Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Презентація програми «Міжнародне право»
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


Останні події

9 січня 2020 року

Урочисті заходи з нагоди випуску магістрів

3 січня 2020 року в Харківському національному академічному театрі опери та балету імені Миколи Лисенка проходитимуть урочисті заходи з нагоди випуску магістрів денної та заочної форм навчання Каразінського університету.

Детальніше

9 січня 2020 року

Засновано спеціалізовану вчену раду К 64.051.30

У відповідності до Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2019 № 1643 у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна засновано спеціалізовану вчену раду К 64.051.30 з правом прийняття до розгляду та проведення захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук за спеціальностями 12.00.01 «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень» та 12.00.08 «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право» терміном дії до 31 грудня 2020 року.

18 грудня 2019 року

Майстер-клас «Емоції та почуття у договірному регулюванні»

17 грудня 2019 року відбулося шосте, заключне у 2019 році, засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету. В рамках заходу професор кафедри цивільно-правових дисциплін Жанна Завальна провела майстер-клас на тему «Емоції та почуття у договірному регулюванні».

18 грудня 2019 року

Вітаємо Дмитра Слінька з успішним захистом докторської дисертації!

Колектив юридичного факультету Каразінського університету щиро вітає доцента кафедри кримінально-правових дисциплін Дмитра Слінька з успішним захистом дисертації на здобуття наукового ступеня доктора юридичних наук, який відбувся 12 грудня 2019 року в спеціалізованій вченій раді Харківського національного університету внутрішніх справ.

Бажаємо йому подальших творчих успіхів і нових здобутків на ниві наукової діяльності!

16 грудня 2019 року

Засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

13 грудня 2019 року у Науково-дослідницькому інституті вивчення проблем злочинності імені В. В. Сташиса відбулося виїзне засідання наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін, а також науковий захід, присвячений Всеукраїнському тижню права.

На засіданні проводилася відкрита дискусія на тему: «Домашнє насильство в Україні: кримінально-правові та кримінологічні проблеми». З доповіддю: «Кримінально-правові аспекти домашнього насильства» виступала студентка другого курсу юридичного факультету Аліна Артемиченко, під час зустрічі студенти обговорювали шляхи протидії домашнього насильства в Україні.

16 грудня 2019 року

Засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права

12 грудня відбулося чергове засідання наукового гуртка кафедри конституційного і муніципального права.

Студентами підготовлено доповіді на такі теми: «Чи потрібен Україні двопалатний парламент» (доповідач Куцин І., ЮП-22), «Оптимальна виборча система для України» (доповідач Рустамов О., ЮП-24), «Протидія торгівлі людьми» (доповідач Рогозний Д., ЮП-24), «Право українського народу на землю» (доповідач Ігуменшев А., ЮП-21), «Медіація як спосіб урегулювання спорів» (доповідач Сомик Д., ЮП-24).

Теми доповідей викликали жваву дискусію серед студентів.

16 грудня 2019 року

Засідання студентського наукового гуртка з актуальних питань історії держави і права України

12 грудня 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету з актуальних питань історії держави і права України під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабели Воронової, яке присвячено темі Чорнобильської катастрофи.

14 грудня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

17 грудня 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться майстер-клас на тему «Емоції та почуття у договірному регулюванні».

Спікер заходу: Жанна Завальна, доктор юридичних наук, професор кафедри цивільно-правових дисциплін.

Запрошуємо усіх зацікавлених прийняти участь у роботі заходу.

12 грудня 2019 року

Міжнародна конференція з прав людини

9 грудня 2019 року професор кафедри конституційного і муніципального права Віталій Серьогін та доцент кафедри Юлія Градова взяли участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Права людини та юридична практика їх захисту: основні напрями взаємовпливу та підвищення ефективності в умовах глобалізованого суспільства» (м. Дніпро).

6 грудня 2019 року

Візит до Харківського НДІ судових експертиз імені Заслуженого професора М. С. Бокаріуса

5 грудня 2019 року студенти 4 курсу разом із доцентом кафедри кримінально-правових дисциплін Ольгою Шайтуро завітали до Харківського науково-дослідного інституту судових експертиз імені Заслуженого професора М. С. Бокаріуса з метою ознайомлення студентів із розвитком криміналістики та експертного потенціалу Харківського НДІ судових експертиз.

Екскурсію проводила провідний фахівець інституту, кандидат юридичних наук, доцент Наталія Філіпенко, яка запросила відвідати «Кабінет-музей» Заслуженого професора М. С. Бокаріуса та розповіла про унікальні екземпляри, що знаходяться в ньому.

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 Наступні >>