Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

23 вересня 2019 року

19 вересня 2019 року відбулося перше у 2019/2020 навчальному році засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін. Захід проведено в організаційно-навчальному форматі.

Відкрила захід в. о. завідувача кафедри цивільно-правових дисциплін О. А. Устименко, яка розповіла про користь наукових досліджень для розвитку професійних та особистісних якостей особистості та побажала плідної і злагодженої праці усім присутнім.

В рамках заходу співкерівники наукового гуртка виступили із доповідями. Так, старший викладач А. А. Цибань розповів про мету діяльності наукового гуртка, основні вимоги до наукових робіт, а також особливості проведення стаціонарних та виїзних засідань. Старший викладач О. М. Волощенко провела майстер клас на тему: «Наука: з чого почати і як не втратити інтерес». Доповідач розповіла про особливості пошуку наукової новизни при здійсненні наукових досліджень.

Також шляхом відкритого голосування обрано старосту наукового гуртка, студентку Анжелу Черленок.

Загалом засідання відбулося в активній та теплій атмосфері. Зокрема, учасники заходу узгодили новий формат зібрань та отримали перше домашнє завдання.

Висловлюємо подяку учасникам заходу та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю.