Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту

Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionРеєстрація абітурієнтів для складання вступних іспитів (магістратура)

14 травня 2018 року

14 травня 2018 року розпочнеться реєстрація вступників для складання єдиного вступного іспиту з іноземної мови та єдиного фахового вступного випробування для здобуття ступеня магістра за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

Згідно Порядку організації та проведення вступних випробувань, що проводяться з використанням організаційно-технологічних процесів здійснення зовнішнього незалежного оцінювання для вступу на другий (магістерський) рівень вищої освіти в 2018 році, для процесу реєстрації для складання вступних випробувань та процесу формування екзаменаційного листка вступнику необхідно надати такі документи:

  • Паспорт громадянина України.
  • Облікова картка платника податків (ідентифікаційний номер).
  • Документ про здобутий ступінь вищої освіти (освітньо-кваліфікаційний рівень) або довідку щодо планового строку завершення навчання та отримання диплома в 2018 році, виданою за місцем навчання, - для осіб, які завершують навчання у рік проведення вступних випробувань).
  • Фотокартку 3х4.
Реєстрація триває до 18:00 5 червня 2018 року.

Документи приймаються за адресою: майдан Свободи, 4, ауд. 425а (з понеділка по п’ятницю з 10:00 до 15:00, окрім 5 червня — до 18:00).


***
Програми вступних випробувань


***

Складання додаткового фахового вступного випробування для вступників, які вступають на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), відбудеться о 15:20 29 травня 2018 року за адресою: майдан Свободи, 4, аудиторія Велика фізична, 10 поверх, ліве крило.

Прийом заяв і документів розпочинається 2 липня та закінчується 9 липня 2018 року для осіб, які вступають на основі вступних іспитів, і 26 липня 2018 року для осіб, які вступають на основі результатів єдиного вступного іспиту та фахового вступного випробування.