Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

Foreign students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Відбулася лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини»

6 листопада 2019 року

4 листопада 2019 року на юридичному факультеті в рамках засідання наукового гуртку кафедри конституційного і муніципального права відбулася лекція «Огляд практики Європейського суду з прав людини». Для проведення лекції запрошено адвоката з практики Європейського суду з прав людини Наталію Охотнікову. Наталія пройшла шлях від студентки та викладачки юридичного факультету Каразінського університету до адвокатеси, яка входить в ТОП-10 по Україні в сфері захисту прав людини в ЄСПЛ. На її рахунку 10 виграних справ в Європейському cуді з прав людини.

Лекторка поділилась своїм величезним досвідом подачі скарги до Європейського суду з прав людини, розповіла про найбільш актуальні справи по статті 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка стосується заборони катувань та жорстокого поводження, акцентувала увагу на особливостях впровадження рішень ЄСПЛ у національну практику.

В заході взяли участь більше 60 студентів 1–4 курсів юридичного факультету, студенти магістратури, професорсько-викладацький склад кафедри конституційного і муніципального права та інші зацікавлені особи.