Головна

Історія факультету

Вчена рада

Методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Курс Левітт Інтитуту міжнародного розвитку «Критичне мислення та адвокатура як основа вільного суспільства»

14 вересня 2020 року

Левітт Інститут міжнародного розвитку (The Leavitt Institute for international development - TLI) – американська громадська неприбуткова організація, яка спрямована на підготовку кадрів серед студентів та практикуючих юристів, які добре обізнані в західно-правовій етиці, мислять критично та вміють застосовувати законодавство України.

Левітт інститут в межах своєї програми працює з студентами-юристами впродовж двох семестрів – 10 тижнів восени та 10 тижнів весною. Осінній семестр 2020-2021 навчального року стартує 21 вересня.

Даний курс викладається досвідченими американськими та канадськими адвокатами та суддями, які охоче представляють змагальну систему правосуддя, розкривають принципи демократії, розповідають про основи роботи суду присяжних та його основні елементи. Відвідуючи даний курс у Вас буде можливість сформувати правові і слідчі навички, а саме мистецтво переконувати, аналізувати факти, роботі в команді, співробітництву та представництву у суді, які є необхідними для будівництва та розвитку українських демократичних інститутів. Курс викладається англійською мовою. Через пандемію TLI прийняв рішення проводити навчання у 2020-2021 н.р. дистанційно (через Zoom).

Відвідавши не менше 80% занять, у Вас буде можливість взяти участь у регіональних та національних змаганнях по симуляції суду присяжних (mock trial), та отримати сертифікат про підтвердження проходження даного курсу.

В кінці навчального року, Левітт Інститут на конкурсній основі обирає студентів та надає їм можливість проходити стажування протягом трьох тижнів в Сполучених Штатах чи Канаді.

Для реєстрації на даний курс, будь ласка, пройдіть по посиланню та заповніть необхідну форму.

Нагадаємо, що минулого навчального року, студенти юридичного факультету спеціальності «Міжнародне право» Юдіна Аліна (ЮПМ-22), Пріліпко Олена (ЮПМ-22), Стецишин Христина (ЮПМ-11) та студент 1 курсу спеціальності «Право» Джастін Єсіобу (ЮП-11) прийняли участь у змаганнях з Mock trials та стали півфіналістами.

За більш детальною інформацією звертайтеся до координатора програми у Харківському регіоні: Оксана Карпенко +380938169312 okarpenko@leavittinstitute.org
http://leavittinstitute.org
https://www.facebook.com/TLIWorldwide
https://www.youtube.com/channel/UCOmBlg4kcD1pjLGVChVrH4w