Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Відбулося засідання студентського наукового гуртка

7 листопада 2019 року

5 листопада 2019 року відбулося чергове засідання студентського наукового гуртка юридичного факультету з актуальних питань історії держави та права України під керівництвом доцента кафедри державно-правових дисциплін Ізабели Воронової, яке було присвячене темі Другої світової війни 1939–1945 рр.

На засіданні наукового гуртка були заслухані наукові повідомлення на тему: «Фашизм як складова Другої світової війни», «Перемоги та поразки у рейді С. Ковпака», «Особливості плану Барбаросса», «Цікаві факти Другої світової війни» тощо. Активну полеміку викликала тема «Культ особистості Й. Сталіна». В роботі гуртка взяли участь 35 студентів-першокурсників. Усі присутні дізналися багато цікавого. Засідання гуртка було продуктивним, оскільки першокурсниками було набуто досвіду підготовки наукових повідомлень та роботи у студентському науковому середовищі.

Наступне засідання наукового гуртка заплановано на 19 листопада 2019 року та буде присвячено темі «Чорнобиль: правда та фейки». Запрошуємо усіх, хто бажає, відвідати його о 15:00 в аудиторії 425.