Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Кафедральний семінар «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект»

27 листопада 2019 року

26 листопада 2019 року кафедрою цивільно-правових дисциплін Каразінського університету проведено кафедральний семінар на тему «Інноваційні технології у праві: діджиталізація, алгоритмізація, штучний інтелект». Захід організовано на базі слухацької аудиторії наукового гуртка «Школа приватного права» (співкерівники старші викладачі Ольга Волощенко та Артем Цибань).

В рамках заходу спікер, Андрій Костенко, розповів про особливості формування процесів діджиталізації сьогодення, алгоритми створення програм для вирішення правових завдань та висвітив основні проблеми взаємодії програміста і юриста у сфері діджиталізації роботи останнього.

Варто зазначити, що особливий інтерес у слухацької аудиторії викликала тема юридичної відповідальності суб’єктів комп’ютерної оптимізації правових процесів юридичних компаній та питання безпеки зберігання і використання персональних даних.

Характерно, що слухацька аудиторія не обмежилась студентським корпусом. Серед учасників заходу були присутніми науково-педагогічний склад кафедри, юристи та спеціалісти у сфері правового програмування.

Висловлюємо слова вдячності усім, хто долучився до роботи кафедрального семінару, а особливо завідувачу кафедри цивільно-правових дисциплін юридичного факультету Олені Устименко та доценту кафедри цивільно-правових дисциплін Антону Гужві за сприяння та допомогу в організації заходу.