Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Зустріч адміністрації університету з іноземними студентами

30 жовтня 2015 року

У Каразінському університеті відбулась зустріч адміністрації університету, представників юридичної клініки юридичного факультету, відділення Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» в Харківській області та юридичних фірм, що представляють інтереси і захищають права іноземних громадян в Харкові, з іноземними студентами.

Захід мав на меті підтримати здобувачів вищої освіти з інших країн, ознайомити з правилами поведінки в місті, можливостями реалізації їхніх прав, а також запевнити щодо готовності надавати допомогу в питаннях безпеки, адаптації, комфортного проживання тощо.

Під час зустрічі проректор, професор Заріф Назиров акцентував на необхідності сприяння захисту іноземних студентів, виховання поваги у харків’ян до гостей з інших країн, а також на підвищенні рівня їх довіри до соціального клімату в нашій країні.

«В Україні було прийнято новий закон „Про вищу освіту“, згідно з яким розширено можливості університетів, зокрема і в сфері міжнародного співробітництва й навчання, а також права студентів, які відтепер є майже рівними як для українських, так і для іноземних здобувачів вищої освіти», — зазначив проректор.

Голова відділення в Харківській області Всеукраїнської громадської організації «Асоціація правників України» Максим Шевердін ознайомив присутніх із завданнями та можливостями асоціації щодо захисту прав і законних інтересів іноземців.

Юристи Всеукраїнського центру обслуговування іноземних студентів «Перегрін» виокремили основні проблеми, з якими стикаються іноземці у нашій країні, надали практичні рекомендації щодо реалізації їхніх прав на території України.