Головна

Історія факультету

Вчена рада

Науково-методична комісія

Кафедри

Керівництво

Юридична клініка

Абітурієнту

Студенту

Наукове життя

For english speaking students

Інформаційний пакет

Міжнародне співробітництво

Працевлаштування

 

Головна Контакти Карта сайту
Новини галузі
Архів новин
Контакти
Фотогалерея
Випускники
English version

Кафедральний семінар «Правовий захист недоторканності приватного життя»

16 жовтня 2020 року

13 жовтня 2020 року кафедрою цивільно-правових дисциплін Каразінського університету проведено кафедральний семінар на тему «Правовий захист недоторканності приватного життя». Захід організовано на базі слухацької аудиторії наукового гуртка «Школа приватного права» (співкерівники доцент кафедри Ольга Волощенко та старший викладач Артем Цибань).

В рамках заходу спікер, д.ю.н., професор Віталій Серьогін, розповів про еволюцію концепцій права на недоторканність приватного життя, надав порівняльний аналіз вітчизняного та закордонного досвідів формування механізмів захисту сфери приватного життя, висвітив особливості судової практики ЄСПЛ у справах про втручання у приватне життя.

Варто зазначити, що підвищений інтерес у слухацької аудиторії викликала тема особливостей порушення права на приватне життя публічних фізичних осіб та захисту приватного життя у кіберпросторі.

Характерно, що слухацька аудиторія не обмежилась студентським корпусом. Серед учасників заходу були присутніми науково-педагогічний склад кафедри цивільно-правових дисциплін.

Висловлюємо слова вдячності усім хто долучився до роботи кафедрального семінару та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!