Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Презентація програми «Міжнародне право»
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

20 жовтня 2017 року

Презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста»

23 жовтня о 15:00 на юридичному факультеті в рамках програми «Тиждень працевлаштування» відбудеться презентація юридичної фірми «Arbitis» та проекту «Дом юриста».

Запрошуємо приєднатися до програми «Тиждень працевлаштування», щоб отримати вичерпну інформацію про стажування або працевлаштування в цих провідних компаніях, перейняти досвід людей, що там працюють та ефективно провести час.

20 жовтня 2017 року

В університеті прочитав лекції американський адвокат Жан Сейгель

Каразінський університет відвідав американський адвокат Жан Сейгель. У рамках візиту він прочитав лекцію для викладачів і студентів юридичного факультету та поділився своїм професійним досвідом.

У своєму виступі Жан Сейгель розглянув особливості здобуття юридичної освіти у США. Він наголосив на важливості емпіричного навчання, застосуванні методів симуляції та розгляду конкретних кейсів, особливо у підготовці майбутніх юристів, адвокатів. Також він надав кваліфіковані поради, що допоможуть досягти успіху у юридичній справі.

Наприкінці зустрічі усі охочі могли поставити питання лектору.

20 жовтня 2017 року

Стажування для викладачів у Польщі

Wycsza Szkola Biznesu - National-Louis University (м. Новий Сонч, Польща) запрошує пройти стажування з організації навчального процесу, програм підготовки, інноваційних технологій та наукової роботи, що відбудеться 9–20 січня 2018 року.

Програма стажування передбачає аудиторну та позааудиторну, у тому числі дистанційну, роботу.

Термін подання заявок: до 25 листопада 2017 року.

19 жовтня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка з конституційного права

17 жовтня 2017 року відбулося друге засідання студентського наукового гуртка з конституційного права. На засіданні представлено на обговорення такі теми: «Обмеження конституційних прав і свобод громадян України в умовах надзвичайних правових режимів» (доповідач М. А. Турченко, ЮП-24), «Конституційне право жінки на штучне переривання вагітності в контексті дотримання прав людини» (доповідач М. Г. Артамонова, ЮП-23).

В цілому засідання гуртка пройшло досить жваво та в невимушеній обстановці.

19 жовтня 2017 року

Міжнародна конференція «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації»

12–13 жовтня 2017 року завідувач кафедри кримінально-правових дисциплін Олександр Житний взяв участь у роботі міжнародної науково-практичної конференції «Кримінально-правове забезпечення сталого розвитку України в умовах глобалізації», виступивши із доповіддю «Деякі кримінально-правові аспекти забезпечення охорони засад міжнародного правопорядку в умовах глобалізації», а також здійснюючи керівництво однією із секцій конференції.

Під час конференції, яка проводилась у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого, обговорювалося широке коло питань засад реформування кримінального законодавства України та розвитку національного кримінального права в умовах глобалізації.

18 жовтня 2017 року

Обговорено модельний проект робочої навчальної програми з курсу «Виборче право» [міжкафедральний семінар]

13 жовтня 2017 року на юридичному факультеті Каразінського університету у рамках Плану дій для України на 2015–2017 роки та проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні» відбувся міжкафедральний семінар з обговорення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право», спрямованої на уніфікацію існуючих методологій викладання виборчого права у вищих навчальних закладах та розвитку доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.

За результатами обговорення було вироблено рекомендації щодо вдосконалення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право».

12 жовтня 2017 року

Лекція Едварда Маркса, присвячена кримінальному процесу

12 жовтня 2017 року на юридичному факультеті відбулася лекція Едварда Маркса, що присвячена кримінальному процесу в системі змагального судочинства, правилам доказування та проведенню прямого допиту.

Захід проведено в рамках проекту Левіт інституту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства», розробленого для студентів-правників.

11 жовтня 2017 року

З Днем народження, Тетяно Євгеніївно!

Шановна Тетяно Євгеніївно!

Від щирого серця вітаємо Вас з днем народження!

Бажаємо здоров’я та краси, щастя і радості, невичерпного терпіння і жіночої мудрості, неймовірних відчуттів душевного польоту і творчого натхнення!

Нехай у Вашому домі завжди панують спокій, затишок і гармонія.

Залишайтесь завжди такою ж світлою, доброю і усміхненою!

10 жовтня 2017 року

Міжкафедральний семінар щодо курсу «Виборче право»

13 жовтня 2017 року о 10:00 відбудеться міжкафедральний семінар з обговорення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право», спрямованої на уніфікацію існуючих методологій викладання виборчого права у вищих навчальних закладах та розвитку доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.

Місце проведення: майдан Свободи 6, ауд. 431.

5 жовтня 2017 року

Засідання студентського наукового гуртка

29 вересня 2017 року відбулось перше засідання студентського наукового гуртка, в ході якого було вирішено організаційні питання. Завідувач кафедри конституційного і муніципального права Марк Миколайович Воронов представив студентам керівника гуртка доцента кафедри Юлію Володимирівну Градову, яка консультуватиме та керуватиме роботою членів гуртка за напрямками наукової діяльності.

<< Попередні 1 2 3 Наступні >>