Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 
Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version


Презентація програми «Міжнародне право»
Дорогі друзі!

Професія юриста не менш відповідальна, ніж професія лікаря і тісно переплітається з поняттям справедливості. Всупереч відомому прислів'ю «людині властиво помилятися», юрист не має права на помилку, адже її наслідком можуть бути скалічені долі, душевні рани, втрата волі, здоров'я і навіть життя.

Особливість юридичної діяльності полягає в тому, що «метод спроб і помилок» для неї неприйнятний. Рішення з будь-якої юридичної справи має бути глибоко виваженим, всебічно обміркованим, а головною передумовою прийняття таких рішень є якісна підготовка юриста.

Обравши спеціальність «Правознавство», Ви отримаєте можливість реалізувати власний потенціал, адже Ваша майбутня професія завжди затребувана в багатьох сферах. Навчаючись на юридичному факультеті у нашому університеті, Ви отримаєте якісну, престижну освіту, що дозволить Вам стати не лише високооплачуваним працівником, а й зайняти провідні позиції в суспільному житті.

То ж у Вас є унікальна можливість стати учасником нашого факультетського життя, співучасником навчально-виховного процесу в стінах нашого навчального закладу, членом великої родини, ім'я якої — ЮРФАК Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна!

Дванадцять років існування відродженого факультету — термін невеликий. Проте навіть за такий короткий час ми змогли довести, що маємо право на життя. Нам вдалося досягти головного — не лише відновити структуру класичної системи європейської освіти в Університеті, а й повернути собі ім'я.

Ми разом вирішуємо проблеми, разом рухаємося вперед, крок за кроком сповнюємо факультетське життя сенсом, адже нас об’єднують консолідуючі ідеї й цілі!

Декан юридичного факультету

Т. Є. Кагановська

Останні новини

21 лютого 2018 року

Засідання студентського гуртка «Школа приватного права»

19 лютого 2018 року відбулося чергове засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права». З результатами дослідження на тему «Порівняння договору оренди та договору емфітевзису» виступила студентка Карина Коломоєць (науковий керівник — кандидат юридичних наук, доцент кафедри цивільно-правових дисциплін Антон Гужва).

В ході виступу присутні мали можливість ознайомитися з яскравою презентацією, якою доповідачка проілюструвала свою роботу. Висловлюємо подяку Карині за змістовний виступ та бажаємо їй подальших наукових звершень!

20 лютого 2018 року

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» — Левітт інститут міжнародного розвитку

Заняття розпочнуться з 1 березня 2018 року та проводитимуться щочетверга о 15:00 в аудиторії 4-29 Північного корпусу університету.

Протягом весняного семестру досвідчені юристи з США та Канади продовжать викладання курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» від Левітт інституту міжнародного розвитку для студентів юридичного факультету Каразінського університету.

Наприкінці навчання відбудеться міжнародний конкурс у Молдові та тритижневе стажування в США або Канаді для студентів, які подолають відбір.

16 лютого 2018 року

Запрошуємо до Школи юного юриста

До уваги школярів старших класів, абітурієнтів та їх батьків!

Школа юного юриста юридичного факультету Каразінського університету розпочинає третю каденцію роботи у 2017/2018 навчальному році. Для випускників шкіл, ліцеїв, гімназій, а також студентів коледжів і технікумів, які у 2018 році бажають вступити на юридичний факультет відкривається чудова можливість взяти участь в освітньому проекті професійної орієнтації «Школа юного юриста».

Проект являє собою систему довузівської правової підготовки майбутніх абітурієнтів.

16 лютого 2018 року

Вступ-2018: затверджено всі програми, за якими складатимуть тести для вступників на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права»

У 2018 році єдиний вступний іспит на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права» з іноземної мови не матиме частин «Писемне мовлення» та «Розуміння мови на слух». Вступники складатимуть лише частини «Читання» та «Використання мови».

Тестові завдання іспиту з іноземної мови укладатимуть відповідно до Програм ЗНО з іноземних мов для осіб, які бажають здобувати вищу освіту на основі повної загальної середньої освіти, затверджених наказом МОН від 03 лютого 2016 року № 77.

Окрім іспиту з іноземної мови вступники на магістратуру з «Права» та «Міжнародного права» також повинні будуть скласти єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей. Це передбачено Умовами прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році.

Детальніше

15 лютого 2018 року

Засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права»

12 лютого 2018 року відбулося перше засідання студентського науково-практичного гуртка «Школа приватного права» у другому семестрі 2017/2018 навчального року. Тематика засідання була присвячена актуальним питанням медичного права.

Студентки Катерина Заруцька та Анжеліка Свістун поділилися результатами власних досліджень з теми «Евтаназія як реалізація права людини на смерть» та «Цивільно-правове регулювання трансплантації органів в Україні». Усі бажаючі мали можливість задати питання спікерам по завершенню їх виступів.

29 січня 2018 року

Стажування в адвокатському об’єднанні «Колегія Адвокатів України»

Адвокатське об’єднання «Колегія Адвокатів України» шукає талановитих, працелюбних і амбітних студентів з метою передачі навичок і технологій майбутнім юристам, як технологія розвитку.

Стажування відбувається підставі договору про стажування з ВНЗ або сертифікаційної програми курсу стажування «Професійна правнича(правова) допомога».

Для участі необхідно заповнити анкету, виконати письмове завдання, яке буде надіслано на e-mail та успішно пройти співбесіду.

19 січня 2018 року

Вітаємо зі святом Водохреща!

Юридичний факультет вітає зі святом Водохреща!

Нехай у ваших домівках панує благополуччя, спокій, вдача! Нехай вас оточує багато добрих друзів, будуть лише гарні враження, веселі моменти, впевненість у кожному дні та найміцніше здоров’я у світі!

18 січня 2018 року

Весняний семестр 2017/2018 навчального року

До уваги студентів та викладачів!

Весняний семестр розпочинається 12 лютого 2018 року.

Відтепер навчальний день розпочинатиметься о 8:30 ранку, а тривалість кожної пари становитиме 1 годину 20 хвилин, без п’ятихвилинної перерви. Тривалість великої перерви між другою та третьою парою становитиме 30 хвилин.

18 січня 2018 року

Засідання Вченої ради університету

19 січня 2018 року о 14:00 відбудеться засідання Вченої ради Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна.

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус, 4-й поверх, Зала засідань Вченої ради

18 січня 2018 року

День відкритих дверей: університет запрошує

4 лютого 2018 року о 8:30 в Каразінському університеті відбудеться традиційний День відкритих дверей.

У межах заходу заплановано зустріч керівництва університету, деканів та представників приймальної комісії зі вступниками та їхніми батьками. Абітурієнти отримають всю необхідну інформацію щодо програм підготовки, діяльності факультетів, особливостей вступної кампанії 2018 року.

Місце проведення: майдан Свободи, 4, головний корпус, 2-й поверх, Актова зала

<< Попередні 1 2 3 4 5 6 7 Наступні >>