Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка
  Кримінологічна лабораторія

Консультаційний центр

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English versionЗавершення навчального курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства»

8 травня 2018 року

На юридичному факультеті протягом весняного семестру тривала заключна частина курсу «Критичне мислення та адвокатура як фундамент вільного суспільства» від Левітт Інститут міжнародного розвитку.

Досвідчені фахівці з кримінальних та цивільних справ — адвокати Джон Кой, Брайант Мілденхол та Брюс Едж — знайомили студентів із системою змагального судочинства США. Наприкінці навчання студенти отримали можливість використати здобуті знання у регіональних змаганнях, що відбулися в Харківській області.

За перемогу у змаганнях боролися двадцять команд із закладів вищої освіти Харкова, п’ять із яких представляли юридичний факультет Каразінського університету. Серед команд-каразінців — студенти Анастасія Руденко (2 курс), Катерина Заруцька (3 курс), Ксенія Ракітська (1 курс), Олена Мілюта (4 курс), Христина Маркелова (4 курс), Анастасія Янко (1 курс), Богдан Чернов (1 курс), Дар’я Алдошина (4 курс), Катерина Вашенцева (4 курс).

Змагання проводилися за визначеною фабулою кримінальної справи. Кожна команда за результатами жеребкування представляла сторону обвинувачення або захисту. В ході змагань команди мали продемонструвати власні навички виголошення вступної та заключної промов, проведення прямого та перехресного допиту. Оцінка ораторської майстерності, оригінальності викладення матеріалу, вміння довести свою думку та переконати аудиторію здійснювалася представником офісу прокурора штату Каліфорнія Річардом Маглбі.

За результатами регіональних змагань буде обрано дві команди, які представлятимуть Україну на міжнародних змаганнях у м. Кишинів (Республіка Молдова) та виборюватимуть тритижневе стажування в США або Канаді.