Головна

Історія факультету

Вчена рада

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування
 
Головна Контакти Карта сайту
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version
Профспілка


Працевлаштування


11 квітня 2017 року

Завершення «Тижня кар'єри»

5–7 квітня 2017 року до студентів-каразінців завітали представники юридичної спільноти. Зустрічі проходили в межах «Тижня кар’єри» за підтримки центру практичної підготовки та працевлаштування університету та сприяння кафедр міжнародного і європейського права, конституційного і муніципального права, кримінально-правових дисциплін.

Підчас зустрічей розглянуто питання, присвячені специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам працевлаштування студентів і випускників.

11 квітня 2017 року

Зустріч із психологом Вікторією Ситник

6 квітня 2017 відбулася зустріч студентів юридичного факультету з психологом, аспірантом кафедри психології Інституту підготовки кадрів державної служби зайнятості України Вікторією Ситник, яка розповіла про метод психологічного аналізу, корекції та проектування життєвого шляху особистості з метою досягнення успіху та кар’єрного зростання «Каузометрія».

6 квітня 2017 року

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

5 квітня 2017 року відбулася зустріч з представниками юридичної фірми "ILF" (ilf-ua.com) за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін в рамках програми працевлаштування студентів та випускників юридичного факультету.

ILF — один з лідерів юридичного ринку України (входить в ТОП-15 за рейтингом Юридичної практики) та один з кращих роботодавців для юристів України за результатами дослідження «HR-бренд юридичної фірми».

Представник фірми Катерина Заславська розповіла студентам про програму стажування у фірмі та наголосили на чіткій та прозорій системі кар’єрного росту від помічника юриста до партнера чи радника фірми.

5 квітня 2017 року

Зустріч з фінансовим директором ТОВ «Вудсток Кепітал» Ю. М. Шкіра

4 квітня 2017 року відбулася зустріч студентів юридичного факультету з фінансовим директором ТОВ «Вудсток Кепітал» Юрієм Миколайовичем Шкіра за ініціативи кафедри державно-правових дисциплін.

Гість розповів присутнім про компанію, в якій працює, роботу юридичного відділу, запропонував студентам надіслати свої резюме та пройти співбесіду на зайняття вакантних посад у юридичному відділі.

4 квітня 2017 року

Зустріч із представником компанії КПМГ

30 березня 2017 року відбулася зустріч представника компанії КПМГ (KPMG) та студентів 5-го курсу за участі кафедри державно-правових дисциплін. Гість розповів про досвід судового вирішення спорів у сфері IT-технологій.

Довідково. КПМГ працює в Україні з 1992 року, і весь цей час основою її діяльності було використання світового інтелектуального потенціалу компанії в поєднанні з практичним досвідом українських фахівців для допомоги провідним компаніям у досягненні завдань, які поставлені перед ними. Фірми КПМГ працюють у 152 країнах світу. Кількість співробітників складає 189 000 осіб. КПМГ надає аудиторські, податкові, юридичні та консультаційні послуги клієнтам, серед яких — найбільші українські та міжнародні компанії, неурядові організації та фінансові інститути.

Зустріч із представниками юридичної фірми ILF

5 квітня 2017 року о 12:00 за сприяння кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету відбудеться зустріч із представниками юридичної фірми ILF.

У межах зустрічі планується презентація працедавця та презентація програми стажування.

Місце проведення: аудиторія 429, майдан Свободи 6.

Довідково. Фірма ILF створена в 1994 році в Харкові. Має офіси в Києві та Харкові. Штат представлений більше, ніж 50-ма юристами, які надають послуги на ринках агробізнесу, ІТ-технологій, банків, фінансів, медицини, фармації, ритейлу та альтернативної енергетики.

24 березня 2017 року

Зустріч із Катериною Павлуненко

23 березня 2017 року відбулася зустріч із партнером з правових питань консалтингової групи «Рубаненко і Партнери» Катериною Леонідівною Павлуненко. Захід проводився в рамках програми сприяння працевлаштуванню студентів.

Під час жвавої дискусії гість розповіла студентам про напрямки діяльності консалтингової групи, можливі варіанти працевлаштування майбутніх правників на практиці, поділилася власним досвідом побудови юридичної кар’єри після завершення навчання.

3 березня 2017 року

Зустріч студентів із представниками Харківського окружного адміністративного суду

13 лютого 2017 року відбулося знайомство студентів 4-го курсу юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна з потенційними роботодавцями — співробітниками Харківського окружного адміністративного суду.

1 грудня 2016 року

Ярмарок вакансій

1 грудня 2016 року у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна відбувся Зимовий Ярмарок вакансій, учасниками якого стало 48 роботодавців та близько 1 000 студентів.

29 листопада 2016 року

Інформаційна зустріч з представниками юридичних установ Харкова

Сьогодні у межах розширення співпраці Каразінського університету з фахівцями-практиками та з метою налагодження тісних зв’язків юридичного факультету з роботодавцями, відбулася плідна інформаційна зустріч з представниками юридичних установ Харкова у контексті розгляду питань, присвячених специфіці юридичної професії, кар’єрним можливостям та перспективам подальшого працевлаштування студентів та випускників факультету.