Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні події

2 липня 2020 року

Кримінальна політика ЄС

У весняному семестрі 2019/2020 навчального року в рамках європейського освітнього проекту Модуль Жан Моне 611432-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE «Criminal policy of the European Union / «Кримінальна політика ЄС» на юридичному факультеті ХНУ імені В. Н. Каразіна було проведено навчальні заняття з нової навчальної дисципліни «Кримінальна політика Європейського Союзу». В рамках проведення занять студенти 3 курсу, які навчаються за спеціальністю 081 Право, були ознайомлені із ключовими аспектами кримінальної політики ЄС.

Проведення занять з дисципліни «Кримінальна політика Європейського Союзу» не лише забезпечує поширення в Україні знань про європейське право, але й сприяє поглибленню знань майбутніх українських правознавців засад європейській кримінальної політики та наближенню законодавства України і практики його застосування до стандартів ЄС.

25 червня 2020 року

Міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС»

24 квітня 2020 року в межах реалізації проєкту ЄС Еразмус+ Модуль Жан Моне «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС» на юридичному факультеті відбулася міжнародна науково-практична конференція «Конституційні принципи місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС». З огляду на запроваджений в Україні карантин конференція відбулася заочно.

У роботі конференції взяли участь понад 70 фахівців, у тому числі 16 докторів та 56 кандидати наук з більш як 20 навчальних і наукових закладів України, а також посадові особи місцевого самоврядування, молоді науковці.

24 червня 2020 року

Шановні випускники-бакалаври!

Вітаю Вас із успішним завершенням важливого етапу Вашого життя. Висловлюю щирі сподівання, що Ви продовжите навчання в найкращому університеті України – Каразінському!

Ми не лише відкривали для Вас нові знання, а й учили знати, мислити, мріяти, жити. Бажаю Вам легко долати всі перешкоди на шляху до успіху, досягати високих вершин у Вашому житті!

Будьте здорові, щасливі та успішні! Сьогодні Ви йдете у великий світ, у якому на вас чекатимуть випробування та досягнення, але пам'ятайте, Ви – майбутнє нашої держави і вам його творити!

Декан юридичного факультету,
доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України
Тетяна Кагановська

20 червня 2020 року

Вітаємо Сергія Фойта з дипломом III ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студент Сергій Фойт увійшов до числа переможців Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Кримінальне право та кримінологія; кримінально-виконавче право».

Наукова робота «Спеціальна конфіскація майна: особливості правової регламентації в Україні», виконана конкурсантом на кафедрі кримінально-правових дисциплін під керівництвом завідувача кафедри Олександра Житного, посіла ІІІ місце.

Факультет вітає Сергія Фойта з перемогою та бажає подальших успіхів!

18 червня 2020 року

Вітаємо Карину Коломоєць з дипломом II ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Вже вдруге студентка IV курсу Карина Коломоєць стає переможцем Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі спеціальності «Право».

Наукова робота «Негативні сервітути у римському праві та праві Англії: питання рецепції» виконана на кафедрі цивільно-правових дисциплін під керівництвом доцента Антона Гужви.

Приємно, що стає доброю традицією для юних цивілістів нашого факультету перемагати у конкурсах наукових робіт.

Вітаємо Карину Коломоєць із заслуженою перемогою та бажаємо, щоб ці перші наукові успіхи стали першими її кроками у велику науку!

12 червня 2020 року

Вітаємо Марію Артамонову з дипломом II ступеня Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт

Студентки юридичного факультету Каразінського університету Поліна Бортнік та Марія Артамонова взяли учаcть у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, який проходив на базі Національного університету «Одеська юридична академія». За результатами конкурсу Марія Артамонова отримала диплом II ступеня зі спеціальності «Право».

Кафедра конституційного і муніципального права вітає Марію Артамонову та її наукового керівника доцента кафедри Юлію Градову з перемогою та бажає подальших успіхів!

5 червня 2020 року

Чергування викладачів кафедри державно-правових дисциплін

Увага! У графіку чергувань викладачів кафедри державно-правових дисциплін на період адаптивного карантину відбулися зміни.

1 червня 2020 року

З Днем народження, Юридичний факультете!

Шановний Юридичний факультете! Прийми найщиріші вітання з нагоди твого Дня народження! Сьогодні тобі виповнюється 16!

Для людини шістнадцятиліття – це лише старт, початок, а от у житті нашого факультету це вагома дата, ознаменована злагодженою працею однодумців та численними досягненнями на ниві юриспруденції.

Ми маємо власну формулу успіху: це гармонійне поєднання високого професіоналізму наших співробітників, помножене на колосальну працездатність та дух новаторства! За роки нашого існування ми примножили численні здобутки Харківської юридичної школи, вписали на сторінки нашої історії імена відомих юристів, виховали численну плеяду випускників, аспірантів, докторантів, молодих науковців, якими пишаються у цілій державі й за її межами.

І ми горді, що існуємо недарма!

З Днем народження, Юридичний! Квітни і процвітай! Живи у віках! Будь!

Тетяна Кагановська, декан юридичного факультету,
доктор юридичних наук, професор, Заслужений юрист України

29 травня 2020 року

Онлайн зустріч наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін

Відбулася онлайн зустріч наукового гуртка кафедри кримінально-правових дисциплін.

На зустрічі обговорювались проблемні питання кримінально-процесуального законодавства, з доповіддю: «Категорія дійове каяття та його місце у кримінальному праві України» виступала студентка другого курсу Валерія Грушовець.

29 травня 2020 року

Засідання наукового гуртка з актуальних проблем історії держави і права України та зарубіжних країн

26 травня 2020 року за допомогою платформи ZOOM відбулося чергове засідання наукового гуртка з актуальних проблем історії держави і права України та зарубіжних країн під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабелли Воронової.

Під час засідання з науковими повідомленнями виступили студентки першого курсу спеціальності «Міжнародне право».

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 Наступні >>