Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Презентація програми «Міжнародне право»
Дорогі друзі!

Правознавець — широка і різноманітна спеціальність. Крім того, у наш час вона торкається всіх сфер нашого життя. Як і норми поведінки людей закріплено в так званих кодексах, так і закони роблять наше суспільство цивілізованим, а нас — упевненими у своїй безпеці, житті та неушкодженості нашого майна. Однак, завжди є ті, хто бажає порушити закони, тому й виникає потреба в юристах — розумних і сильних, толерантних і благородних, відповідальних і принципових, стійких до стресів, пунктуальних, уважних, поміркованих, працьовитих, високоморальних, — таких, що захистять і допоможуть, не дозволять системі зламатися.

Юридичний факультет Каразінського університету запрошує на навчання всіх тих, хто відчуває у собі покликання до цієї важливої, але важкої і дуже відповідальної професії.

Якщо Ви готові допомагати людям та почасти відповідати за їхні долі, здатні не зламатися і не схибити у хвилини сумнівів, не піддатися спокусі чи пресингу, ми чекаємо на Вас і запрошуємо приєднатися до нашої дружної юридичної родини.

У нас Ви маєте можливість здобути вищу юридичну освіту за освітніми програмами «Право» та «Міжнародне право». Навчаючись у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна, ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним фахівцем, а й зайняти провідні позиції у суспільному житті.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

До уваги студентів!    Розміщено розклад навчальних занять     | → Детальніше


До уваги відвідувачів!    Розміщено звіти керівників підрозділів     | → Детальніше

Останні події

18 жовтня 2019 року

Лекція від Левітт інституту міжнародного розвитку

17 жовтня 2019 року на юридичному факультеті відбулася лекція Річарда Магелбі та Майкла Гілмора в межах проекту Левітт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників. Річард Магелбі прокурор штату Каліфорнія, Майкл Гілмор адвокат штату Айдахо.

Тема лекції присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства. Під час заняття викладачі розповіли про прокурорську незалежність та про угоду про визнання вини, супроводжуючи свій виступ реальними прикладами зі світової практики.

17 жовтня 2019 року

Кураторська година на тему: «Протидія булінгу»

На виконання листа Департаменту освіти і науки Харківської областної державної адміністрації 16 жовтня на юридичному факультеті доцентом кафедри конституційного і муніципального права Юлією Градовою проведено кураторську годину для студентів 1–3 курсів на тему: «Протидія булінгу».

Студенти дізналися, що є булінгом, за якими ознаками слід відмежовувати булінг від звичайного конфлікту, а також яка відповідальність передбачена за вчинення даних дій. Лектором зосереджено увагу студентів на попереджені булінгу в освітніх установах та питанні, як мають поводитись студенти, якщо вони стали жертвою чи спостерігачем булінгу.

17 жовтня 2019 року

Практика іноземних студентів

Практико-освітнього центру «Юридична допомога», який діє при юридичному факультеті, прийняв іноземних студентів для проходження ними практики.

Керівник центру професор кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Храмцов привітав практикантів та ознайомив їх із порядком роботи юридичної клініки, порядком ведення справ та прийому громадян.

17 жовтня 2019 року

Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС

Європейська комісія затвердила європейський освітній проект Модуль Жан Моне 611631-EPP-1-2019-1-UA-EPPJMO-MODULE ‘European Standards of Local Self-Government and EU Regional Policy’/ «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС».

Вітаємо робочу групу проекту ( керівник робочої групи – доцент Воронов М.М., координатор проекту – доцент Червяцова А.О.; члени робочої групи: професор Кагановська Т.Є., професор Серьогін В.О.) з перемогою у міжнародному конкурсі проектів за програмою Модуль Жана Монне та отриманням фінансування від Європейської Комісії ЄС.

17 жовтня 2019 року

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

1 жовтня 2019 року о 15:00 в рамках наукового гуртка «Школа приватного права» при кафедрі цивільно-правових дисциплін відбудеться майстер-клас на тему «Сучасні тенденції судової практики при вирішенні сімейних спорів».

Спікер заходу: Кузьміна Світлана Валеріївна, адвокат адвокатського об’єднання «Колегія адвокатів України»

16 жовтня 2019 року

Кафедра конституційного і муніципального права взяла участь у Норвезько-українській конференції

10–11 жовтня 2019 року науково-педагогічний колектив кафедри конституційного і муніципального права взяв участь у роботі Норвезько-української конференції присвяченій діяльності Фрідтйофа Нансена в Україні в 1921–1922 роках. Захід проходив у Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна.

Модератором юридичної секції виступив доктор юридичних наук, професор Віталій Олександрович Серьогін. Робота секції присвячена питанням гуманістичної діяльності Ф. Нансена у контексті сучасних проблем забезпечення прав людини.

11 жовтня 2019 року

Вітаємо з Днем народження!

Декана юридичного факультету, чарівну жінку, люблячу матусю та професіонала своєї справи — Тетяну Євгеніївну Кагановську від щирого серця вітає з Днем народження рідний юридичний факультет!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги, хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

11 жовтня 2019 року

Відбулися лекції для школярів щодо булінгу

8 жовтня 2019 року консультанти практико-освітнього центру «Юридична допомога» юридичного факультету Марія Артамонова та Поліна Бортник разом зі старшим викладачем кафедри цивільно-правових дисциплін Кирилом Вороновим провели лекції для школярів 5 та 9 класів Харківської загальноосвітньої школи № 151.

Під час лекцій піднімалися важливі питання щодо створення безпечного освітнього середовища в закладах освіти.

10 жовтня 2019 року

Каразінський університет очолює список переможців Програми Європейського Союзу Erasmus+ напряму Жан Моне

Вперше в історії участі Каразінського університету в конкурсах напряму Жан Моне перемогу отримали одразу 4 університетські проєкти з-поміж 15 модулів з усієї України. Серед них проєкти «Кримінальна політика Європейського союзу» та «Європейські стандарти місцевого самоврядування та регіональна політика ЄС», над якими працює команда юридичного факультету.

Ці проєкти покликані сприяти ефективному поступу в напрямі інтернаціоналізації вищої освіти, популяризації європейських студій в Україні та зростанню конкурентоспроможності університету на світовому рівні.

8 жовтня 2019 року

Вітаємо з Днем юриста!

Шановні колеги! Від усієї душі вітаємо Вас з професійним святом — Днем юриста України!

Бажаємо міцного здоров'я, терпіння, ентузіазму, оптимізму, бадьорості й найміцніших сил. Бажаємо ніколи не зазнавати помилок і невдач, втоми й розчарування. Нехай усі Ваші справи будуть успішними, а в особистому житті хай буде щастя, благополуччя, любов і дружба.

<< Попередні 1 2 3 Наступні >>