Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Навчальний процес

 

Підготовка фахівців на юридичному факультеті проводиться за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Під час навчання здобувачі вищої освіти послідовно вивчають базові юридичні дисципліни, а також дисципліни гуманітарної та соціально-економічної підготовки. Для здобувачів вищої освіти освітніх рівнів бакалавр та магістр передбачений вибір спеціалізації за одним з трьох профілів підготовки: державно-правовий, цивільно-правовий, кримінально-правовий.

З 2015 року факультет здійснює підготовку фахівців у галузі альтернативного вирішення спорів, які можуть поряд із наданням загальних юридичних послуг надавати послуги незалежного посередника (медіатора), третейського судді, представника сторін або арбітра в міжнародному комерційному арбітражі, а також брати участь у відповідних колегіальних органах, діяльність яких спрямована на альтернативне вирішення спорів.

Важливим елементом підготовки правника є навчальна та виробнича практика, яку здобувачі проходять в судах, правоохоронних органах, органах прокуратури, установах Міністерства юстиції України, юридичних департаментах та відділах органів державної влади та місцевого самоврядування, юридичних службах підприємств, установ та організацій.

Здійснюється наукове співробітництво на міжнародному рівні, що сприяє повноцінній підготовці фахівців. Реалізуються міжнародні науково-освітні проекти TEMPUS, ERASMUS MUNDUS та інші, в межах яких відбувається навчання та стажування. Проводяться відкриті лекції відомих правників з провідних університетів країн Європи та Північної Америки, студенти факультету мають можливість брати участь у міжнародних науково-практичних заходах. Співробітники факультету активно працюють над розробкою змістового наповнення правових дисциплін, що викладаються у вищих навчальних закладах, шляхом створення нового покоління підручників, навчально-методичних посібників згідно з вимогами сучасності.