Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

4 квітня 2016 року

24 березня 2016 року в рамках діяльності наукового гуртка «Школа приватного права» була проведена ділова гра на тему «Створення юридичної особи у формі товариства з обмеженою відповідальністю».

Студенти-гуртківці попередньо аналізували зміни законодавства, які відбулись у 2015–2016 роках. Врахувавши зміни законодавства, студенти 2 і 4 курсів створили документи, які необхідні для реєстрації юридичної особи у формі товариства з обмеженою відповідальністю у 2016 році. Уся процедура складання документів була розподілена на декілька етапів. Протягом декількох місяців студенти складали необхідні документи та 24 березня 2016 року презентували результати своєї діяльності на захисті. На вказаному заході у ролі суддів виступили: керівник гуртка «Школа приватного права», старший викладач кафедри цивільно-правових дисциплін В. В. Зінченко, доценти кафедри цивільно-правових дисциплін О. В. Розгон і М. В. Селіванов та керуючий партнер юридичної фірми «Arbitis» О. І. Смотров.

На захисті виступили студенти 2 курсу, які складали документи для реєстрації ТОВ під керівництвом студентів 4 курсу. Особливу увагу у своїй презентації вони приділили змінам до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», які набули чинності 1 січня 2016 року.

Наприкінці заходу судді вказали на основні переваги та недоліки у документах студентів-гуртківців та надали практичні поради, які допоможуть майбутнім правникам у їх майбутній діяльності та реєстрації юридичних осіб.

Дякуємо студентам за цікаву презентацію та суддям за їх поради!