Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Архів подій

Нова програма «Міжнародне право» (магістратура)

28 червня 2016 року

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна оголошує набір студентів за новою спеціальністю «Міжнародне право» за ступенем магістра. Підготовка фахівців здійснюватиметься юридичним факультетом.

Міжнародне право розвивається у контексті глобалізації. Нові умови життєдіяльності людей наразі вимагають нового мислення, розуміння соціальної цінності права, зокрема й міжнародного. Крім цього, об’єктивні потреби співробітництва держав, поглиблення міжнародного розподілу праці потребують обізнаності з основними стандартами у галузі прав людини, міжнародно-правових механізмів співробітництва держав у сфері міжнародної безпеки, економіки, екології тощо. Тому сучасного юриста неможливо уявити без знання міжнародного права.

Магістр з міжнародного права спеціалізується на публічно-правовій сфері. У навчальному процесі акцент зроблено на студіюванні дисциплін міжнародно-правового блоку — праві міжнародної відповідальності, праві міжнародних організацій, міжнародному гуманітарному праві, міжнародному економічному праві, міжнародному комерційному арбітражі тощо, — а також опануванні іноземних мов.

Випускники спеціальності «Міжнародне право» зможуть працювати в державних органах, дипломатичних та консульських установах, міжнародних організаціях, комерційних структурах, супроводжувати укладання договорів та зовнішньоекономічних контрактів із закордонними партнерами, сприяти реєстрації та ліцензуванню філій і представництв юридичних і приватних осіб публічного й приватного права в інших країнах, здійснювати представництво юридичних і фізичних осіб у міжнародних судових органах тощо.

Для вступу до університету за спеціальністю «Міжнародне право» випускникам-бакалаврам спеціальностей «Правознавство» та «Міжнародне право» необхідно скласти комплексний екзамен з фаху та екзамен з іноземної мови, абітурієнтам з дипломом бакалавра, спеціаліста або магістра за іншою спеціальністю чи напрямом підготовки — окрім цього, ще й додатковий екзамен за фахом у формі співбесіди.

Контактна інформація

Адреса: майдан Свободи, 6, юридичний факультет, 4-й поверх, ауд. 428а
Телефон: +380 (57) 707-53-81
E-mail: law@karazin.ua