Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Засідання наукового гуртка «Школа приватного права»

15 листопада 2019 року

13 листопада 2019 року в приміщенні Ради адвокатів Харківської області відбулося виїзне засідання наукового гуртка «Школа приватного права», який діє на базі кафедри цивільно-правових дисциплін. Зустріч проводилась спільно з Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях та Радою адвокатів Харківської області.

Відкривала захід адвокат, голова Ради адвокатів Харківської області, заступник директора Регіонального центра з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Луганській та Харківській областях Вікторія Гайворонська. Спікер розпочала доповідь з питання історії формування адвокатури Харківщини, надала порівняльну характеристику функціонування адвокатури до та після прийняття Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», розповіла про особливості діяльності органів адвокатського самоврядування. Особливу увагу було надано питанням реалізації права на вторинну правову допомогу та принципам її здійснення. Варто відмітити, що доповідачка використовувала цікавий підхід до викладу матеріалу шляхом постановки питань в аудиторію, чим сприяла залученню слухачів до дискусії.

Далі перейняв естафету спікерської справи Голова Ради старійшин при Раді адвокатів Харківської області Юхим Голянд. Адвокат провів майстер-клас та поділився цінними порадами щодо особливостей ведення лінії захисту у судовому процесі, професійному спілкуванню адвоката із учасниками процесу та життєвим досвідом. Спікер наголосив, що запорукою успішної адвокатської діяльності є не тільки професійність, а комплексне її використання з такими людськими якостями, як ввічливість, спостережливість і наполегливість.

Не обійшлось і без цікавих історій із професійного життя адвокатів, що надало особливої атмосфери проведеній зустрічі.

По закінченню заходу співкерівники гуртка Ольга Волощенко та Артем Цибань виконали почесну місію нагородження. Спікерам зустрічі було вручено подяки від декана юридичного факультету Каразінського університету Тетяни Кагановської.

Загалом захід пройшов у дуже теплій атмосфері. Висловлюємо слова вдячності приймаючій стороні та сподіваємось на подальшу співпрацю з питань правоосвітницької діяльності майбутніх юристів.