Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники факультету
English version
Профспілкова організація

Спортивне життяЛистопад 2019/2020 навчальний рік

24 листопада 2019 року у японському місті Такасакі завершився Х чемпіонат світу з чирлідингу. Представниці Каразінського університету стали бронзовими призерами у номінації CHEER DANCE SENIORS. А у номінації CHEER DANCE DOUBLES MASTERS також бронзовими призерами стали старший викладач Каразінського університету Надія Авдасьова та Олена Кравченко. До складу команди входили представниці від юридичного факультету – Акулова Анастасія – студентка 4 курсу та Пелих Ірина – студентка 2 курсу. Вітаємо дівчат та їх наставниць з перемогою та бажаємо подальших спортивних успіхів!

Грудень 2019/2020 навчальний рік

10 грудня був проведений довгоочікуваний Кубок студентського профкому з чирлідингу. За результатами змагань були нагороджені всі команди, що приймали участь. Серед всіх факультетів І місце посіла команда, що представляла юридичний факультет. Команду представляли: Акулова Анастасія – студентка 4 курсу, Пелих Ірина, Малюга Катерина, Кузнєцова Ірина – студентки 2 курсу, Вірченко Анастасія, Паньковець Дар’я, Рудейчук Валерія – студентки 1 курсу. Вітаємо переможців та бажаємо підкорити ще більше спортивних вершин.

6 травня 2017 року у Києві відбулися змагання з тхеквондо ВТФ в рамках ХІІІ літньої Універсіади України. Участь у змаганнях брали 79 спортсменів-студентів з 11 областей та Києва, які представляли 25 вищих навчальних закладів. Перемогу здобула Альона Давиденко - студентка 3 курсу

Вересень 2015/2016 навчальний рік

Студенти юридичного факультету прийняли участь у змаганнях першокурсників з настільного тенісу — Абрамова Христина (ЮП-11), баскетболу — Залманов Валерій (ЮП-13), Пєшко Ярослав (ЮП-11)

Жовтень 2015/2016 навчальний рік

Студенти юридичного факультету прийняли участь у 66-ій студентській Універсіаді за такими видами спорту: теніс — Кондрат’єва Анастасія (ЮП-12), Удянська Катерина (ЮП-11), Абрамова Христина (ЮП-11), шахи — Залманов Валерій (ЮП-13) Пєшко Ярослав (ЮП-11), Журін Максим (ЮП-11), шашки — Мірошкіна Катерина (ЮП-13), Кіріченко Валерія (ЮП-13), баскетбол — Федотов Ілля (ЮП-33), Постоловський Ігор (ЮП-22), Левик Олексій (ЮП-21), Залманов Валерій (ЮП-13), Магаммедзаде Нурлан(ЮП-13), настільний теніс — Загинайло Ігор (ЮП-24), Годунов Віталій (ЮП-21), Касьян Ольга (ЮП-21), Бардакова Анастасія (ЮП-21)

Листопад 2015/2016 навчальний рік

19–21 листопада 2015 року в Мінську (Білорусь) проходили змагання Кубку світу з тхеквондо ITF.

Під час змагань у різних видах програми дві золоті та дві бронзові медалі виборов студент юридичного факультету Олег Першин.

Серед суддів наш університет представляв старший викладач кафедри фізичного виховання та спорту Євген Майстренко.

Вітаємо чемпіона, бажаємо подальших успіхів у навчанні і спорті!

Грудень 2015/2016 навчальний рік

Обласна студентська Спартакіада з пауерліфтигу складі збірної команди Університету Макушка Владислав (ЮП-32) посів почесне ІІІ місце. Вітаємо з перемогою!

Квітень 2015/2016 навчальний рік

Вітаємо Олега Першина! Вітаємо студента 3 курсу юридичного факультету Олега Першина, який 11–17 квітня 2016 року у складі збірної команди України став Другим призером Чемпіонату Європи з тхеквондо (Греція, м. Салоніки).

Бажаємо великих перемог!Вітаємо жіночу збірну юридичного факультету з легкої атлетики у складі Безпалої Анастасії, Кострубяк Аліни, Мельник Валентини та Давиденко Альони, яка 11-12 травня 2016 року на 66-ій Спартакіаді Університету посіла ІІІ призове місце!

Бажаємо подальших спортивних успіхів!

Листопад 2016/2017 навчальний рік

Студентка юридичного факультету, 1-го курсу магістратури, Анастасія Ромашкіна зі своєю напарницею і вірним другом породи сибірський хаскі Санні (GIFT FROM HEAVEN BEATRIS SUNNY) брали участь у змаганнях з канікроксу (біг з собакою). У 4-х етапах вони здобули перемогу і отримали титул Чемпіонів України в класі Байкджоринг DBW NB-1 (серед жінок з північними їздовими породами). В Україні вперше в цьому році було проведено Кубок України з їздового спорту (за безсніжними дисциплінами), який складався з 6 етапів і проходив в 4-х містах: Кривий Ріг, Дніпро, Харків і Київ. Заключний етап та нагородження Кубку пройшли 19-20 листопада 2016 року в Харкові.