Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionМіжкафедральний семінар щодо курсу «Виборче право»

10 жовтня 2017 року

13 жовтня 2017 року о 10:00 відбудеться міжкафедральний семінар з обговорення модельного проекту робочої навчальної програми з курсу «Виборче право», спрямованої на уніфікацію існуючих методологій викладання виборчого права у вищих навчальних закладах та розвитку доктрини виборчого права в Україні з урахуванням європейських виборчих стандартів та належних практик.

Місце проведення: майдан Свободи 6 (Північний корпус університету), ауд. 431.

Семінар пройде за участю фахівців кафедри конституційного і муніципального права юридичного факультету Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, кафедри конституційного і міжнародного права Харківського національного університету внутрішніх справ, громадської організації «Інститут виборчого права» та Офісу Ради Європи в Україні.

Даний захід проводиться в рамках Плану дій для України на 2015–2017 роки та проекту Ради Європи «Реформа виборчої практики в Україні».

Рада Європи сприяє та надає підтримку Україні у проведенні необхідних реформ у сферах прав людини, верховенства права та демократії. Зокрема, Радою Європи надається підтримка щодо удосконалення виборчого законодавства та практики відповідно до стандартів і рекомендацій Ради Європи та європейських належних практик.

Запрошуємо для участі викладачів, аспірантів та студентів.