Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка


Працевлаштування


27 листопада 2017 року

Зустріч із арбітражним керуючим Вадимом Корольовим

29 листопада об 11:40 відбудеться мотиваційна зустріч студентів-магістрів юридичного факультету з арбітражним керуючим, приватним виконавцем Вадимом В'ячеславовичем Корольовим з приводу працевлаштування.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 630.30 жовтня 2017 року

Зустріч з адвокатом Олексієм Кучером

В рамках програми «Старт кар’єри» відбулася зустріч студентів з адвокатом Олексієм Володимировичем Кучером, на якій презентовано професію адвоката як найбільш самостійну, неполітизовану, з широкими можливостями використання власного інтелекту.

Студентів зацікавила професія адвоката та вони ставили питання щодо найкоротшого шляху для отримання адвокатського посвідчення; впливу захисту одіозних клієнтів і ведення резонансних справ на імідж адвоката тощо.

27 жовтня 2017 року

Зустріч із представниками Чугуївської правозахисної групи

В рамках програми «Старт кар’єри» 25 жовтня відбулася зустріч студентів із головою Чугуївської правозахисної групи, керівником адвокатської компанії «Лихачов і партнери» Романом Борисовичем Лихачовим.

Під час заходу Роман Борисович ознайомив присутніх із специфікою роботи на посадах юрисконсульта та помічника адвоката. Також студентів поінформовано про вакантні посади в правозахисній групі та адвокатській компанії.

27 жовтня 2017 року

Зустріч з прокурором Сергієм Сергійовичем Дібровим

23 жовтня 2017 року в рамках програми «Старт кар’єри» відбулася зустріч студентів юридичного факультету з прокурором відділу процесуального керівництва у кримінальних провадженнях слідчих регіональної прокуратури Донецької області Сергієм Сергійовичем Дібровим.

Студенти мали можливості доторкнутися до практичної сторони реалізації функцій прокуратури, безпосередньо задати питання працівнику правоохоронного органу, поділитися своїми проблемами та думками.

23 жовтня 2017 року

Зустріч із юристами-міжнародниками

24 жовтня 2017 року об 11:40 на юридичному факультеті Каразінського університету за сприяння кафедри міжнародного і європейського права в рамках програми «Старт кар’єри» відбудеться зустріч з доктором юридичних наук, професором Олександром Анатолійовичем Гавриленком на тему «Перспективи наукової кар'єри» та практикуючим адвокатом Віктором Володимировичем Єрмолаєвим з приводу обговорення представлення інтересів клієнта у міжнародних органах.

Місце проведення: майдан Свободи, 6, ауд. 429

23 жовтня 2017 року

Презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста»

23 жовтня о 15:00 на юридичному факультеті в рамках програми «Тиждень працевлаштування» відбулася презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста».11 квітня 2017 року

Завершення «Тижня кар'єри»

5–7 квітня 2017 року до студентів-каразінців завітали представники юридичної спільноти. Зустрічі проходили в межах «Тижня кар’єри» за підтримки центру практичної підготовки та працевлаштування університету та сприяння кафедр міжнародного і європейського права, конституційного і муніципального права, кримінально-правових дисциплін.

Підчас зустрічей розглянуто питання, присвячені специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам працевлаштування студентів і випускників.

11 квітня 2017 року

Зустріч із психологом Вікторією Ситник

6 квітня 2017 відбулася зустріч студентів юридичного факультету з психологом, аспірантом кафедри психології Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Вікторією Ситник, яка розповіла про метод психологічного аналізу, корекції та проектування життєвого шляху особистості з метою досягнення успіху та кар’єрного зростання «Каузометрія».

6 квітня 2017 року

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

5 квітня 2017 року відбулася зустріч з представниками юридичної фірми "ILF" (ilf-ua.com) за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін в рамках програми працевлаштування студентів та випускників юридичного факультету.

ILF — один з лідерів юридичного ринку України (входить в ТОП-15 за рейтингом Юридичної практики) та один з кращих роботодавців для юристів України за результатами дослідження «HR-бренд юридичної фірми».

Представник фірми Катерина Заславська розповіла студентам про програму стажування у фірмі та наголосили на чіткій та прозорій системі кар’єрного росту від помічника юриста до партнера чи радника фірми.

5 квітня 2017 року

Зустріч з фінансовим директором ТОВ «Вудсток Кепітал» Ю. М. Шкіра

4 квітня 2017 року відбулася зустріч студентів юридичного факультету з фінансовим директором ТОВ «Вудсток Кепітал» Юрієм Миколайовичем Шкіра за ініціативи кафедри державно-правових дисциплін.

Гість розповів присутнім про компанію, в якій працює, роботу юридичного відділу, запропонував студентам надіслати свої резюме та пройти співбесіду на зайняття вакантних посад у юридичному відділі.

4 квітня 2017 року

Зустріч із представником компанії КПМГ

30 березня 2017 року відбулася зустріч представника компанії КПМГ (KPMG) та студентів 5-го курсу за участі кафедри державно-правових дисциплін. Гість розповів про досвід судового вирішення спорів у сфері IT-технологій.

Довідково. КПМГ працює в Україні з 1992 року, і весь цей час основою її діяльності було використання світового інтелектуального потенціалу компанії в поєднанні з практичним досвідом українських фахівців для допомоги провідним компаніям у досягненні завдань, які поставлені перед ними. Фірми КПМГ працюють у 152 країнах світу. Кількість співробітників складає 189 000 осіб. КПМГ надає аудиторські, податкові, юридичні та консультаційні послуги клієнтам, серед яких — найбільші українські та міжнародні компанії, неурядові організації та фінансові інститути.

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

5 квітня 2017 року о 12:00 за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету відбудеться зустріч із представниками юридичної фірми ILF.

У межах зустрічі планується презентація працедавця та презентація програми стажування.

Місце проведення: аудиторія 429, майдан Свободи 6.

Довідково. Фірма ILF створена в 1994 році в Харкові. Має офіси в Києві та Харкові. Штат представлений більше, ніж 50-ма юристами, які надають послуги на ринках агробізнесу, ІТ-технологій, банків, фінансів, медицини, фармації, ритейлу та альтернативної енергетики.

24 березня 2017 року

Зустріч із Катериною Павлуненко

23 березня 2017 року відбулася зустріч із партнером з правових питань консалтингової групи «Рубаненко і Партнери» Катериною Леонідівною Павлуненко. Захід проводився в рамках програми сприяння працевлаштуванню студентів.

Під час жвавої дискусії гість розповіла студентам про напрямки діяльності консалтингової групи, можливі варіанти працевлаштування майбутніх правників на практиці, поділилася власним досвідом побудови юридичної кар’єри після завершення навчання.

3 березня 2017 року

Зустріч студентів із представниками Харківського окружного адміністративного суду

13 лютого 2017 року відбулося знайомство студентів 4-го курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з потенційними роботодавцями — співробітниками Харківського окружного адміністративного суду.

1 грудня 2016 року

Ярмарок вакансій

1 грудня 2016 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбувся Зимовий Ярмарок вакансій, учасниками якого стало 48 роботодавців та близько 1 000 студентів.

29 листопада 2016 року

Інформаційна зустріч з представниками юридичних установ Харкова

Сьогодні у межах розширення співпраці Каразінського університету з фахівцями-практиками та з метою налагодження тісних зв’язків юридичного факультету з роботодавцями, відбулася плідна інформаційна зустріч з представниками юридичних установ Харкова у контексті розгляду питань, присвячених специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам подальшого працевлаштування студентів та випускників факультету.