Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

4 вересня 2017 року

Левітт інститут міжнародного розвитку з радістю оголошує про відновлення своєї діяльності в Україні, зокрема на юридичному факультеті Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, з метою реалізації своєї місії зі сприяння розвитку демократичних принципів, етики та законності.

Курс «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» розроблений для студентів-правників. Заняття проводять викладачі зі Сполучених Штатів Америки на англійській мові (за необхідністю з перекладачем). Курс складається з двосеместрового навчання, по закінченню якого будуть проходити національні змагання “moot court”, за результатами якого найкращі студенти матимуть можливість поїхати на тритижневе безоплатне стажування до США або Канади.

До участі запрошуються студенти з 1 по 5 курс.

Заняття розпочинаються з 14 вересня 2017 року та проводитимуться щочетверга об 15:00 в ауд. 4-29 Північного корпусу університету.

За більш детальною інформацією звертайся до:

Оксани Карпенко +380938169312 okarpenko@leavittinstitute.org
Миколи Бартоша +380939009940 mbartosh@leavittinstitute.org

Довідково. Левітт інститут міжнародного розвитку — це організація професіоналів-правників, які присвятили себе поширенню знань про змагальне судочинство для забезпечення демократичних реформ та особистих свобод.

Левітт інститут засновано у 2005 році Девідом і Челом Левітт, випускниками школи права Ройбен Кларк університету Брігем Янг. Створений подружжям Левіттів інститут розпочав свою діяльність з приватних пожертв сім'і Левіттів та друзів. Нині інститут фінансується Агенством з міжнародного розвитку Сполучених Штатів (USAID), Національним фондом сприяння демократії.