста – 8 жовтня. В ці дні відбуваються святкові концерти, урочисті привітання викладачам та студентам факультету. Проводяться конкурси, розігруються подарунки. Деякі викладачі також проявляють ініціативу та демонструють свої таланти: співають, грають на музикальних інструментах тощо.

Традиційно перед Новим роком студенти прикрашають факультет, надаючи йому новорічний настрій. Також наряджають ялинку, та готують цікаві новорічні привітання.

Щороку на День студентського самоврядування деканом факультету стає студентський декан, приймає студентів з питаннями, що їх турбують в кабінеті декана.

На кафедрах факультету працюють наукові гуртки. На кафедрі цивільно-правових дисциплін діє науково-студентський гурток «Школа приватного права», в якому студенти юридичного факультету досліджують актуальні та проблемні питання цивільного права.

На кафедрі конституційного і муніципального права юридичного факультету діє науковий гурток «Конституційне право України».

На кафедрі кримінально-правових дисциплін студенти займаються в гуртках за трьома дисциплінами: криміналістика, кримінальне право і кримінологія.

На кафедрі державно-правових дисциплін юридичного факультету діє науковий гурток «Актуальні проблеми розвитку держави та права».

На кафедрі міжнародного і європейського права юридичного факультету діє науковий гурток «Міжнародне право».

Студентський актив юридичного факультету

Культурно-масовий центр: Таран Анастасія (ЮП-11), Жабчик Анастасія (ЮП-12), Романенко Таїсія (ЮП-13), Варнавська Кароліна (ЮМП-51), Маркелова Кристина (ЮП-44), Аносов Михайло (ЮП-21), Комарь Дар’я (ЮП-23).

Інформаційний центр: Саргсян Софія (ЮМП-11), Демидова Діана (ЮП-12).

Освітньо-пізнавальний центр: Руденко Анастасія (ЮМП-22), Чмихало Анастасія (ЮМП-11), В’юник Анастасія (ЮМП-11), Черленок Анжела (ЮМП-11), Бортник Поліна (ЮП-23), Статкевич Тетяна (ЮП-22), Артамонова Марія (ЮП-23), Скрипка Анна (ЮП-22), Задніпряний Владислав (ЮМП-21), Маленко Вікторія (ЮП-22), Турченко Марія (ЮП-24).

Спортивний центр: Фойт Сергій (ЮП-22), Мордвінов Олег (ЮП-21), Слинько Володимир (ЮП-22), Яковенко Максим (ЮП-21).

Робота на факультеті: Кіченко Карина (ЮМП-22), Щербак Альона (ЮМП-21), Касьян Аліна (ЮМП-22), Литвинець Олег (ЮП-22), Красозова Анастасія (ЮП-13).

У зв'язку з прогресивним розвитком надможливих технічних приладів та засобів, студенти активно поширюють інформацію про юридичний факультет у різних соціальних мережах. У студентів факультету є власні групи в соцільній мережі Facebook й аккаунти в Instagram. Подібний формат сприяє ефективному та швидкому поширенню інформації навчально-виховного та культурно-розважального змісту серед усіх студентів факультету, незалежно від курсу та групи навчання, а також допомогає налагоджувати та підтримувати спілкування між студентами.

групи в Facebook поширюють серед студентів останні новини як щодо життя на факультеті, так і в університеті в цілому, а профіль в Instagram відображає яскравість життя юридичного факультету в форматі фотографій.

Студенти мають можливість втілювати будь-які бажання щодо свого дозвілля на факультеті, а отже сумувати їм не доводиться.

Ще фото зі студентського життя нашого факультету: