Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт

7 лютого 2020 року

В рамках І етапу Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт серед студентів 2–4 курсів юридичного факультету, які взяли участь, конкурсною комісією на чолі з деканесою юридичного факультету, професоркою Тетяною Кагановською відібрано дві роботи по кафедрі конституційного і муніципального права. Переможцями стали студентки 4 курсу:

Артамонова Марія з науковою роботою «Конституційно-правові засади протидії булінгу в Україні» зі спеціалізації конституційне право України; конституційне право зарубіжних країн (науковий керівник — кандидат юридичних наук, доцентка Юлія Градова);

Бортнік Поліна з науковою роботою «Об’єднана територіальна громада в системі місцевого самоврядування в Україні» зі спеціалізації державне будівництво; муніципальне право (науковий керівник — завідувач кафедри конституційного і муніципального права, кандидат юридичних наук, доцент Марк Воронов).

За результатами І етапу конкурсу роботи переможці візьмуть участь у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт, який відбудеться в м. Одесі.

Вітаємо дівчат і бажаємо перемоги!